škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid specaback lastik basinc hatasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ozan bisar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar mrb gecen gun lastigim patladi hemde ne patlama yarilmis resmen neyse kaynak yapilana kadar lastige lastikci farkli bi lastik takti nolduysa bundan sonra oldu surekli olarak 4 lastikde basinc uyarisi cikiyor tum lastiklerin havasini duzeltip set yaptigim halde yinede bu hayati veriyor konuyu forumda aradim ama kesin bisi bulamadim daha once bu hatayla karsilasmis cozume kavusturmus bi arkadasimiz varmidir simdiden tesekkurler

Çevrimdışı Ozan bisar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Link ler icin tesekkurler ama ikisinde de kesin cozume ulasmis bir cvp yok  yani servise gidip yaptiran bi arkadas varmis,anlasilan servise gitmem gerekicek yinede tesekkurler

Çevrimdışı Ozan bisar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yedek lastigin yerine tamir goren eski lastik dunlop geri takildi ve uyari kendiliginden gitti arkadaslar basina gelen olursa lastik ebatindan heralde fikir versin

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ozan bisar;575429
Yedek lastigin yerine tamir goren eski lastik dunlop geri takildi ve uyari kendiliginden gitti arkadaslar basina gelen olursa lastik ebatindan heralde fikir versin

Farklı ebatta bir lastik mi takmıştı? Lastiğin dönüş çapı değiştiği ve lastik basınç sensörü de lastik tur sayısına göre uyarı verdiği için bu durumda sürekli uyarı vermesi de normal aslında. Böylece geçmiş olsun.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Ozan bisar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;575447
Farklı ebatta bir lastik mi takmıştı? Lastiğin dönüş çapı değiştiği ve lastik basınç sensörü de lastik tur sayısına göre uyarı verdiği için bu durumda sürekli uyarı vermesi de normal aslında. Böylece geçmiş olsun.

Haklisiniz ebat farkliydi ama bugun yine patlayan sag on lastik uyari verdi benzinlige cektim havasi ayniydi inmemisti set yapip devam ettim uyari vermedi sonrasinda bakalim tekrar vericekmi uyariyi