škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia on sis fari

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mmurat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Iyi aksamlar arkadaslar mayis 25 de aldigim octavia 1.2 tsi optimal 2016 aracimla bayram oncesinde otoyolda onume fırlayan bir kediye carptim. Carpma neticesinde sol on sis farinin ampulu kirildi. Dista bir sey yok sadece icteki ampul paramparca oldu. Bu sis farini nereden bulabilirim ve bakindim nasil acilacagini da bulamadim. Bi vida falan goremedim sokebilmek icin. Yardimci olursaniz tesekkur ederim. Iyi forumlar

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun öncelikle ancak ampul kırıldıysa yuvayı yerinde tutan parcada kırılmus demektir iyi bakın deri çok geçmiş olsun

Çevrimdışı Mmurat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kmlglcn;583627
https://www.youtube.com/watch?v=EqaCLWVuo5E  bu video  farı sökmek için yardımcı olacaktır.

Cok tesekkur ederim video cok faydali oldu.
Alıntı yapılan: dryusufbal;583638
Geçmiş olsun öncelikle ancak ampul kırıldıysa yuvayı yerinde tutan parcada kırılmus demektir iyi bakın deri çok geçmiş olsun

Yuva kirildi mi acmadan bilemedim sadece farin icindeki ampul tuzla buz olmus orayi gorebiliyorum. Peki yuva kirildiysa sis farini komple mi degistirmek gerekecektir ? Ayrica gecmis olsun dileginiz icin tesekkur eserim.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sis farını kendinizde çok kolay sökebilirsiniz en ince ayrıntısına kadar söküp bakabilirsiniz bence bir açıp bakın  çerçeve kırılmış olabilir inşallah sorun yoktur. Bende de otobanda sis farına taş sıçradı farın içinde ampul dağıldı ama dıştan birşey görünmüyordu içini açınca kötü manzara ortaya çıkıyor

Çevrimdışı Mmurat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;583662
Sis farını kendinizde çok kolay sökebilirsiniz en ince ayrıntısına kadar söküp bakabilirsiniz bence bir açıp bakın  çerçeve kırılmış olabilir inşallah sorun yoktur. Bende de otobanda sis farına taş sıçradı farın içinde ampul dağıldı ama dıştan birşey görünmüyordu içini açınca kötü manzara ortaya çıkıyor

Bugun açıp bakacam tesekkur ederim cok sagolun.

Çevrimdışı Mmurat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yardimci olan arkadaslara tesekkur ederim soktum bugun sadece sis farinin ampulu kirilmis onu da kendim takarim artik.

Çevrimdışı acangir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mmurat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: acangir;588684
sis farı ampul tipi h11 miydi?

Evet h11 di.

Çevrimdışı BadLizard