škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

25. Hafta Araçları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozkanyanik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, geçtiğimiz hafta Denizli bayisine Fabia 3 için kapora ödedim. Bu hafta aracin geleceğini söylediler. 25. Hafta aracıymış. Bugun tekrar görüştüm, araç henüz fabrika ile liman arası sevkiyatta görünüyormuş.Aynı sevkiyattan araç bekleyen var mi? Bu araçlar ne zaman teslim edilir?

Çevrimdışı emgsport

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkanyanik;581047
Merhaba, geçtiğimiz hafta Denizli bayisine Fabia 3 için kapora ödedim. Bu hafta aracin geleceğini söylediler. 25. Hafta aracıymış. Bugun tekrar görüştüm, araç henüz fabrika ile liman arası sevkiyatta görünüyormuş.Aynı sevkiyattan araç bekleyen var mi? Bu araçlar ne zaman teslim edilir?

merhaba... benimde aracımın bir kaç gün içinde gümrüğe ineceği söleniyor. istanbuldan aracı teslim alacağım ben. belki araçlarımız aynı gemi ile geliyodur.

Çevrimdışı ozkanyanik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Birkaç gün içinde gümrüğe ineceği söylendiyse aynı gemi olması muhtemel. Bana 25. hafta aracı olduğu ve 20-27 Haziran tarihleri içinde limana geleceği söylendi. Sonrasında gümrükten bayiye gelmesi 3 iş günü sürüyormuş. Umarım bayramdan önce teslim alabiliriz.

Sizin de style versiyon mu ?

Çevrimdışı emgsport

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet muhtelen aynı gemideler... bayiide arkadaşım çalışıyor bu cumartesi ya da en geç önümüzdeki hafta içi kesin olarak aracı teslim alabileceğimi söledi...

1,2 tsi, style, şeker beyazı, cam tavan, piano white olarak kapora ödedim

Çevrimdışı ozkanyanik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun şimdiden, ben de 1.2 tsi 90 hp style şeker beyazı, içi siyah, normal tavan için kapora ödedim. Anahtar teslimi 50 bin olarak anlaştık.

Cumartesi günü plaka işlemleri yapılabiliyor mu ?
Bir de forumda o kadar araştırmama rağmen bir türlü bulamadım. Bizim araçlardaki bolero'larda video oynatılabiliyor mu? Oynatılıyor ise hangi formatlar biliyor musunuz ?

Çevrimdışı emgsport

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sizinkide hayırlı olsun... Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...

cumartesi günü plaka işlemleri yapılıyormu bilmiyorum açıkcası.

bolero ekran ile ilgili tek bildiğim android cihazlarda telefonu ekrana yansıtıp telefondaki videoları oynatabiliyorsunuz...

Forumda konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar belki yardımcı olurlar.

Çevrimdışı mahony

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Online olarak tescil yapıldığı için plaka işlemi cumartesi yapılabiliyor. Fakat plaka bastırmak için şöförler odasına gitme şansınız yok.

Bu durumda şöyle bir çözüm üretilebilir, APP plaka denilen plakalardan yaptırabilirsiniz. Anladığım kadarıyla anlaşmalı APP plaka işi yapan yerler var ve bu yerler mühürlü plaka basabiliyorlar.