škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

park sensörü 1300 lira !!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
servisin bana veridği fiyat bu parça fiyatı 900 küsür liraymış işçilikle bu paraya çıkarmş. bir de sadece sesli uyarı olacakmış. bunlar dalga mı geçiyorlar sizce?
dışarda park sensörü +sis farı yaptırmayı düşünüyorum garantim sıkıntıya girer mi sizce.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elektrik aksamı ile ilgili garantilik bi işiniz olursa sorun olabilir

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mistery;582657
servisin bana veridği fiyat bu parça fiyatı 900 küsür liraymış işçilikle bu paraya çıkarmş. bir de sadece sesli uyarı olacakmış. bunlar dalga mı geçiyorlar sizce?
dışarda park sensörü +sis farı yaptırmayı düşünüyorum garantim sıkıntıya girer mi sizce.
Aracı alırken pazarlıkta bunları konuşsa idiniz muhtemelen hediye ederlerdi bunları. Sonrasında garanti tehdidi ile ne kaptirabilirlerse.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sıfır aracıma 1350 TL ye Ender Elektronik de ön park sensörü taktırdım (orjinal, görsel destekli) hiç elektronik aksam garantisini umursamadım. Orjinalini ile bire bir, ne sorunu olabilir ki....

Çevrimdışı cyberian

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende aracıma 150 Liraya İnwels marka ön arka park sensörü istetip taktım şuan önleri takmadım gerçi ama gerek sesli ikazı olsun gerekse görüntülü analizi olsun on numara arkadaşım rahat ol servis bakımındanda yeni geldim hiç bi problem cıkarmadılar

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araba daha bir aylik olunca ister istemez insannpinpirilikli oluyor. Garanti vs konusunda. Bir de başka servislere soracagim. Bakalım.sis farı değilse bile park sensoru kesin şart.

Golfun bile en alt donanımında park sensoru yok. Bunu koymayarak neyi amacliyorlar anlamadım. Bu bir konfor donanımı olarak algılanmamalıdır bence.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mistery;582725
Araba daha bir aylik olunca ister istemez insannpinpirilikli oluyor. Garanti vs konusunda. Bir de başka servislere soracagim. Bakalım.sis farı değilse bile park sensoru kesin şart.

Golfun bile en alt donanımında park sensoru yok. Bunu koymayarak neyi amacliyorlar anlamadım. Bu bir konfor donanımı olarak algılanmamalıdır bence.
Park sensörü olsa arabanın fiyatinda cok büyük degisiklik olmaz ama koymadiklari her arabadan maliyet düşürerek kar ediyolar üstüne bide bu parcayi daha yüksek fiyattan satarak ekstra kar getiriyolar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi