škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB Llumar Cam Filmi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili arkadaşlar Ankara'dan tüm forum arkadaşlarıma selam olsun. Burada hayırlı bir iş (nişan) vesilesiyle bulunuyorum. Öncesinde aklımda olan cam filmi uygulamasını DBY Detailing (Berkay)'da yaptırdım. Bu süreçte yardımcı olan [MENTION=11764]mcb951[/MENTION] Can kardeşime teşekkürü borç bilirim. Uygulama sırasında da işinden vakit ayırıp yanıma kadar gelip sohbet ettiği için de ayrıca kendisine teşekkür ediyorum. Günül isterdi ki daha da vaktim olsun, mini bir buluşma yapsaydık ama şimdilik nasip olmadı. Kısmet Temmuz ayımdaki ziyaretime olsun inşallah. O tarihlerde hemen hemen belli. Bu sefer boya koruma işlemini de yine Berkay kardeşimizin işyeri olan DBY Detailing'de yaptıracağım.

Yaptıracağım çünkü cam filmi uygulaması tek kelimeyle nefis oldu. Salih Ustamın ellerine tekrar sağlık. Titiz ve profesyonel bir işçilik. Bu işin uzmanı olduğu yaptığı iş sırasında çok net belli. Ayrıca burada misafir olduğumu bilip yıkama konusunda da gösterdikleri anlayış için kendilerine teşekkürü bir borç bilirim. Ben Trabzon'da böyle titiz temizlik yapan, yıkama yapan bir yere kesinlikle rastlamadım. Kullanılan tüm ürünler profesyonel. Paspastaki en ufak bir kiri bile gözden kaçırmayıp profesyonelce temizlemeden yerine koymadılar. Verdiğim para sonuna kadar helal olsun.

Fotoğraf yükleme işini şimdilik yapamıyorum imkanlarım kısıtlı biraz internet konusunda. Trabzona döndüğümde inşallah detaylı fotoğraflar paylaşacağım.

Ayrıca sipariş ettiğim bagaj spoyleride geldiğinde montajını yaptıktan sonra ayrı bir başlık altında tanıtımını yapacağım.

Sevgili [MENTION=2576]enoktakenokta[/MENTION] (Ender) çok görüşmek isterdim ancak tavsiyelerin için şimdilik teşekkür ediyorum. Harita işini de Temmuzda hallederiz umarım.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=10948]bahcekapiliyavuz[/MENTION]
Yavuz bu sefer denk getiremedik, inşallah Temmuz'da görüşeceğiz.
Cam filmi de hayırlı olsun, güzel günlerde kullan:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrardan hayırlı olsun Yavuz abim. Cuma akşamı denk gelemedik bidaha. Yemek borcum olsun, yaz bi kenara

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Boya korumayı yada seramik kaplamayı bende yaptırmayı düşünüyorum. Konya'da Sonaxa gittim. Randevu aldım ama sonradan Sonaxın kendi seramik kaplamasının çıkmadığını farklı bir marka uygulayacaklarını öğrenince vaz geçtim.