škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 ye navigasyon sistemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Video çekmedim. Sizin için çekerim ama paylaşmayı bilmiyorum. BT menüsünde sesin kısılmasından ne kastettiniz, telefon görüşmesi yapınca sesin kısılmasından mı bahsediyorsunuz. Ayrıca açıkladığım gibi bazı ayarlarda benim teyptede sıkıntı var, yeni bir canbus getirmesini istedim, ama genel olarak memnunum.Özellikle navigasyon ve geri görüş kamerası güzel bir özellik

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Wince sistemlerde Radyo açıkken bt menüsüne girince sesi kısıyor bu cihazlardada öylemi durum, orijinal sistemde arama yaparken ses kısılıyor sadece rehberden isim ararken müzik devam ancak arama yapınca sesi kısıyor, size özelden numaramı gönderiyorum videoyu orayada atabilirsiniz watsapp ile filan...  

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;578969
Wince sistemlerde Radyo açıkken bt menüsüne girince sesi kısıyor bu cihazlardada öylemi durum, orijinal sistemde arama yaparken ses kısılıyor sadece rehberden isim ararken müzik devam ancak arama yapınca sesi kısıyor, size özelden numaramı gönderiyorum videoyu orayada atabilirsiniz watsapp ile filan...  

Siz sorunca gidip bakıp geldim. Malesef BT menüsüne girince sesi kesiyor. BT menüsünden çıkıncada radyonun sesi gelmiyor. tekrar radyoyu açmak lazım.Video çekince atmaya çalışacağım

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cihaz android değilmi? O şekilde olması en çok canımı sıkan özelliği oldu bu sistemlerin ama yinede bende düşünüyorum taktırmayı

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cihaz tamamen android. 4.4.4 yüklü.Ben navigasyon nedeniyle tercih ettim. Orjinal teybe göre artıları ve eksileri var malesef,

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın güzel cihazlar var piyasada en iyilerinden birini almışsınız keyfini çıkarın

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öğle arası çektiğim videoyu yüklemeye çalıştım. Güneş geldiği için pek güzel görüntü alamadım malesef,
https://youtu.be/AFG5KIs_0uo

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Video güzel oldu elinize sağlık, cihaz çok yakışmış araca güle güle kullanın, normal menude gezerken sesi siz kesiyosunuz sanırım

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;579125
Öğle arası çektiğim videoyu yüklemeye çalıştım. Güneş geldiği için pek güzel görüntü alamadım malesef,

Hayırlı olsun yakışmış.Tableti çakmışsınız arabanın göbeğine:)

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;579182
Hayırlı olsun yakışmış.Tableti çakmışsınız arabanın göbeğine:)

Teşekkür ederim. Büyüklüğü tablet gibi sahiden.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;579179
Video güzel oldu elinize sağlık, cihaz çok yakışmış araca güle güle kullanın, normal menude gezerken sesi siz kesiyosunuz sanırım

Teşekkür ederim. Video gündüz güneşli ortamda çektiğim için çok parlak olmadı malesef. Özellikle geri görüş kamerasına güneş gelmişti. Menüde gezerken sesi ben kesmiyorum, örneğin radyo veya müzik çalarkan eğer programı geri tuşuna basarak çıkarsanız radyo veya müzik kapanıyor, eğer radyo veya müzik çalarken direk ana ekrana dönerseniz müzik devam ediyor.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;579198
Teşekkür ederim. Video gündüz güneşli ortamda çektiğim için çok parlak olmadı malesef. Özellikle geri görüş kamerasına güneş gelmişti. Menüde gezerken sesi ben kesmiyorum, örneğin radyo veya müzik çalarkan eğer programı geri tuşuna basarak çıkarsanız radyo veya müzik kapanıyor, eğer radyo veya müzik çalarken direk ana ekrana dönerseniz müzik devam ediyor.

Anladım, cihazda dual zone özelliği olması lazım başka bi işlem yaparken müziği kesmiyor, örneğin navigasyon kullanırken müzik devam ediyor yada bt menüsüne girince müziği kesmiyor, menüyü bi kurcalayın bence mutlaka bi ayarı vardır çünkü ben demosunu karıştırdım androidli cihazlarda bu dediklerim sorun olmadan kullanılıyor özellikle bt için şart bi özellik yolda giderken rehberden kişi arayıp bulana kadar geçen zamanda radyo veya müzik devam etmeli bence

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;579198

Aynı cihazdan almayı planlıyorum.Ancak 2 seçenek arasında kaldım.

Alternatif olarak şu ürün de mevcut.İçine android yazılımı eklenerek ister orjinal menü isterseniz tek tuşla andoroid menüye geçerek andorid menü kullanılabiliyormuş.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-skoda-octavia-super-b-android-orjinal-interface-navigasyon-dvd-k-337105329/detay

Ya bu ürünü yada sizin ürünü almayı düşünüyorum.Beklediğiniz yazılım güncellemesi geldi mi?Orjinal cihaz mı yoksa bu cihaz mı ne dersiniz?

Aracımı eşim de kullanacağı ve biraz acemi olduğu için hem navigasyon hem geri görüş kamerası istiyoruz zaten ön park sensörü de taktıracağım yada bu cihazlardan birini alıp ön kamera da taktırabilirim.

Çevrimdışı buğraemre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;579125

konya da montajı kime yaptırdınız.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: buğraemre;602194
konya da montajı kime yaptırdınız.

kent plazanın karşısındaki sanayi girişinde bulunan caminin altında mustafa ustaya monte ettirdim. Aracı satmayı düşündüğümden (ev alım işi gerçekleşirse)için geçen haftada çıkarttırdım