škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 1.0 ile Polo 1.0 arasında 2000 tl fark var

trio · 13 · 3647

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 1.0 ile Polo 1.0 arasında 2000 tl fark var hangisi daha iyi?

Fabia Style ile Polo Comfortline arasında da 1000 tl fark var eksileri artıları nelerdir?

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Almayı düşünüyosanız style paket  comfortlinedan iyidir ama 1.0 motor almayın derim devir teknoloji devri küçük motorlar turboyla uçuyo (1.2 tsi)  1.0 mpi motor atmosferik turbo yok uzun yolda rampada sıkıntı. tabi bu benim düşüncem 1.0 mpi ve 1.2 tsi vergiside aynıyken 1.0 düşünmezdim.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melo_32_75;573191
Almayı düşünüyosanız style paket  comfortlinedan iyidir ama 1.0 motor almayın derim devir teknoloji devri küçük motorlar turboyla uçuyo (1.2 tsi)  1.0 mpi motor atmosferik turbo yok uzun yolda rampada sıkıntı. tabi bu benim düşüncem 1.0 mpi ve 1.2 tsi vergiside aynıyken 1.0 düşünmezdim.

Yok ben yeni altea aldım bir yakınımız alacak o wv bakıyor bende fabia alabilirsin dedim ama fiyatları çok yakınmış gerçekten hangisi daha mantıklı bir tercih olur
1.2 tsi wv polo comfortline mı 1.2 tsı fabia style mı?

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vw piyasada değerini kaybetmeyen marka. Eğer alıp uzun süre binici olunacaksa Fabia, biraz biinip satılıcaksa polo almanız daha mantıklı olur.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skodanın fiyat avantajı kalmamış.

bir yakınımız da jetta bakıyor, onu octavia ya ikna etmeye çalıştım. Sonra bir baktım ilanlara octavia sahipleri  uçmuş maşallah, mersedes e serisinin fiyatlarına bakıyorum sandım.  arka cam manuel açılıp kapanıyor, adam utanmadan 60 bin tl yazmış.

Geri jetta ya yöneldik.  jettanın fiyatları daha makul kalmış resmen.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;573214
Yok ben yeni altea aldım bir yakınımız alacak o wv bakıyor bende fabia alabilirsin dedim ama fiyatları çok yakınmış gerçekten hangisi daha mantıklı bir tercih olur

1.2 tsi fabia style

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
polonun kasa değişecek fabia en az 4 yıl değişiklik yapmaz aracının eski kasa olması rahatsız etmezse polo yoksa fabia

Çevrimdışı ufaklik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sıkılmak istemiyor rahat araç kullanmak istiyorsanız fabia geçen hafta polo sahibi pişkin pişkin yahu bu bizim polonun aynısı işte falan derken gelde bir içine bin dedim binince bune ya ne polosu benim arabanin arka koltuğuna çocuk bile oturamıyor insan boğuluyor deyip söylendi durdu nasıl senin polomuymus dedigimde ne polosu bu nerdeyse golf olmuş diyerek arabadan indi eğer seneye sabreder yeni kasayi alacaksaniz polo yok ben paşa paşa bineyim derseniz fabia başka yol yok

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;573214

1.2 tsi fabia style

Çevrimdışı erka1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
elbette b sınıfı hb içinde en geniş hacim sunan fabia tercih edilmelidir.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Volkswagenin değer kaybetmediği bir hurafedir. Herhangi bir araç satış ilanı sitesine bakarsanız 3 yıllık Comfortline 1.2TSI modelin satış fiyatının alt değeriyle üst değeri arasında 25bin tl fark olduğunu (hem de km gözetmeksizin sadece yıl sebebiyle) siz de kolayca anlayabilirsiniz. Aynı fark şu an için 2 yıldır aynı modeli satan Fabia 1.2TSI Style da henüz 12bin tl!
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2016, 10:57:38 Gönderen: Alcanzar »

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
B sınıfı HB için en geniş hacim konusuna katılmıyorum. En geniş hacim Hyundai İ20 de (tamamen arka diz mesafesine verilmiş) ancak Fabia'nın ambitionuna benzer bir donanım için ödenecek para 51.350tl. Ayrıca 1.2 atmosferik motorunun performansı 1.0 mpi ile aynı. Bu durumda aşırı pahalı hale geliyor.

Başka forum konularında defalarca değindiğim için tekrarlamayacağım ama rampada uzun yolda çekmez şeklinde 1.0mpi motora atfedilen yakıştırma tamamen hurafedir. Orijinal motor test sonuçlarıyla ve dişli oranları tablosuyla bunu daha önce ispatlamıştım.

Çevrimdışı Mrtyldrgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;581115
B sınıfı HB için en geniş hacim konusuna katılmıyorum. En geniş hacim Hyundai İ20 de (tamamen arka diz mesafesine verilmiş) ancak Fabia'nın ambitionuna benzer bir donanım için ödenecek para 51.350tl. Ayrıca 1.2 atmosferik motorunun performansı 1.0 mpi ile aynı. Bu durumda aşırı pahalı hale geliyor.

Başka forum konularında defalarca değindiğim için tekrarlamayacağım ama rampada uzun yolda çekmez şeklinde 1.0mpi motora atfedilen yakıştırma tamamen hurafedir. Orijinal motor test sonuçlarıyla ve dişli oranları tablosuyla bunu daha önce ispatlamıştım.

merhaba, hanemizde 2 araç var biri i20 diğeri fabia 3. kesinlikle ve kesinlikle fabia çok daha geniş ve ferah araç. hem arka diz mesafesi hemde bagaj hacmi olarak i20 den üstün.