škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuberB 2 Yeni donanım paketi öğrendim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir süredir SuberB 2 alma arifesindeyim. Olmuşken de 2014 temmuz dan sonra çıkan prestige paketten yani anahtarsiz çalıştırma sunroof 4 koltuk ısıtma olandan olsun diyordum. Bu akşam hem de bir bayan suberb sahibinden yemi bir donanım öğrendim. "Elagance prestige". Hanımefendi ısrarla kendi aracı için "benim aracım normal Prestige değil elagance Prestige diyor. Farkı ne diye sordum ? En dolusu ve Metalik renk dedi...[emoji3] Araç 2014 model ama 2015 nisan da trafiğe çıkmış.. yani bunu +500 TL sayabiliriz hadi metalik renk de 1 500Tl ilk alırken onun içinde 1000Tl versem taş patlasa
1500Tl  olması gerek aradaki farkın.   Ya da hakikaten böyle farklı bir donanım var da ben mi bilmiyorum? Bu arada ben 88bin Tl vereyim dedim....

İlan bu
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2014-skoda-superb-hatasiz-boyasiz-metalik-renk-286458974/detay

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
en dolusu ve metalik renkli olanı zaten prestige değil miydi? aklındaki şey sanırım 95 e falan bırakmak aracı. o paralara style donanım act dsg suberb 3 alınıyo nerdeyse. mantıksız geldi şahsen bana

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=167]Muratogretmen25[/MENTION] hocam o paralara superb 3 dusunun bence bırakın dizel sevdasını :) muhteşem bi araba superb 3 bunlar biraz gıcık duruyor.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;570364
[MENTION=167]Muratogretmen25[/MENTION] hocam o paralara superb 3 dusunun bence bırakın dizel sevdasını :) muhteşem bi araba superb 3 bunlar biraz gıcık duruyor.
Ben de o para olsa zaten SuberB 3 alır o hanım ablanın yanından geçerken de korna çalarım aracı en fazla 88  89 eder.. 2 gün önce tek farkı beyaz renk olan bu araç gibi 2015 mart çıkışlı prestige 88e buldum ama banka kredisi vs. Derken kaçırdım... Sahibinden de SuberB ini Sanki BMW 5.20 d sanıp 95  98bin tl yazan çok var. Onları takibe aldım bakalım ne çıkacak?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1 ay önce 2015 model Elegance +Prestige aracımı 90 tlye verdim yanında kış lastikleriyle. Araç 35 bindeydi bakımları vs yetkili serviste yapılmıştı.

Sent from my iPhone using Tapatalk
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2016, 13:23:04 Gönderen: yldzfurkan »

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superp 2 de ful paket elegance olandır, ama buna ek bir de prestij paket vardı. 2014'e kadar prestij muhteviyatı; sunroof, 4 koltuk ısıtma ve bluetooth idi. 2014 den sonra zannedersem anahtarsız çalıştırma da eklendi. Metalik renk ise ayrı bir opsiyon. Yani bence bayanın dediğinde bir hata yok genel hatlarıyla, ama fiyat eksiktir-fazladır orasına bir şey diyemem. Hayırlı güzel bir araç almanızı dilerim...

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;570522
Superp 2 de ful paket elegance olandır, ama buna ek bir de prestij paket vardı. 2014'e kadar prestij muhteviyatı; sunroof, 4 koltuk ısıtma ve bluetooth idi. 2014 den sonra zannedersem anahtarsız çalıştırma da eklendi. Metalik renk ise ayrı bir opsiyon. Yani bence bayanın dediğinde bir hata yok genel hatlarıyla, ama fiyat eksiktir-fazladır orasına bir şey diyemem. Hayırlı güzel bir araç almanızı dilerim...

Ben de sizinle aynı düşündeyim donanım da en yüksek elagance prestige ise eklenen paket. Ama bayanın anlamadığı prestige paketin bile 2014 ve temiz olanı maksimum 92 civarıdır. 96 bin yazınca pazarlık dahi edilmiyor..

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;570411
88 e düşerse bu alınabilir gibi:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2015-cikisli-prestige-paket-navigasyon-geri-gorus-kamera-superb-291272006/detay

Bu rengi hiç canlı olarak göremdim. Daha önceki 2 aracımdan dolayı koyu renk istemiyorum çünki temiz kalması mümkün değil ve ufak tefek çizikleri çok belli ediyor. Bu renk nasıl bu açıdan?