škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Philips DRL Gündüz Farı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracım 2011 SuperB 3T. Daha önceki aracımda 7 yıl kullandığım ve çok memnun kaldığım Philips DRL8 ürününü kullanmayı düşünüyorum. Fikirlerinize ihtiyacım var.

1. Abi boşver onu mevcut gündüz farının içindeki ampümü led ile değiştir der misiniz? Bunu derseniz lütfen uzun ömürlü veya orijinal bir teklifte bulunun :)

2. Philips DRL 8 ürününü 7 yıl kullandım ve ledlerin tek bir gözü dahi sönmedi ya da kısılmadı. O kadar sağlam yani. Hatta farlar yandığında kısılma özelliği de var. Bunun için far soketinde park ya da kısa ampül kablo bağlantısı gerekiyor. Bu durumda arıza ışığı yanar mı?

Ben nette fotoğraflarını gördüm. Pek sırıtmıyor ve görüntüye negatif etkisi yok gibi ancak bu gündüz farlarının içindeki ampül (tipini bilmiyorum) yerine kullanabileceğim ve arıza lambası yakmayacak kaliteli bir alternatif bulursam Philips sevdasından vazgeçebilirim.

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yavuz Bey ben arabanızın elektrik sistemine ekstra yük bindirecek (led bile olsa) ve kesme-ekleme işlemi yapacağınız herhangi bir uygulamayı uzun vadede sorun çıkartabilecek operasyonlar olarak görüyorum. Bence ampülü led ile değiştirin yeterli olacaktır. Bu sınıf araçların orjinalliğinin çok bozulmaması gerektiğini düşünüyorum. Tampona veya herhangi başka bir yere sonradan takılacak DRL'lerin Tofaş grubuna sonradan takılan Led şeritlerin havasını vereceği kanaatindeyim. Çünkü arabanızın orjinal halinde led yok. Arabanız bu haliyle gerçekten de çok şık. Bence ekleme yapmayın. (Benim fikrim:)
Not: Far içindeki ampülü led ile değiştirin dedim ama maalesef size önerebileceğim bir led ampül bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa yardımcı olacaklardır eminim. Keyifli sürüşler dilerim.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mevcut gündüz farı içindeki ampülle ilgili sağlıklı bir çözüm yok sanırım. Okuduğum yorumlarda gördüğüm kadarıyla çoğu zaten çin malı. Komple sis farı ile birlikte olan ürünler var onlarda çok sağlıklı görünmedi gözüme.