škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

75 bg için chipbox buldum yorumlarinizi bekliyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.ebay.com/itm/181874900339?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

zararlı olur mu hatta bizim aracın ilanda adı var ama uyum listesinde yok gerçi uyum listesi biraz yalan ama yorumlar önemli fiyat güzel 350 tl falan

Çevrimdışı srdr4270

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Pedal tepki hızlandırıcı mı bu ney, chipse atmosferik araçta kaç tork-bg artırıyormuş, ben araştırdım ama net cevap bulamadım, kullanırsanız paylaşır mısınız?
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2016, 16:48:29 Gönderen: srdr4270 »

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önce disel araçta böyle bir kutu kullandım. Düşük seviye ayarda, dizel araçta zararı olmuyor. Ancak benzinli araç için ilk defa görüyorum. Takipteyim

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
atmosferik araçta ECU kompe yazılsa da en fazla 8-10hp artıyor ki çok kısıtlı parametre değişttiren BOX da büyük bir fark olacağını sanmıyorum

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srdr4270;569055
Pedal tepki hızlandırıcı mı bu ney, chipse atmosferik araçta kaç tork-bg artırıyormuş, ben araştırdım ama net cevap bulamadım, kullanırsanız paylaşır mısınız?

bu pedal için değil motora takılan chipbox. asıl beklentim almancası olan birisi ürün hakkında satıcıdan ayrıntılı bilgi alması çünkü ilan başlığında 75 bg modeli yazıyor ama alttaki seçeneklerde bizim araç yok. gerçi daha öncede parça aldım aşağıdaki listede yoktu parça aldım kullandım

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;569053
http://www.ebay.com/itm/181874900339?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

zararlı olur mu hatta bizim aracın ilanda adı var ama uyum listesinde yok gerçi uyum listesi biraz yalan ama yorumlar önemli fiyat güzel 350 tl falan

SATICIDAN CEVAP GELDİ google translate cevirisi boyle bulduk arkadaşlar :)  ama 10bg için değmez yaaaa

Merhaba, biz cihaz CS2 araç ile uyumlu olduğunu teyit etmektedir. Ortalama güç kazancı% 10-15, motor durumuna bağlı olduğunu. Test için 30 gün!

Çevrimdışı srdr4270

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
10 beygir çok değil de mesela torku 10 nm artırıyor ise, arabadan 70-80 kg eksilmiş gibi olur. Zararıda varsa değmez  bence