škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superskoda İndirim (%20)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili arkadaşlar henüz ulaşan maille http://www.superskoda.com sitesinden 23.05.2016 tarihine kadar yapılacak tüm alışverişlerde geçerli olmak üzere %20 indirim uygulanacağı bilgisi ulaştı.

İndirim son ödeme aşamasında bakiyeden düşülüyor.

Benim için çok çok iyi oldu çünkü uzun zamandır takip ettiğim ancak gümrük mevzuvatı gereğince (75 Euro üzeri olduğundan) alamadığım bagaj spoylerini sipariş edebileceğim.

Orijinal aksesuar düşünen arkadaşlara da ayrıca duyurulur aman abartmayın yalnız :) Kargo tutarı gümrük matrahına eklenmez yani kargo tutarını dikkate almayın 75 Euro için.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bazı aksesuarlar yetkiliden de pahalı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu siteden alışveriş yaparken Türkiye'de satılmayan ürünleri tercih etmekte ve 15 Euro'luk kargo ücretini dikkate almakta fayda var.

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;575922
Sevgili arkadaşlar henüz ulaşan maille http://www.superskoda.com sitesinden 23.05.2016 tarihine kadar yapılacak tüm alışverişlerde geçerli olmak üzere %20 indirim uygulanacağı bilgisi ulaştı.

İndirim son ödeme aşamasında bakiyeden düşülüyor.

Benim için çok çok iyi oldu çünkü uzun zamandır takip ettiğim ancak gümrük mevzuvatı gereğince (75 Euro üzeri olduğundan) alamadığım bagaj spoylerini sipariş edebileceğim.

Orijinal aksesuar düşünen arkadaşlara da ayrıca duyurulur aman abartmayın yalnız :) Kargo tutarı gümrük matrahına eklenmez yani kargo tutarını dikkate almayın 75 Euro için.

Öncelikle merhabalar.. Super skodaki indirim bilgisi için ayrıca teşekkürler. Bende bu ürünü sipariş ettim. http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-III/Fabia-III-side-doors-bottom-stripes-glossy-black-4pcs-set-SPORT-LINE . Ancak bundan sonra kargo takip kısmını nasıl yapacağım. Ürün kaç günde geliyor ? İlk defa alışveriş yaptığım için bilmiyorum. Bu konuyla ilgili beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekküler.

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Google'a gls tracking yazın. Takip nosu orders review kısmında en sonda 9 ile başlayan numara.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;576218
Öncelikle merhabalar.. Super skodaki indirim bilgisi için ayrıca teşekkürler. Bende bu ürünü sipariş ettim. http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-III/Fabia-III-side-doors-bottom-stripes-glossy-black-4pcs-set-SPORT-LINE . Ancak bundan sonra kargo takip kısmını nasıl yapacağım. Ürün kaç günde geliyor ? İlk defa alışveriş yaptığım için bilmiyorum. Bu konuyla ilgili beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekküler.

Ödemeyi nasıl yaptınız.

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb.samet;576221
Ödemeyi nasıl yaptınız.

Kredi Kartıyla.

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;576219
Google'a gls tracking yazın. Takip nosu orders review kısmında en sonda 9 ile başlayan numara.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takip nosunu bulamıyorum. Zahmet olacak ama nereden bulucam takip noyu ?

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;576225
Takip nosunu bulamıyorum. Zahmet olacak ama nereden bulucam takip noyu ?

Sipariş sayfanızdaki "package nr." hanesinde yazan numara takip numaranız

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buradan ben de bir alışveriş yaptım ve dürüst olmadıklarını öğrenmiş oldum.
serviste (izmir) 190-200 tl denen kilitli bijon takımından aldım superbim için. 19 inç jant konmasına rağmen kilitli bijon yok arabamda.
kilitli bijon takımı ve onlara uygun kapak seti sipariş ettim. bugün kargo elime geçti. kapaklar skoda ürünü ama kilitli bijonlar normal kilitli naylon poşette çıktı. skodanın ki gibi kutu içinde değil. bijonlarda anahtar izi yok. kullanılmamış ama orijinal skoda ürünü yazıyordu sitede ve faturada.
bunu bilin alışverişinizi ona göre yapın.

gelen ürünler, solda orijinal olmayan ürün.

faturada orijinal skoda ürünü olduğu söyleniyor
sitede de orijinal skoda ürünü diyordu.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;577699
Buradan ben de bir alışveriş yaptım ve dürüst olmadıklarını öğrenmiş oldum.
serviste (izmir) 190-200 tl denen kilitli bijon takımından aldım superbim için. 19 inç jant konmasına rağmen kilitli bijon yok arabamda.
kilitli bijon takımı ve onlara uygun kapak seti sipariş ettim. bugün kargo elime geçti. kapaklar skoda ürünü ama kilitli bijonlar normal kilitli naylon poşette çıktı. skodanın ki gibi kutu içinde değil. bijonlarda anahtar izi yok. kullanılmamış ama orijinal skoda ürünü yazıyordu sitede ve faturada.
bunu bilin alışverişinizi ona göre yapın.

gelen ürünler, solda orijinal olmayan ürün.

faturada orijinal skoda ürünü olduğu söyleniyor
sitede de orijinal skoda ürünü diyordu.

Site ile irtibata geçtiniz mi?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ÖNCE buraya yazdım. siteye de yazacağım. ama sonucun değişeceğini sanmıyorum.

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;577709
Site ile irtibata geçtiniz mi?

Kargo ne kadar tuttu