škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ilk yıllık bakım sonrası yakıt durumu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
s.a arkadaslar hafta sonu ilk bakımı yaptırdım. (hediye bakımdı) bakım sonrası yakıt ölçmümü yaptım 180km de 30tl lik yakıt harcadı. çokta yavaş gitmedim 120 nin altına virajlarda düştüm.....bence iyidir...100km de 4,4litre

Çevrimdışı palu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda nın sitesindeki oranla araçtaki oranlar birbirini tutmuyor orada şehir içi 4.2 ben şehirler arası 4.3 ün altına düştüğünü görmedim ilk bakımı yaptıktan sonra düşerse onu bilmem

Çevrimdışı uAynS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11012]tatar331[/MENTION] hocam direksiyona kılıf almışsınız bence doğru bir tercih çünkü deri olmasına rağmen çabuk aşınacak izlenimi verdi direksiyon ki çok çok ufak şeyler oluşuyor gibi ama çok belirsiz tabi. Sizde bu yüzden mi korumaya aldınız yoksa genel olarak koruma taraftarı mısınız? Ben araç 0 iken görsel olarak tatmin olmak istediğimden yapmıyorum ama gerekli bir uygulama olmuş.

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;571325
[MENTION=11012]tatar331[/MENTION] hocam direksiyona kılıf almışsınız bence doğru bir tercih çünkü deri olmasına rağmen çabuk aşınacak izlenimi verdi direksiyon ki çok çok ufak şeyler oluşuyor gibi ama çok belirsiz tabi. Sizde bu yüzden mi korumaya aldınız yoksa genel olarak koruma taraftarı mısınız? Ben araç 0 iken görsel olarak tatmin olmak istediğimden yapmıyorum ama gerekli bir uygulama olmuş.

a.selam.
 hanım sürüyor araçı ..bazen yumşak deriye elindeki anahtarlık falan takılıyor . ve takıldı da ufak çizik oluştu.kılıfla direksiyon kavramada da biraz daha yumsak oluyor .. koltuk kılıfıyla uyumluydu takım gibi oldu.... begendim aldım...