škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön Takımdan ses gelmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı incselcuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bir hafta önce 2015 aralıkta sıfır aldığım fabia III  sürücü koltuğu tarafın önünden bozuk yola girdim mi yada kasislerden geçerken tok tok diye ses gelmeye başladı. Başına gelen var mı ve garanti kapsamına girer mi sizce ne yapmalıyım

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu tüm fabialarda var. benim araç manuel usta şanzıman tellerinden geliyor diyip ayarlamış, bi arkadaş motor takozunu değiştirmiş faydalı oldu diyordu. benim deneme fırsatım olmadı. Gittiğim servis And skoda ankara. moral bozucu bir şey malesef

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;584179
bu tüm fabialarda var. benim araç manuel usta şanzıman tellerinden geliyor diyip ayarlamış, bi arkadaş motor takozunu değiştirmiş faydalı oldu diyordu. benim deneme fırsatım olmadı. Gittiğim servis And skoda ankara. moral bozucu bir şey malesef

Bana da sürücü kapısından ses ve gıcırdama için normaldir araba esniyor dediler. Bakımda ne yaptılarsa 15-20 gün ses yoktu ama şimdi yine var. Bozuk yolda ve kasislere yan girince özellikle..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Akü altindaki sansiman takozu ( motor kulagi ) olabilir.  Sesi Lok lok lakirti şeklinde oluyor. Ben değiştirdim ve bu sorundan kurtuldum. Konuyla ilgili başlik açmıştim.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=35290
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2016, 21:08:13 Gönderen: kaleli17 »

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;584183
Akü altindaki sansiman takozu ( motor kulagi ) olabilir.  Sesi Lok lok lakirti şeklinde oluyor. Ben değiştirdim ve bu sorundan kurtuldum. Konuyla ilgili başlik açmıştim.

Motor demişken benim motorda da bilezik gibi bi parça ses yapıyor. Elle müdahale edince ses kesiliyor. Video çekebilirsem atarım yarın.

Çevrimdışı incselcuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben de servisten randevu aldım perşembe gününe hayırlısı bakalım buraya sonucu yazacağım. akü altı bana da mantıklı geldi
buradaki yorumları onlara da ileteceğim ilgi için teşekkürler

Çevrimdışı incselcuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;584186
z rot da olabilir

z rot değil önceden deneyimliyim bu konuda

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;584183

Ben servise gittim dedim her gittiğimde forumdakiler şöyle böyle diye sallıyorlar sizin yaptığınızıda dedim onuda salladılar sonra şanzıman telleri falan filan . Mesafe uzun nasıl şanzıman sol önde ses yapar dedim onuda tabiki yanki yapıyor dedi tam bir rezillik. Skoda satış sonrası berbat

Çevrimdışı mrkaragoz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: incselcuk;584171
Bir hafta önce 2015 aralıkta sıfır aldığım fabia III  sürücü koltuğu tarafın önünden bozuk yola girdim mi yada kasislerden geçerken tok tok diye ses gelmeye başladı. Başına gelen var mı ve garanti kapsamına girer mi sizce ne yapmalıyım

Aynı ses bendede var. Ne yapsak bilemedim. Araba daha 3000km'de. Servis çözemiyor mu bu sorunu gerçekten :(

Çevrimdışı incselcuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrkaragoz;584222
Aynı ses bendede var. Ne yapsak bilemedim. Araba daha 3000km'de. Servis çözemiyor mu bu sorunu gerçekten :(

perşembe gidince sonucu yazarım

Çevrimdışı mrkaragoz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: incselcuk;584251
perşembe gidince sonucu yazarım

Sonuç nedir hocam hallettiler inşallah.

Çevrimdışı incselcuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrkaragoz;584440
Sonuç nedir hocam hallettiler inşallah.

Olmadı
Körüklerden geliyor dediler aracın burda kalması lazım dediler garantiden hallederiz dediler ben de başka zaman bırakmak için anlaştık. Çünkü dün aynı zamanda park sensörü taktırmak için de gitmiştim. Ama sesi azalttılar

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: incselcuk;584493
Olmadı
Körüklerden geliyor dediler aracın burda kalması lazım dediler garantiden hallederiz dediler ben de başka zaman bırakmak için anlaştık. Çünkü dün aynı zamanda park sensörü taktırmak için de gitmiştim. Ama sesi azalttılar

Park sensörü orjinal mi taktırdınız. Kaça mal oldu?

Çevrimdışı incselcuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;584497
Park sensörü orjinal mi taktırdınız. Kaça mal oldu?

Orjinal 900 liraya mal oldu. Çok para ama benim için ihtiyaçtı servis ses gelen çin  alları için 300 400 istiyordu