škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni sipariş manyetik kahve

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba kısmetse eylül sonu gelecek bi araca yazıldım geçen hafta mevcut siparişi değiştirdik böylece bekleme süresi 45 güne düştü şansıma
Arabayı 1.4 act manuel style + pegasus jant ve manyetik kahve olarak sipariş geçtim
Dizel özellikle almadım çok gezmiyorum senede max 10000 yaparım bu araba ile dsg ise gereksiz geldi edirne küçük şehir trafik yok uzun yolda ise zaten dsg manuel nerdeyse aynı
Sipariş 22. Haftadan sonra olduğu için 8 inç bolero çerçevesiz dikiz vearka silecek ile geliyor özellikle 8 inç çok şık duruyor
Birde sorum olacak sizlere bu 1.4 act performansı nasıl olacak çok merak ediyorum test atacı dizeldi süremeden sipariş ettim daha önce passat 1.8 t 150 bg kullandım deli gidiyordu acaba onun ataklığını yakalar mı bu motor
Son olarak manyetik kahve renk için çok tepki aldım çevreden pişman ettiler açıkçası araç üretimde olduğu için değiştiremedim ve moralim çok bozuk renk için sizin düşünceleriniz nedir bu konuda acaba
Herkese iyi sohbetler. Teşekkürler

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Bence ateş ediyor renk hocam :gaz:

Bu da yolda giderken rengin ve jantların nasıl durduğu :D bence bir daha gösterin renge kötü diyip moralinizi bozanlara :D

http://skodavisualizer.blob.core.windows.net/new-superb/videos/extro/0J0J/HARMONY/SUP_LI_EXT_0J0J_HARMONY.mp4
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 23:29:46 Gönderen: LA BEBE »

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İlgin için teşekkürler mert
Bende zaten bunları görüp hasta oldum alete ve sipariş geçtim bakalım gelsin görelim

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mstfknt;587275
İlgin için teşekkürler mert
Bende zaten bunları görüp hasta oldum alete ve sipariş geçtim bakalım gelsin görelim

Abi farklı renkler her zaman çok daha ilgi çekici oluyor. SuperB kırmızı almış olsan ben de derdim olmamış renk pek arabaya uymamış  diye ama, bu rengin beyaz,siyah veya klasik business gri den çok daha fazla ilgi çekeceği ve beğenileceği kesin :)

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
zevkler ve renkler farklıdır kimine göre güzel olan kimine göre kötü olabilir. siz beğenmiş almışsınız size tepki gelmesi moralinizi bozmasın. ayrıca benim de şahsi fikrim renk harika ve superbe çok yakışmış güle güle kullanın :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biz denedik 1.8T 150 hp ile 1.4 ACT 150 liği hemen hemen aynı yürüyor 150-160 a kadar kafa kafaya :)

Aracınız hayırlı olsun şimdiden hiç sıkıntı yapmayın güzel tercih

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bazen bu tarz yorumlara sert çıkmak gerekebiliyor. "Size mi aldım lan" gibi :D
Allah herkesin gönlüne göre versin. Sağ salim istediğiniz zamanda aracınıza kavuşursunuz inşallah :ok:

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.8 t daha güçlü az devirle daha çok sürat veren bir motor. Lakin yeni nesil motorlar eski 1.8 t ve 2.0 tüm atmosferiklerden daha kuvvetli. Viteslerin hepsi süper ama uzunda 6. Vitesi çok çok nadir düşürürsünüz.  Gidiş çekiş ve yakıt tasarruufuna inanamayacaksınız. Sakin sürseniz ula bu araç lpgli flnmı diye şüpheye düşersiniz. Hatta 1.4 tsi kullanıp kuruş hesabı olarak aynı, lt olarak daha az tüketen tanıdıklarım var 1.6 tdi lara göre. Dizel almamanıza o açıdan sevindim. Çok km yapılıyorsa bile 2.0 olmadığı sürece dizel fuzuli kanımca. Güle güle kavuşun binin aracınıza.

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğrlu olsun Siz beğenmişsiniz gerisi hikaye kulak asma .Herşey gönlünce olsun

Çevrimdışı uğurrr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam hayırlı uğurlu olsun benim araçta manyetik kahverengi ben seviyorum ve çok ilgi gören bir renk. İnsanlar akşamları tartışıyor siyah mı kahverengi mi diye hoşuma gidiyor buda :D

Çevrimdışı Ridianod

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13803]mstfknt[/MENTION] Abi tekrar hayırlı olsun. O renge Antrasit cant almalıydınız bence. Renk hakkında şöyle bilgi vereyim. Işık altında araç şu şekilde görünüyor;

Loş ışıktada şu şekilde görünüyor;(Siyah'a yakın)

Bu arada bildiğim kadarıyla Style aldınız. Style pakette Arka Silecek olmaz çünkü arka kamera ile birlikte almanız gerekiyor. Tekrar hayırlı olsun.
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2016, 12:11:02 Gönderen: Ridianod »

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;587291
Bazen bu tarz yorumlara sert çıkmak gerekebiliyor. "Size mi aldım lan" gibi :D
Allah herkesin gönlüne göre versin. Sağ salim istediğiniz zamanda aracınıza kavuşursunuz inşallah :ok:

Haklısınız  vallaha bundan sonra cevabım hazır teşekkür ederim

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;587300
1.8 t daha güçlü az devirle daha çok sürat veren bir motor. Lakin yeni nesil motorlar eski 1.8 t ve 2.0 tüm atmosferiklerden daha kuvvetli. Viteslerin hepsi süper ama uzunda 6. Vitesi çok çok nadir düşürürsünüz.  Gidiş çekiş ve yakıt tasarruufuna inanamayacaksınız. Sakin sürseniz ula bu araç lpgli flnmı diye şüpheye düşersiniz. Hatta 1.4 tsi kullanıp kuruş hesabı olarak aynı, lt olarak daha az tüketen tanıdıklarım var 1.6 tdi lara göre. Dizel almamanıza o açıdan sevindim. Çok km yapılıyorsa bile 2.0 olmadığı sürece dizel fuzuli kanımca. Güle güle kavuşun binin aracınıza.

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen sizin bu dediklerinizi düşünerek act sipariş ettim herhalde beni fazlasıyla mutlu edecek

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler rıdvan renk değişimleri hoşuma gitti benimde o yüzden bunu seçtim açık koyu simli hertürlü oluyor
Antrasit jant ı vermediler sen fakirsin dediler :)) l&k donanımda veriyorlarmış sadece koyu jantı bende onu istemiştim ilk olarak
Arka silecek ben satış temsilcisinin yalancısıyım o öyle dedi olmasada bence sorun değil zaten