škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A5 tampon cizigi ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat.ugur

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selamlar, bir kac ay once on tamponun sag tarafini ufaktan bir duvara surtmustum. igrenc duruyor  :) bunu nasil bir rutuslayabilirim. Aksam fotografini eklerim.

Tesekkurler.
-

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Foto harika olur...

Kabasını kalın pasta ile alıp boyanın olmadığı yerlere kürdanla rötuş yapabilirsin...

Rötüş için tavsiyem, oto boyacıdan ya da servisinizden renk kodunuza ait doğru boya ile rötuş yapmaktır. Rötuş için fırça kullanmayın, kabarık kalıyor ve çiziğin dışına da taşıyor, kürdanla, sabırla ince ince kat kat çalışırsanız daha güzel sonuç alırsınız.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Foto bekliyoruz :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim tamponun alt tarafında da var. sanırım kaldırıma filan sürttüm. 10 cm boyunda 2 cm genişliğinde. boyayı kazımış. kürdan olmaz sanırım. fırçayla düzgün olurmu ki ?
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;4834
benim tamponun alt tarafında da var. sanırım kaldırıma filan sürttüm. 10 cm boyunda 2 cm genişliğinde. boyayı kazımış. kürdan olmaz sanırım. fırçayla düzgün olurmu ki ?

Geçmiş olsun.Boya kazındıysa hafiften bir zımpara eylemi gerekebilir.Fırçayla iyi olmaz anladığım kadarıyla.Fotosunu da koysan iyi olurdu.Polisher in tanı koymasını kolaylaştırırsın.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elbette derin ve büyük çizikler, hiç olmazsa boyanana kadar fırça ile rötuşlanabilir.

Kürdanlık olanlar taş izi gibi genelde küçük ve noktasal olanlar...  ;)

Çevrimdışı vaskonx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, octime bugün cocuklar sağ arka kapıya sürtmüşler görünce yıkıldım ama ne yaparsın işte .Bunu nasıl hallederim arkadaşlar, elimi sürünce biraz derinlik hissi var önerilerinizi bekliyorum..
O bir Skoda, O bir dev, Octavia A5  

:polis:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vaskonx;8946
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, octime bugün cocuklar sağ arka kapıya sürtmüşler görünce yıkıldım ama ne yaparsın işte .Bunu nasıl hallederim arkadaşlar, elimi sürünce biraz derinlik hissi var önerilerinizi bekliyorum..

Öncelikle hoşgeldiniz.

Foto görmeden ezbere konuşmak zor olur, astara inmemişse hafif bir pasta uygulaması görüntüyü iyileştirebilir.