škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

michelin :(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kbtumt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benim 4 lastik michelin ama stepne nexen :(

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hankook kötü bir lastik değil yeterki pirelli gelmesin

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hilter;581424
Benim lastikler de Dunlop.

Dunlop sport var bende de..çok kaliteli bir lastik hatta  kapana  4 teker ters  girmeme rağmen en ufak bir deforme ya da kesilme olmadı

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Beklenen ve tahmin edilen cevap bugün geldi, "Michelin energy saver GRNX S1 MI marka lastiğinizde üretim hatası olmayıp, yoldaki yabancı bir cisim nedeniyle lastiğinizin katmanı atmıştır, bu durum garanti kapsamına girmemektedir" şeklinde cevap geldi.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
michelin in yabancı sitesine mail atın, resimleri ve faturası ile birlikte
http://www.michelin.com/fre/Sous-footer/contacter-michelin

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozimos;581864
Dunlop sport var bende de..çok kaliteli bir lastik hatta  kapana  4 teker ters  girmeme rağmen en ufak bir deforme ya da kesilme olmadı

Bendede dunlop sport var lastikler sert o yüzdendir :)  Aşınması güç bir lastik ama yol konforunu fena baltalıyor
Yol tutuşunda bir sıkıntı görmedim gerci zorlamadım aracı hiç siz zorladıysanız deneyimlerinizi bekleriz

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;584729
michelin in yabancı sitesine mail atın, resimleri ve faturası ile birlikte
http://www.michelin.com/fre/Sous-footer/contacter-michelin

Lastikler araçla birlikte geldiği için ve michelini zaten sevmedğim için hiç uğraşmayacağım, hani derler ya bedava verse almam aynen o hesap

Çevrimdışı CanoCan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
araç lastikleri miyadlı ürünlerdir.anlayan bir lastikçiye göster bakalım ne zaman üretilmiş bu lastikler.
bu arada trafik-araç eğitmeniyim , lastik üretim tarihinden sonra 2 yıl sonunda deformasyonlar normal kabul edilir.

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Üretim tarihi 2013 tü, beni rahatsız eden konu lastikten katmanın kopup gitmesi evet lastiklerde ömürlü ve dediğiniz gibi iki yılda deformasyon başlar fakat bu olay çatlaması, dişlerin tükenmeye başlaması ve en önemlisi fren ve tutunma şeklinde olmalı, neyse yeni lastiğim için tercihim Brigston olacak.

Çevrimdışı ipek_ali

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Doruk Han;586808
Üretim tarihi 2013 tü, beni rahatsız eden konu lastikten katmanın kopup gitmesi evet lastiklerde ömürlü ve dediğiniz gibi iki yılda deformasyon başlar fakat bu olay çatlaması, dişlerin tükenmeye başlaması ve en önemlisi fren ve tutunma şeklinde olmalı, neyse yeni lastiğim için tercihim Brigston olacak.

Selam
Goodyear efficentgrip tavsiye ederim.
Ben çok memnunum.
Syg.

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://i.hizliresim.com/qEmb6R.jpg
http://i.hizliresim.com/QQ4akZ.jpg

araç Dunlop Sport Max ile geldi 1200 km yaptım şimdilik yol tutuşunda bir sorun yok çok memnun kaldım

225-45-17 jantlar arkadaslar lastik bilgilerini yazmışken lastikleri kaç ile doldurmam gerekiyor benzin kapağında birşeyler yazıyor fakat anlayamadım ?
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2016, 11:01:34 Gönderen: cagatayozkan »

Çevrimdışı Emre Ak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Michelin berbat bir lastik. Eskiki lastiklerim Michelindi. Yol tutuşu berbat ötesi. Yeni lastiklerim GT RADİAL çok memmunum. GT RADİAL'in yol tutuşu çok iyi ve kaliteli bir lastik. GT RADİALI gönül rahatlığıyla öneririm.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2016, 15:08:22 Gönderen: Emre Ak »

Çevrimdışı Gncmmr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar ben skoda octavia 2013 1.6 tdi yeni aldim. Üzerindeki lastikler orjinal lastikleri. 59 bin km yapmış. Pek bi dformasyon gözükmüyor hâlâ. Acaba değiştirmek gerekir mi hemen ?

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Citroen C5 2011 model. 4.5 senelik. 88 binde üzerinde fabrika çıkış michelinler var. Dişler sapa sağlam sadece milimetresi azaldı doğal olarak ve bu araba toros dağlarındaki yaylaların bozuk taşlı yollarına bile gitti. Lasitk 17 jant ama diğer ebatları hatıralamıyorum :). Neden her michelinin dişleri parçalanmıyor anlamadım ? [MENTION=13757]Gncmmr[/MENTION] lastiğin dişleri iyiyse gerek yok bu yazdığım örnekten yola çıkabilirsiniz