škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octaviadan sonra hangi araci satin alirsiniz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Leventce

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslae 1.6 tdi dsg octavia elegance paket istanbul 2015 kasa aracim mevcut ismin levent plastik hammadde ticareti yapan bir sirketim mevcut.

Malum forumun bu kisminda genel olarak octavia kullanicilari mevcut acaba octaviayi değiştirseniz ne alirdiniz ? Ben henuz aracimda dsg gibi bir sorun yaşamadığım  icin superb 1.6 tdi dsg alirim diye dusunuyorum araba gercekten Türkiye nin en iyi secilmis araci olmaya hak ediyor diye dusunuyorum

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Beklediğim cevaplar bunlar.anlaşılan o ki kimse octaviadan sonra alman markalarının üst sınıfları veya muadillerini tercih ediyor.kimse diğer markaların üst sınıflarını dahi düşünmüyor.demek ki octavia sınıfında en iyisi ve diğer markaların d sınıfına yakın veya en az onlar kadar kaliteli ve konforlu..yanılıyormuyum

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alman malının tadını alan, asla başka araçlar bakmaz. Gerçek o ki, araba işini dünyada en iyi yapan alman lardir.
Ben Octavia dan sonra dsg li Tiguan alırdım.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Soyle ki eger japonlar adam gibi motor ve donanim secenekleri getirselerdi asagida verecegim tercih listesine kesinlikle Mazda 6 girerdi. Ama japonlarin distribitorleri o kdr kotu ki resmen satis yapmak istemiyorlar.

Uzatmayalim benim icin tercihler sunlar olurdu:

Passat B8 Highline veya Yeni cikacak Passat CC
Yeni cikacak Opel Insignia
Audi A6
Bmw F30 3.16
Bmw 5.25 xd

Ama gel gor ku su anki ekonomiik durumda doviz vs bu kadar artmis araba fiyatlari gereksiz ucmus iken, makyajli octavia yi Full donanim alabilirsem kendimi sansli sayarim :)

Çevrimdışı bay80

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Octavia bana göre sadece birkaç eksiği var; süspansiyon biraz daha konforlu olabilir di ( yumuşak ve sessiz), koltukları sınıfına göre mesela golf'le kıyaslarsak daha ergonomik ve yumuşak olabilirdi, bir de yan camlardan çalmayıp (neredeyse 0,3-0,4 mm) izolasyon artırılabilirdi.
Bunları yazarken kimse yanlış anlamasın; artılarını yazın deseniz yazmakla bitiremem. Bunları yazmamın sebebi C segmentinde, bu fiyat aralığında ve 1-3 yaş aralığında tartışmasız en iyi otomobil.
Çoğu marka modeli test etmiş biri olarak şunları söyleyebilirim;
Otomobilin dış görüntüsü daha önemli diyenler BMW 5 serisi,
Fiyat konfor performans beraber olsun diyenler Audi A4, (A5 i denemedim ama kesinlikle çok yakışıklı),
Ya da benzinli 1.6 motor E180 tercih edilebilir

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kesnlikle yeni kasa kia sportage GT-Line prestige alırım tam bi fiyat performans aracı eğer octiyi değiştirmeyi düşünüyorsanız mutlaka inceleyin