škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb geldi. 2.0 4x4 L&K

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ismailercins

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımı geçen gün teslim aldım.  Uzun araştırmalarım ve bekleyişten sonra 2.0 190 hp 4x4 l&k donanımına ek olarak sunroof,havalandirmali koltuklar,metalik gri renk,arka koltuk konfor paketi,colombus bilgi eğlence sistemi,adaptif hız sabitleme ve ön bölge frenleme,şerit takip & kör nokta & akıllı far,19 inç jantlar.

Biraz kullanayım deneyimlerimi paylaşacağım.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız kullanın. hayırlı olsun. 2.0 4x4 deyince 2.0 tsi sandım bir an

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
okurken yoruldum :D  güle güle kullanın.

Fakat Foruma Direk Araba Tanıtımı İle Giriş Yapmışssınız  araba reklamı yapar gibi keşke tanışma bölümüne de kendinizi tanıtsa idiniz.  - hani şöyle olmuş arabayı aldım ben alırım ben ben lüx aldım ben aldım param var hadi eyvallah :D

Çevrimdışı Ismailercins

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tekrar merhaba aracı şirket kiraladı para vermedim :)) 3 gündür kullanıyorum çok başarılı.  Bugün chip tuning yaptırdım araca. Passatta bulunan 2.0 240 hp ile aynı degerlere geldi aracım. Performans ve hız olarak tatmin ediyor. Yakıt bilgisinide bir süre daha kullandıktan sonra paylaşacağım.

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun ne şirketler var böyle :) biz bakanlık personeliyiz bize yok böyle şeyler :)

Çevrimdışı Ismailercins

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1000 km yol yaptım sehir içi ve çoğu zaman yüksek hızlarda kullandım ortalama tüketim 7.1 lt. 2.0 tdi 4x4 için çok iyi bence. Birde racechip var araçta.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ismailercins

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arac kesinlikle çok başarılı. Forumda superb ile ilgili pek çok sorun ileten var ama ben hicbirini yaşamadım. Ne sunroof ne 19" lastikler ve jant. Nede trim sesi.  Hiçbir problemim yok. Arac chipli suanda ve performansı süper oldu. Otobanda maksimum Hız 254 görebildim.  Biraz daha  yolum olsaydı 2-3 km daha hizlanabilirdi. 0-100 7sn.  4x4 olduğu için yol tutuş mükemmel. Arka koltukta oturanlar sol kapıdan sağ kapıya yapisabiliyorlar çoğu zaman

Çevrimdışı Ismailercins

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Maşallah bu sorunsuzluk devam eder umarım ağız tadıyla binersiniz