škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid sb Farlar ve kalorifer çalışmıyor!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muhammedtsci;569126
Pazar günü sigorta ünitesiyle uğraştım gerçi tek yaptığım yerlerine üstünden baskı yaparak oturtmak oldu biraz gevşek geldi sigortalar sizde de öyle mi ?

Hiç ihtiyacım olmadı o yüzden açıp bakmadım bile ama eğer bunun üzerine düzeldiyse sorun kalmamıştır. Fakat sigorta eğer kesilirse kolay kolay git gel yapmaz. Siz düzeltirseniz geri gelir. belki gevşeklik titreşim yapıp çıkartıp takar ama bu o kadar kolay değil. Öyle olsa bile oluşan ark riskli olacaktır. Sigortayı attırırdı kullanamazdınız. Allah korusun yangın bile çıkarır ama dediğim gibi gevşeklik üzerine gidip gelecek bir yapısı yok.

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ümit Aziz;569142
yeri gevşemiştir sıkıntı yapma,ayrıca en kalitelisi photon o bile bazen arıza verebiliyor oda genelde far açıkken çıkarıp takarsan olur..vadcomla hiç bi alakası yok Aracına güle güle bin....

Teşekkür ederim Ümit bey ya sizi yakalamışken hemen sormadan edemedim difüzörü ne kadara yaptırdınız bir de yaptırdınız mı yoksa yapılı mı aldınız bir de vrs logolarını aliexpressden mi aldınız kusuruma bakmayın çok soru sordum ama arabanız çok hoş Maşallah

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;569146
Etmezler. Farkina bile varmazlar. Soran oluraa baska bir servisin adini verin orada acmislardi diyin ;)

Ahahha tamam bu açıdan hiç düşünmemiştim iyi oldu bu :)

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;569152
Hiç ihtiyacım olmadı o yüzden açıp bakmadım bile ama eğer bunun üzerine düzeldiyse sorun kalmamıştır. Fakat sigorta eğer kesilirse kolay kolay git gel yapmaz. Siz düzeltirseniz geri gelir. belki gevşeklik titreşim yapıp çıkartıp takar ama bu o kadar kolay değil. Öyle olsa bile oluşan ark riskli olacaktır. Sigortayı attırırdı kullanamazdınız. Allah korusun yangın bile çıkarır ama dediğim gibi gevşeklik üzerine gidip gelecek bir yapısı yok.

Aslında sigortayı kurcalıktan sonra düzelmedi yine defalarca sellektör şeklinde uzunları açıp Kapadıktan sonra araç kendine geldi keşke bir resetleme ünitesi olsa orda reset atıp kendine getirme imkanımız olabilirdi her gün 5 6 kere deniyorum klimayı ve farları bir sıkıntı yok,heh bundan 2 ay önce sol cam açma kapatma düğmesini kullandığım halde komut almamıştı kitlenmişti bende arabayı sağ çekip 3 kere kontağı açıp Kapadıkdan sonra oda kendine gelmişti ya mühendislerde bir sıkıntı var ya da benim arabada ters giden bir şey var

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muhammedtsci;569234
Ahahha tamam bu açıdan hiç düşünmemiştim iyi oldu bu :)

Arabada kodlama var diye islem yapmayacak garanti disi birakacak kadar terbiyesiz yetkili servise mustehak

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
Alıntı yapılan: Muhammedtsci;569233
Teşekkür ederim Ümit bey ya sizi yakalamışken hemen sormadan edemedim difüzörü ne kadara yaptırdınız bir de yaptırdınız mı yoksa yapılı mı aldınız bir de vrs logolarını aliexpressden mi aldınız kusuruma bakmayın çok soru sordum ama arabanız çok hoş Maşallah

:) öncelikle teşekkürler,güzel yorumlarınız için Difizörü özel olarak yaptırdım 1.500 gibi bi maliyeti oldu bana,logolarıda isveç sitesinde buldum bi arkadaşım getirtti,