škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bluetooth Bağlantısı İle Şarkı Çalma Sorunu Hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer Kuzubaşoğlu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Sorunumu sitede araştırdım ama açılmış farklı bir kayıt bulamadığımdan buraya yazıyorum. Aracımda bolero (dokunmatik) ekran var. Bluetooth ile bağlanıp şarkı çalmak istediğimde ilk şarkıyı çalıyor. İkinci şarkıya geçtiğinde şarkının üçüncü saniyesinden sonra kendini mute (sessiz) moduna alıyor ve çalmıyor. Mute 'yi kaldırıp sesi açtığımda üçüncü saniyeden sonra tekrar kendini mute 'ye alıyor. bunun nedeni ne olabilir? Bu durumu fark eden ve aşan varsa bilgi lütfen.

Hayırlı ramazanlar.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Telefonunuzla ilgili olabilir gerekli izinleri verdiğinizden emin olun bide arka planda müzik çalara onay verin, devamlı dinleyen olarak hiç karşılaşmadım öyle bi sorunla

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;578993
Telefonunuzla ilgili olabilir gerekli izinleri verdiğinizden emin olun bide arka planda müzik çalara onay verin, devamlı dinleyen olarak hiç karşılaşmadım öyle bi sorunla

Ekranda şunu farkettim, şarkı adı yeni şarkıya geçtiğinde değişmiyor. ilk çalan parça neyse onun adında devam ediyor. Dediğiniz izin v.s. leri kontrol edicem.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tekrar merhabalar,

Yetkili servise gidip görüştüm. Telefonumda kullandığım müzik dinleme programı nedeniyle hata aldığım ortaya çıktı.

Herkese hayırlı forumlar..

Çevrimdışı aleash34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ömer Kuzubaşoğlu;578996
Ekranda şunu farkettim, şarkı adı yeni şarkıya geçtiğinde değişmiyor. ilk çalan parça neyse onun adında devam ediyor. Dediğiniz izin v.s. leri kontrol edicem.

Android telefonumda Spotify bağlayınca ben de aynı hatayı alıyordum, İphone a geçince sıkıntı geçti.