škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Kasko

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coldwhite

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımı aldığım bayiden kaskosunu yaptırmıştım. Trafikte sürtmeden dolayı karşı tarafın t sigortasından  küçük bir onarım yapılacak. Bu süre zarfında kaskodan arac tahsisi talep ettim ancak skoda kasko(euroko) oldugu için kabul etmediler. Bu kaskoda onarımın  skoda servisinde yapılması zorunluymuş. Skoda servisi dışında anlaşması yok. Bu hususta bilgilendirilmedim. Kucucuk bir sey çin başka ildeki skodaya gitmek zorunda bırakıyorlar. Bilgilerinize

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet maalesef bazı sigorta şirketleri öyle. Alirken hizmeti dikkat etmek gerekiyor. Bende de sel yardım yok ama fiyat farkı çok olduğu için kabul ettim .

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coldwhite;580975
Aracımı aldığım bayiden kaskosunu yaptırmıştım. Trafikte sürtmeden dolayı karşı tarafın t sigortasından  küçük bir onarım yapılacak. Bu süre zarfında kaskodan arac tahsisi talep ettim ancak skoda kasko(euroko) oldugu için kabul etmediler. Bu kaskoda onarımın  skoda servisinde yapılması zorunluymuş. Skoda servisi dışında anlaşması yok. Bu hususta bilgilendirilmedim. Kucucuk bir sey çin başka ildeki skodaya gitmek zorunda bırakıyorlar. Bilgilerinize

İkame araç vermemelerinin nedeni aracın skoda servisinde tamir ettirilmemesi değildir. Muhtemelen sizi yanlış bilgilendirdiler. Siz aracın hasarı için kasko poliçenizden dosya açtırmamışsınız tabi eksperde gelmemiş, Tüm kasko şirketleri ikame aracı eksperin raporuna göre tamir süresi uzun ise verirler. Eksper raporu olmayan durumlarda servisle anlaşıp kaza yanında tamir için gelen araçlarada ikame araç talep edilir diye eksper raporu olmadan araç vermezler.