škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Active Hikayesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
araçların içinde hiçbir şey bırakmamak lazım. görünür bir yerden bagaja koyacaksınız bunu gideceğiniz yere varmadan yapıp vardığınızda yerde arabanın sağıyla soluyla uğraşmadan yapmalı.

sizin için kıymetsiz bir şey, dışarıdan bakınca ne olduğu anlaşılmıyorsa hırsız için cazip olabilir. sakız çikolata almak isteyen çocuklar bile tehlike. şemsiyesi birşey sanıp cam kıran bile duymuştum bir yakinimdan.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpers;642925
araçların içinde hiçbir şey bırakmamak lazım. görünür bir yerden bagaja koyacaksınız bunu gideceğiniz yere varmadan yapıp vardığınızda yerde arabanın sağıyla soluyla uğraşmadan yapmalı.

sizin için kıymetsiz bir şey, dışarıdan bakınca ne olduğu anlaşılmıyorsa hırsız için cazip olabilir. sakız çikolata almak isteyen çocuklar bile tehlike. şemsiyesi birşey sanıp cam kıran bile duymuştum bir yakinimdan.

Haklısınız bir anlık dalgınlık bunlara neden oluyor yoksa bende araç içinde birşey bırakmamaya çok dikkat ediyorum

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onuraktas;642920
Motordaki ses. Sanırım yakıt filtresi ceya o taraftan bir yerden geliyor ama çözemiyorum.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim kini direk değiştirdiler

Çevrimdışı onuraktas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;642932
Benim kini direk değiştirdiler
Ben 12 Ekim de 30.000 km bakımı için Avek e gittim. Sesi ve geldiği bölgeyi tarif ettim. Onlar da duydular. Sonuç; her zamanki gibi normal teşhisi koyuldu. Arabanın hava emiş valfinin sesiymiş. Bu arada servisten çıkınca rolanti de 850 d/d e yükseldi. 800 d/d da sabit olan rolanti şu anda sanki sürekli partikül temizliği yapar gibi. Tekrar servisi aradım buna da normal dediler. Artık servisi değiştirme vakti sanırım. Servis önerisi olan varsa çok sevinirim. Arabamla ilgili bir çok probleme normal yanıtı almak çok sıktı.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16149]onuraktas[/MENTION] malesef Skoda servislerindeki genel durumun tespitin yapmışsınız Ankarada durum daha kötü burada 3 tane servis var hepside birbirinden facia, araştırdığımda düşük ücretle vasıfsız eleman çalıştırıyorlar veya düşük ücretten dolayı servis elemanları işin hakkını vermiyorlar.
İlk defa Skoda aldım, bu arabayı satınca kesinlikle tekrar Skoda almam.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onuraktas;643595
Ben 12 Ekim de 30.000 km bakımı için Avek e gittim. Sesi ve geldiği bölgeyi tarif ettim. Onlar da duydular. Sonuç; her zamanki gibi normal teşhisi koyuldu. Arabanın hava emiş valfinin sesiymiş. Bu arada servisten çıkınca rolanti de 850 d/d e yükseldi. 800 d/d da sabit olan rolanti şu anda sanki sürekli partikül temizliği yapar gibi. Tekrar servisi aradım buna da normal dediler. Artık servisi değiştirme vakti sanırım. Servis önerisi olan varsa çok sevinirim. Arabamla ilgili bir çok probleme normal yanıtı almak çok sıktı.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Esenyurt Doğuş otoyu tercih edebilirsin

Çevrimdışı superbia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de özaydın skoda ya gittim bir kaç sefer gayet ilgililer.
Mutlaka şikayetçi olan da olmuştur ama ben memnun kaldım.

Çevrimdışı fth106

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Süspansiyon sesi bende de mevcut çözüme kavuştu mu ve aracımın garantisi doldu ne yapmalıyım :(

Çevrimdışı superbia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fth106;643779
Süspansiyon sesi bende de mevcut çözüme kavuştu mu ve aracımın garantisi doldu ne yapmalıyım :(

Süspansiyondan gacır gucur ses geliyor diye geliyorsa problem basit. Adı doğru mu bilmiyorum Burç lardan mış.
Kirlenmiş parçayı temizleyip yağlıyorlar ses kesiliyor. Garantin bittiyse sanayide 20-30 tl ye yaptırabileceğin bir işlem

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Salıncak burçlarımı garantiden değiştiler ses kesildi çokda güzel oldu

Çevrimdışı uur_een

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;643820
Salıncak burçlarımı garantiden değiştiler ses kesildi çokda güzel oldu

Benim fabiamda da bu şekilde ses var. 1 ay sonra bakıma gidicem. İnş benim ses te kesilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı urene

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
öncelikle iyi günler.benim aracım active paket dizel superb. aracın süspansiyon sistemi bana biraz sert geldi,hatta gemi takozları amortisörde mi hala diye servise kontrol ettirdim.
araç 8500 km de ve dört aylık.lastikler 16 inç 36 psi.acaba donanım seviyesine göre süspansiyonlar değişiyor mu?sizlerin fikirleri nelerdir?

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Bu segmente en konforlu amartisörler bu araçta,aynı aracı 2 yıldır kullanıyorum makam aracı rahatlığında..

Çevrimdışı urene

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;644321
Bu segmente en konforlu amartisörler bu araçta,aynı aracı 2 yıldır kullanıyorum makam aracı rahatlığında..

hangi paket aracınız?

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
18 janta geçmeni tavsiye ederim. Ben 17'den geçtim 2 yıldır çok memnunum