škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık Kış Lastiği 205/45/16 Petlas Snowmaster

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

3000km civarı yaptığım kış lastiklerimi araç değişikliği yapacağım için satıyorum. Ben mevcut yaz lastiklerime geçip aracımı satacağım.

Forumdan birinin işine yarar diye düşünüyorum internete falan koymadım zaten. Zira bulunması zor bir ebat :)

Lastiğin kar performansı ciddi anlamda beklentimin çok üzerinde, bu kış meşhur kar yağışında Bolu Dağı üzerinden İstanbul-Ankara seyahat yaptım.

aldığım fiyat 940TL
satacağım fiyat 750TL

2015 son haftalarında üretilmiştir.
Petlas Snowmaster
Ölçüleri - 205/45/16
3000km civarı kullanıldı

Burada işine yarayan almaz ise internet üzerinden satacağım, bilginize.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de 195 55 16 vardı yenisi 800 ₺ idi 400 ₺ ye zor sattım. Kendi fikrimce 750 veriyorsam gider taksitli 940 a alırım. Fiyat konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;569137
Bende de 195 55 16 vardı yenisi 800 ₺ idi 400 ₺ ye zor sattım. Kendi fikrimce 750 veriyorsam gider taksitli 940 a alırım. Fiyat konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

195/55/16 daha çok kullanılan ve fiyatı da daha uygun olan bir lastik ebadı.

Taksitli almak tabiki daha mantıklı ancak arada 200tlden fazla bir fark var ve lastik sıfır ayarında.

Aslında tamamen tercih meselesi almak isteyen olursa sizinde önerinizi dikkate alarak foruma özel küçük bir indirim yapabilirim :ok:

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: JrSlim;569659
195/55/16 daha çok kullanılan ve fiyatı da daha uygun olan bir lastik ebadı.

Taksitli almak tabiki daha mantıklı ancak arada 200tlden fazla bir fark var ve lastik sıfır ayarında.

Aslında tamamen tercih meselesi almak isteyen olursa sizinde önerinizi dikkate alarak foruma özel küçük bir indirim yapabilirim :ok:

Aralarında çok fark yok fiyat bakımından ikisi de gıcık ölçü sor bulunuyor. Benimki naçizane bir tavsiye. Benimki de 5000 km kullanılmıştı maksimum.