škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

8" Bolero

wertasd · 71 · 23360

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
skoda servise 8'' colombus ekranın fiyatını sordum 5bin ekran artı 5bin de torpidodaki ünite yani 10bin arkadaşlar ...bana çok tuzlu geldi

Çevrimdışı Kiose

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim arac mart 2017 cikisli ve uzerinde 8" bolero var bende bunu Columbus sistemiyle degistirmek istiyorum oluyorsa tabiki, eger olursa o zaman benim bolero sistemini komple satabilirim.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kiose;630774
Benim arac mart 2017 cikisli ve uzerinde 8" bolero var bende bunu Columbus sistemiyle degistirmek istiyorum oluyorsa tabiki, eger olursa o zaman benim bolero sistemini komple satabilirim.

Columbus’da fazladan ne var ki?
Şahsi fikrim özellikle ülkemizde hiç gerek yok.

Çevrimdışı Kiose

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;630784
Columbus’da fazladan ne var ki?
Şahsi fikrim özellikle ülkemizde hiç gerek yok.

Ben yunanistanda yasiyorum ve isim geregi surekli yurtdisina cikiyorum o yuzden aracin kendi navigasyonu olmasi onemli Benim icin ayni zamanda Columbusun Anlik trafik bilgisi verme ozelligide var.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kiose;630792
Ben yunanistanda yasiyorum ve isim geregi surekli yurtdisina cikiyorum o yuzden aracin kendi navigasyonu olmasi onemli Benim icin ayni zamanda Columbusun Anlik trafik bilgisi verme ozelligide var.

Anlıyorum ama onu google maps zaten yapıyor. Android auto üzerinden çok güzel çalışıyor. Apple car play.de google haritalar yoktu sanırım, onun haritaları nasıl bilemiyorum.

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kiose;630774

Columbus ile değişim mümkün.
Şayet değişirseniz ben talibim 8" Bolero ya.

Çevrimdışı emre0589

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
S.a arkadaşlar foruma bayağı baktim size zahmet kısaca biri colombus ne bolero arasındaki fark ne bunların monitörle alakası ne torpidodaki ünite ne işe yarıyor kısaca anlatır mısınız? Birde bunlarla hiç uğraşmadan nette satılan 10 inçlik media monitörlerinden birini alsak yeterli olmaz mı? Biri kısaca özetlerse sevinirim.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0589;639891
S.a arkadaşlar foruma bayağı baktim size zahmet kısaca biri colombus ne bolero arasındaki fark ne bunların monitörle alakası ne torpidodaki ünite ne işe yarıyor kısaca anlatır mısınız? Birde bunlarla hiç uğraşmadan nette satılan 10 inçlik media monitörlerinden birini alsak yeterli olmaz mı? Biri kısaca özetlerse sevinirim.

A.s columbus skodanın navigasyonlu multimedya sistemidir. Bilgisayar mantığıyls düşünün ekran bilgisayarın monitörü  iken torpidoda ki ünite bilgisayarın kasasıdır. Yani torpidoda ki ünite beyin. Nette satılanları ben keskinlikle tavsiye etmem sonradan takılan hiçbirşey orjinalinin yanına yaklaşamaz bana göre. Grafik kalitesi tema özellik vs orjinal her zaman orijinaldir

Çevrimdışı emre0589

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
https://youtu.be/zXO7KRwp0VQ arkadaşlar bu ve bunun gibi ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz ? Bunlardan kullanan var mı?

MuratPlus

• Ziyaretçi
İyi günler. Konuyu canlandırmak istiyorum biraz olsun. Arkadaşlar prestige ile gelen 6.5" Bolero ekranı büyültmek istiyorum. 8" ya da yeni gelen 9" şık ekran düşünüyorum. (Orjinallik bozulmaması adına.)Bana bu ekranları nerede bulacağıma dair yardımcı olur musunuz ? Çıkma felan alsak nasıl montaj sağlayacağım hakkında bir bilgim yok.