škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spor Paket Octavia larda ekstra ne var acaba ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cerrah

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Spor Paket Octavia larda ekstra ne var acaba ? Ben koltuklarının renginin siyah olduğunu biliyorum. Ancak donanım ve yazılım farklılığı var mı acaba.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim arkadaşta var. Koltuklar siyah değil, koyu kırmızı. Yan destekleri daha fazla normale göre. Jantlar siyah 18". Yan aynalar, etekler ve sunroof siyah folyo kaplı. Ekstradan krom çıtalar var. Arkada spoiler var. Yazılım olarak bir değişiklik yok.
Alıntı yapılan: Esariipek;574255
Spor paket diye bir paket mi var ki?
Ben alırken haberim bile yoktu. Arkadaş alınca onda gördüm şaşırdım hatta.
http://www.skoda.com.tr/sitecollectiondocuments/octavia-aksesuar.pdf
Şurada var görünümü 3.sayfada.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2016, 12:30:45 Gönderen: ailotana »

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Koltukların şekli de farklı olması lazım. And da birtane spor paket görmüştüm.

Çevrimdışı Octavia furkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Abi onlar opsiyon istersen en full Style al gene olmaz senin opsiyonlu Alman Lazım

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Spor paket tam olarak bu arkadaslar. Araba style bu arada.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aksesuar olarak fark var Anladığım kadarıyla. Ama kişisel fikrim jantlar siyah hiç olmamış kötü duruyor

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Spor Paket demeyelimde, style pakete ilave opsiyonel olarak dış tasarım paketi, spor koltuklar ve isteğe göre 17 Hawk veya fotoğraftaki gibi 18 turini jantlarla kombine ediliyor. Sunroof ve krom cam cercevesi almak zorunda degilsiniz. Bu arada fotoda ki aracı ben sattim, pzt günü teslim edeceğim aracı :)) Talep fazla araca. Gerçekten hoş duruyor ama. Pzt günü aynı paketten corrida kırmızı ve yarış mavisi siparisi vermeyi düşünüyorum.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar olsun...
Bu pakedi olan, Bi-xenon ve sunroof'u da olan 1.2 TSI manuel araç var mıdır?

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kalipso;576248
Hayırlı satışlar olsun...
Bu pakedi olan, Bi-xenon ve sunroof'u da olan 1.2 TSI manuel araç var mıdır?

Çok teşekkür ederim. Maalesef yok. Çünkü bu opsiyon sadece style pakete ilave edilebiliyor ve style pakette de manuel şanzıman gelmiyor.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;576243
Spor Paket demeyelimde, style pakete ilave opsiyonel olarak dış tasarım paketi, spor koltuklar ve isteğe göre 17 Hawk veya fotoğraftaki gibi 18 turini jantlarla kombine ediliyor. Sunroof ve krom cam cercevesi almak zorunda degilsiniz. Bu arada fotoda ki aracı ben sattim, pzt günü teslim edeceğim aracı :)) Talep fazla araca. Gerçekten hoş duruyor ama. Pzt günü aynı paketten corrida kırmızı ve yarış mavisi siparisi vermeyi düşünüyorum.

Spor koltuklarda sadece renk/desen farkı var galiba.Vücudu yanlardan kavrama olarak bi fark yok gördüğüm kadarıyla??? Bide o arabada koltuklar siyah üzeri kırmızı desenliydi İnanç hocam, bu ekstra pakette koltuk rengi bumu sadece?
Abi bide aracı teslim ederken adamın kanına giriverde bizim foruma üye olsun. Buluşmaya gelirse kurcalarız biraz arabayı
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2016, 00:13:08 Gönderen: mcb951 »

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Spor koltuklar orjinaldan farkli, biraz Recaro stili yapmaya calismislar. Aynisi mi bilmiyorum ama Rapid deki spor koltuklar cok hosuma gitmisti.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;576308
Spor koltuklarda sadece renk/desen farkı var galiba.Vücudu yanlardan kavrama olarak bi fark yok gördüğüm kadarıyla??? Bide o arabada koltuklar siyah üzeri kırmızı desenliydi İnanç hocam, bu ekstra pakette koltuk rengi bumu sadece?

3.mesajda yazmıştım, koltuklar bariz şekilde daha iyi kavrıyor. Yan destekleri daha iyi.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;576383
3.mesajda yazmıştım, koltuklar bariz şekilde daha iyi kavrıyor. Yan destekleri daha iyi.

Mesajınızı okudum zatende bende Ankaradaki bayide olan aracı incelemiştim. Oturduğumda yan destek ve kavrama olarak bir fark göremedim. Ben yanılıyo olabilirim. Net bilgiyi crash verir zaten.
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2016, 00:14:41 Gönderen: mcb951 »