škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiyat bilgisi olan ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı _AYNA_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese merhaba aranizda çok yeniyim henüz bir kaç saatlik :) bende yeni bir fabia almaya karar verdim 1.2 110 hp dsg style alicam inşallah en iyi fiyati izmir bayiden 55.800 olarak aldim bi kuruş alti olmaz diyor yakin zamanda alan yada araştırma yapan varmı aranizda

Çevrimdışı Ceryan32

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence normal ben haziranda izmirden 55700 e aldim. Ancak sakarya 55000 vermisti arac icin bekleyecektim acelem oldugu icin izmirden almistim. Baska kisiler almadan once aldigim duyuma gore de en iyi fiyati sakarya veriyor demislerdi

Çevrimdışı _AYNA_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Anladim hocam bende bursa ve denizliylede bi görüşeceğim erzurum 57 adana 56 fiyat verdi yani su ana kadarki en iyi fiyati izmir verdi bana , sakaryayida aramakta fayda var sanırım

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul bayilerini unutmayın derim.
Ben alırken net 1000 tl fiyat farkı varmış Ankaradan direk almıştım. Zaten duymuşsunuzdur Ankara skodalar berbat...

Çevrimdışı _AYNA_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;586600
İstanbul bayilerini unutmayın derim.
Ben alırken net 1000 tl fiyat farkı varmış Ankaradan direk almıştım. Zaten duymuşsunuzdur Ankara skodalar berbat...

Malesef öyleymiş forumu geçmişe dönük inceledim ankaradaki kullanicilar cok şikayetçi istanbul bayileriyle görüşmedim aklimada gelmedi nedense ama bi arayip sorayim teşekkür ediyorum , su an yuzde 90 izmir bayiiden opak kirmizi + paspas + boya koruma 55.800 e alicam

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kırmızı alıyorsanız  ve bütçeniz uygunsa 2 önerim olacak.  Siyah kırmızı çok çok hoş duruyor ayrıca  çift renk almayacaksanız jant opsyonlarına bir bakın stock jantlar çok hoş durmuyor. Şimdiden hayırlı olsun :)

Çevrimdışı _AYNA_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;586629
Kırmızı alıyorsanız  ve bütçeniz uygunsa 2 önerim olacak.  Siyah kırmızı çok çok hoş duruyor ayrıca  çift renk almayacaksanız jant opsyonlarına bir bakın stock jantlar çok hoş durmuyor. Şimdiden hayırlı olsun :)

Kirmizi ama opak kirmizi yani fiyat farki yok hocam , bahsettiginiz kirmizi siyah gercekten cok güzel fakat butcemi oldukca zorluyorum zaten :)

Çevrimdışı cengizozal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Burak Bey Selamlar;

Öncelikle aramıza ve foruma hoş geldiniz. Pişmiş aşa su katmak gibi olmasın ancak eğer aracı bekleyecekseniz bir de Monte Carlo için fiyat alın. Monte Carlo'da standart gelen donanımları (Cam Tavan, 17 inch Jantlar, Spor Direksiyon, ön arka difüzör, spoiler, ön ızgara, Kapı Eşikleri, Metal Pedal Takımı ve özel iç döşeme vb.) ayrıca almak istediğinizde inanılmaz büyük bir fark çıkıyor. Bunu da bir değerlendirin bence. Böylelikle kırmızının en güzel tonu ve siyah süslemeleri ile çok şık ve benzersiz bir araç sahibi olabilirsiniz. Ben bekleyemediğim için ve aksesuarları aracı almadan yeterince tanımadığım için içimde kalmıştır. Paylaşayım istedim. Neyi seçerseniz seçin keyifli, kazasız sürüşler dilerim.

Tekrar hayırlı olsun, tekrar hoş geldiniz.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de Ankara'dan araba siparişi vereyim dedim. Bayiler satmamak için 10 takla attılar. Kendilerine madalya takmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı ufaklik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Biri kırmızı siyah mı dedi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım, Bende Fabia 1.2 TSI DSG Style (Beyaz) 55000 TL'ye aldım,10 gün önce sipariş ettim. Bir aksilik çıkmazsa haftaya teslim alıcam.

Metalik renk olur ise 56400 TL fiyat aldım İstanbuldaki bayilerin bir çoğu bu fiyatları sağlıyor.

Not: Doğuş Oto Esenyurt, Müşteri memnuniyeti sıfır, Tok satıcılar hiç ilgilenmediler hemde metalik renk için 56.500 fiyat verip 1 kuruş inmedi.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2016, 14:15:19 Gönderen: Corvette. »

Çevrimdışı _AYNA_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cengizozal;586741
Burak Bey Selamlar;

Öncelikle aramıza ve foruma hoş geldiniz. Pişmiş aşa su katmak gibi olmasın ancak eğer aracı bekleyecekseniz bir de Monte Carlo için fiyat alın. Monte Carlo'da standart gelen donanımları (Cam Tavan, 17 inch Jantlar, Spor Direksiyon, ön arka difüzör, spoiler, ön ızgara, Kapı Eşikleri, Metal Pedal Takımı ve özel iç döşeme vb.) ayrıca almak istediğinizde inanılmaz büyük bir fark çıkıyor. Bunu da bir değerlendirin bence. Böylelikle kırmızının en güzel tonu ve siyah süslemeleri ile çok şık ve benzersiz bir araç sahibi olabilirsiniz. Ben bekleyemediğim için ve aksesuarları aracı almadan yeterince tanımadığım için içimde kalmıştır. Paylaşayım istedim. Neyi seçerseniz seçin keyifli, kazasız sürüşler dilerim.

Tekrar hayırlı olsun, tekrar hoş geldiniz.

Cengiz bey çok teşekkür ediyorum tavsiyeleriniz için mutlaka inceliycem

Çevrimdışı _AYNA_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ufaklik;586789
Biri kırmızı siyah mı dedi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kazasiz belasiz inşallah hemen bi maşallah ilistirelim:)

Çevrimdışı _AYNA_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;586786
Ben de Ankara'dan araba siparişi vereyim dedim. Bayiler satmamak için 10 takla attılar. Kendilerine madalya takmayı düşünüyorum.

Ankara çok mimli zaten burunlarından kıl aldirmiyolarmis forumdaki konuları okuyunca aramadim bile ben o bayileri fiyat almak için

Çevrimdışı _AYNA_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;586797
Merhaba arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım, Bende Fabia 1.2 TSI DSG Style (Beyaz) 55000 TL'ye aldım,10 gün önce sipariş ettim. Bir aksilik çıkmazsa haftaya teslim alıcam.

Metalik renk olur ise 56400 TL fiyat aldım İstanbuldaki bayilerin bir çoğu bu fiyatları sağlıyor.

Not: Doğuş Oto Esenyurt, Müşteri memnuniyeti sıfır, Tok satıcılar hiç ilgilenmediler hemde metalik renk için 56.500 fiyat verip 1 kuruş inmedi.

Hayırlı uğurlu olsun kazasiz belasiz günler diliyorum sizin için , 55.000 tl ye nerden aldiniz acaba ? Ben 55.700 ün altinda fiyat alamadimda