škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III TDI DSG Style Problem

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar videoyu youtube'a attım aşağıdaki linklerden görebilirsiniz.. Araç çalışmıyorken bile bu ses var aldığımdan beri.. Kışın azalmıştı biraz havalar ısınınca arttı.. Sizin de Fabialar da oldu mu? Servis yardımcı olamıyor maalesef Çek Cumhuriyetine mail attım cvp yok henüz!!

https://www.youtube.com/watch?v=ae3fRglONfs
https://www.youtube.com/watch?v=F_VS_4__Hqs

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;574999
Arkadaşlar videoyu youtube'a attım aşağıdaki linklerden görebilirsiniz.. Araç çalışmıyorken bile bu ses var aldığımdan beri.. Kışın azalmıştı biraz havalar ısınınca arttı.. Sizin de Fabialar da oldu mu? Servis yardımcı olamıyor maalesef Çek Cumhuriyetine mail attım cvp yok henüz!!

https://www.youtube.com/watch?v=ae3fRglONfs
https://www.youtube.com/watch?v=F_VS_4__Hqs

Geçmiş olsun. Peki sese bağlı araçta her hangi bir anormallik sıradışılık var mı?

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
anormallik yok sesin kendisi yeterince anormal.. servis buna normaldir dedi.. yada göğüsü sökecez bakacaz dedi ben de 1 senedir alıştım artık..

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;575005
anormallik yok sesin kendisi yeterince anormal.. servis buna normaldir dedi.. yada göğüsü sökecez bakacaz dedi ben de 1 senedir alıştım artık..

ustam eğer bu kronik bir sorun değilse forumda kimsenin bildiğini zannetmiyorum. servisin dediği gibi sökülüp anca anlaşılır herhalde

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
iyi de sıfır aracın göğsünü sökelim demek normal mi?

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
araçlar kapalı olunca bile hava alıyomuş içine bu motorun sesidir dediler hatta yalnız niye aadece benim skodamda var acaba?

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;575020
araçlar kapalı olunca bile hava alıyomuş içine bu motorun sesidir dediler hatta yalnız niye aadece benim skodamda var acaba?

araçların üretim aşamalarını izlerseniz yarı makine yarı el işi. sizin şansınıza aracın montaj aşamalarında bi problem olmuş olabilir. veya bir parçanız arızalı olabilir.  0 diye kesin sorun olmaz diye bir garanti verilemez yani onu demek istiyorum. can sıkıcı bir durum ama size tavsiyem civar servislere danışın. kaliteli bir usta belki sorunu çabucak çözebilir.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: durbre;575023
araçların üretim aşamalarını izlerseniz yarı makine yarı el işi. sizin şansınıza aracın montaj aşamalarında bi problem olmuş olabilir. veya bir parçanız arızalı olabilir.  0 diye kesin sorun olmaz diye bir garanti verilemez yani onu demek istiyorum. can sıkıcı bir durum ama size tavsiyem civar servislere danışın. kaliteli bir usta belki sorunu çabucak çözebilir.
kalitesiz ustalarla dolu servislerimiz malesef.. ama bakımı da geldi zaten aracımın.. götürecem servise bunu halledin bi şekilde yada alın aracınızı diyecem..

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;575024
kalitesiz ustalarla dolu servislerimiz malesef.. ama bakımı da geldi zaten aracımın.. götürecem servise bunu halledin bi şekilde yada alın aracınızı diyecem..

maalesef öyle.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne sesidir ki bu? Ben videoda anormal bir ses duymadım.:hmm::blm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;575143
Ne sesidir ki bu? Ben videoda anormal bir ses duymadım.:hmm::blm:
Sesi aç iyice ve araç çalışmıyor, motor sesi yok yani

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;575161
Sesi aç iyice ve araç çalışmıyor, motor sesi yok yani
Öyle yaptım yine duyamadım ki. Kulaklıkla bakayım bir de.

Cep telefonundan yazdım. Yazım hataları affola.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı pascalim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.iltekbilisim.com
Kusura bakmasın o servisler. Gerekirse söktürürün. Sabriniza hayran oldum

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fan çalılıyorken mi yapıyor bu sesi. Yoksa sadece aküden elektrik alarak ışıkların çalıştığı konumda mı? Bana fandan gelen bir ses gibi geldi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sorunun bolero beyninde olduğu anlaşıldı.. göğüs sökülmedi dokunmatik ekran çıkarıldı ve suçlu bulundu.. parça sipariş verildi.. bekliyoruz..