škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Piano Black ....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı walter_sobchak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, Bir önceki aracım Octavia`da sadece ekran çevresi piano black`ti ve toz-kir belli etmesi, çabuk çizilmesi sebebiyle çok çektim. Şimdi yeni arabamda (Superb Prestige) Ekran çevresinden neredeyse kol dayamaya kadar her yer piano black. Bu bölge için bir kaplama & çözüm önerisi olan var mı acaba? Nerde toz-kir varsa mıknatıs gibi çekiyor sanki.

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
çözüm önerisi olan varsa herkes aynı dertten şikayetçi. bende Acil Bir Çözüm Bekliyorum Toz Dolu Çizik Dolu

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bir arkadaşım wd 40 ile bu çiziklerin alındığını söylemişti . Denemedim ne kadar doğru bilemiyorum

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben kapı direklerini filmle kaplattım.Şu an memnunum. Tavsiye edrim. Fotoları paylaşıyorum.

çoklu resim yükle

yükle resim

ücretsiz resim barındırma

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
rüzgarda açılma olmaz mı - mantık güzel eğer uzun ömürlü olursa bende yaptırırım

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Romario87;577035
rüzgarda açılma olmaz mı - mantık güzel eğer uzun ömürlü olursa bende yaptırırım

bu benim kaput ve çamurluk filminde kullandığım malzemeyle aynı. kaput ve çamurluklara 6 ay, kapı direklerine ise 1 ay oldu yaptıralı. şimdilik bir sıkıntı yok.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kapi direklerinde guzel malzeme kullanirsaniz hic bir problem yasamazsiniz.

Arac icinde piano blacin kullanimi zor olabilir belki ama goruntusu cok hos bence. En iyisi arabanin yan kapi cebine toz bezi koyun :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim bilgi için. aynı işlermleri yaptıracam inşallah yakın zamanda

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizimkiler çizik içinde kaldı. film kaplatmak aklıma gelmemişti.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kapı direklerini filmle kaplamak benim de aklıma geldi. Haftasonu Aracıma Llumar ATR cam filmi, kaput,Çamurluk film uygulaması yaptıracağım. Kapı direklerini hediye olarak isterim artık. Ön göğüs için de DDŞ arkadaşımızın dediği gibi kaliteli bir fiber bez ile sık sık silmek gerekecek.

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şeffaf film yada kaput çamurluk koruyuculardan cektirebilirsiniz hem çizilme derdi olmaz hemde görüntü aynı kalir

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sonax'taki ustaya kapı direklerindeki piano black malzemeye kaliteli cam filmi takabilir miyiz ne dersin dedim.

O da daha önce denediklerini ama filmin zamanla attığı söyledi, kararı bana bıraktı.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;577208
Şeffaf film yada kaput çamurluk koruyuculardan cektirebilirsiniz hem çizilme derdi olmaz hemde görüntü aynı kalir

Göğüsteki Piano black kısımlara mı? Bu detaylı işçiliği yapabileceklerini sanmıyorum. Bunun için özel hazırlanmış kalıp halinde bir kaplama seti olması lazım. Mesela göğüste uzanan mat metal görünümlü parmak izi bırakmayan kaplamanın devamı gibi.

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dediginiz gibi detay bi çalışma önce kalıbı çıkartılıp daha sonra kalıba Gore kesilip uygulanabilir ancak bunu sizin araciniza sizden başkası yapmaz artık insanlar müşteri kazanmayı bi kenara bırakıp kolay iş çok para mantığındalar

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle