škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hayalet Ekran Active info display

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servis ile temastayım parça 9 bin civarında görünüyor işçilik hariç tabi birilerinin riske girip teşebbüs etmesi lazım benim aracımda Columbus bir önceki nesil yeni nesil düz sistemlerden değil(2016 Şubat çıkışlı). Bir çılgınlık yapayım mı bilemedim. Cars Equipment 2015 den itibaren yeni kasaların tamamına olacağını iddia ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ekran olur, montajı da yaparlar sıkıntısız burada, çok Passat, Golf'e ekran takıldı. Ben fiyatını merak etmiştim Polonyalılarda hala yok, bulunsa ikinci el 2-3000 maliyetle getirilebilir diye düşünüyorum. Macaristandaki arkadaş da 600*7=4200Tl eder bence kötü fiyat değil. Eski kur olsa 2-2500 Tl ederdi kelepir olurdu fiyatı.

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı takrep

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HasanK;642634
Ekran olur, montajı da yaparlar sıkıntısız burada, çok Passat, Golf'e ekran takıldı. Ben fiyatını merak etmiştim Polonyalılarda hala yok, bulunsa ikinci el 2-3000 maliyetle getirilebilir diye düşünüyorum. Macaristandaki arkadaş da 600*7=4200Tl eder bence kötü fiyat değil. Eski kur olsa 2-2500 Tl ederdi kelepir olurdu fiyatı.

KuRdan Türkiye’de yüksek fiyatlar çıkıyor evet. Benim bura İcin uygun. Araba çok yeni uyum sağlayacaktır. Zaten kullanma kılavuzunda bile açıklamaları resimleri var dijital göstergenin. İşlemle ilgili fotoğraf video paylaşacağım.

Çevrimdışı takrep

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HasanK;642634

690 işçilik hariç. İkinci el demişsiniz ama unutun. İkinci eli binde bir olur. Pert olmuş araçtan bi tane düşse belki de oda size gelmez. Kur çok yüksek sizde. Kaybınız ordan.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takrep;642638
690 işçilik hariç. İkinci el demişsiniz ama unutun. İkinci eli binde bir olur. Pert olmuş araçtan bi tane düşse belki de oda size gelmez. Kur çok yüksek sizde. Kaybınız ordan.

90 i unutmusum, 5000 lira da normal bu seviyedeki arabalar için bakmayın. Ben vermem de veren çıkar 5000'i ekran için. :) Polonyalılarda bulunuyor genelde Passat ekranları 1500 liraya gidiyordu kur zammından önce. Ama Octavia, Superb ekranları çok yeni, biraz vakit alır düşmesi.

Çevrimdışı Clborty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Superb hayalet göstergenin 2.ele düşmesi için baya zaman geçmesi lazım. Henüz daha çok yeni piyasada ve çoğu kimse daha gerçeğini göremedi bile.

Bu konuyla ilgili geçenlerde ınst üzerinden 'skodamsuperb' bi paylaşımda bulunmuştu takip etmenizi öneririm. Diğer paylaşımları ve görselleri çok hoş.

Çevrimdışı takrep

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HasanK;642649
90 i unutmusum, 5000 lira da normal bu seviyedeki arabalar için bakmayın. Ben vermem de veren çıkar 5000'i ekran için. :) Polonyalılarda bulunuyor genelde Passat ekranları 1500 liraya gidiyordu kur zammından önce. Ama Octavia, Superb ekranları çok yeni, biraz vakit alır düşmesi.

Ben veririm. Arabayı satar yine alırım :)

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olayı yanlış anlamışım. Doğuş maslak ve avek i aradım. Hayalet ekranı hali hazırda bu şekilde sattıkları arabalar için getiriyorlarmış. Normal kadran olan araca hayalet ekran takmıyoruz, Dışarıda takarsanız da garantiyi sıkıntıya sokarsınız dediler

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: marifaydin;643584
https://www.instagram.com/p/BpbePxwAc8-/?utm_source=ig_web_copy_link

Böyle Bir Videoya denk geldim nette

Bu bizim hüseyinin aracı 2.0 TSİ 450 hb di sanırım o yaptırdı hayalet ekranı fiyatı 10.000 tl parçanın işçiliği söylemiyorum bile keseniz bol ise yapılır değilse bizi aşıyor

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ender Elektronikte yapılıyor. İstanbul-Maltepe yakınlarında olanlar bire bir görüşüp fiyat alabilirler aslında. Hatta ben de Active falan dinlemeyip taktırabilirim, gerçekten çok güzel görünen bi donanım çünkü.

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chesteren;643596
Ender Elektronikte yapılıyor. İstanbul-Maltepe yakınlarında olanlar bire bir görüşüp fiyat alabilirler aslında. Hatta ben de Active falan dinlemeyip taktırabilirim, gerçekten çok güzel görünen bi donanım çünkü.

Ender Elektronik 2017 Model Kodiaq'a takmış. Cihazı Colombus olarak güncellemiş ve sorunsuz çalışmış.

Maliyet yaklaşık 11.500 TL gibi.

Epeyce para. Değer mi ?

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: imotro;643602
Ender Elektronik 2017 Model Kodiaq'a takmış. Cihazı Colombus olarak güncellemiş ve sorunsuz çalışmış.

Maliyet yaklaşık 11.500 TL gibi.

Epeyce para. Değer mi ?

Asla değmez, yazık günah.. Yaptırmak için paranın nereden geldiğini bilmemek lazım.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chesteren;643617
Asla değmez, yazık günah.. Yaptırmak için paranın nereden geldiğini bilmemek lazım.

Ya benim anlamadığım tamam pahalı ama değip değmeyeceği kişiye göre değişir diye düşünüyorum. Bu arada bu araçlarda ucuz değil zaten. Gidip Egea yada muadili araca hayalet ekran takalım demiyoruz ki. Şahsi kanaatim fiyatlar zamanla düşer ama taktırmak isteyen arkadaşlar haklı gayet şık ve güzel bir donanım. İstanbul da olsam bende taktırmak isterdim.