škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Motor suyu azalmasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar dun aracima cam suyu eklerken motor suyunun min. Cizgisinin biraz altinda oldugunu gordum. 2500 uzun yol yaptim bundan kaynaklanabilir mi ya da bir sizdirma olabilir mi?

Çevrimdışı Ayran_Buz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bakıma gidildiğinde baktırtmakta fayda var

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: einsteinn;575476
Arkadaslar dun aracima cam suyu eklerken motor suyunun min. Cizgisinin biraz altinda oldugunu gordum. 2500 uzun yol yaptim bundan kaynaklanabilir mi ya da bir sizdirma olabilir mi?

Önceki seviye neydi biliyormusunuz ? Sızıntı olabilir çok eksilme var ise

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kitapçıkta; "Araç düz bir yüzeyde durmalı. motor kapalı olmalı. Motor ısınmamış olmalı. Motor kaputu açık olmalı." yazıyor, bunları deneyerek birde bakın.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rezerv takındaki seviye min max arasına gelinceye kadar antifirizli su ilave edip ara ara azalıp azalmadığını takip edin. Conta kaçağı, radyator çatlağı ya da tesisatta bir kaçak-sızıntı varsa yine eksilecektir. Conta kaçağı varsa yağa karışan su, yağ çubuğu ile alınan bir kaç damla yağın bir peçeteye damlatılarak yağın etrafının ıslanmasından anlaşılabilir.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bişi olmaz araç yeniyse. şimdi bu aklına takıldığı için bi süre takip et. ben kalemle çizdiydim son yeri eklediğim yeri falan. lpg takan usta bi hortumdan hafif sızmış dedi kelepçeyi sıkıladılar şimdilik sorun yok. ara ara kontrole devam. zaten ikaz sensörü var uyarır seni.