škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8414]mşah[/MENTION]

Taş, sen eve dönmeden az önce düşmüş de olabilir :gaz:

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=7795]Toygar[/MENTION]

Eve 50-100 mt kalana kadar ses çok fazla gelmeye başladı o yüzden adım adım geldim ama garaja girerken taş vardı da düştü mü bilmiyorum, daha önce birkaç yerde durup lastiğe vurmuştum bir şey varsa düşsün diye o yüzden o kadar yavaş giderken hiç düşmez herhalde. Balata biter demiri diske sürter o şekilde ses vardı şimdi bir şey yok gibi anlamadım gitti bu işi :(.

Çevrimdışı alpturac

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
2015 model otomatik 1.4 TSI Yeti aldım. Fakat Multimedia setinde Bluetooth özelliği yok, bir de hız sabitleyicim yok. Maslak servide sordum, ikisi de takılabiliyormuş ama ellerinde parça yokmuş. Hız sabitleyici ve Bluetooth kitini nerede taktırmamı öneririsiniz? Bu konuda dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Teşekkürler
Alp

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
Alıntı yapılan: alpturac;608871
Merhabalar,
2015 model otomatik 1.4 TSI Yeti aldım. Fakat Multimedia setinde Bluetooth özelliği yok, bir de hız sabitleyicim yok. Maslak servide sordum, ikisi de takılabiliyormuş ama ellerinde parça yokmuş. Hız sabitleyici ve Bluetooth kitini nerede taktırmamı öneririsiniz? Bu konuda dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Teşekkürler
Alp

Merhaba,

Aracın garantisi devam etmekte olduğundan, yetkili bir servise taktırmanızı öneririm.

Bu tür işlemleri yapabilen özel servis statülü yerler arasında ise, İstanbul Maltepe' de Ender Elektronik bulunuyor. En azından bir danışıp, fiyat bilgisi almanız da mümkündür.

Çevrimdışı alpturac

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: miyop;608887
Merhaba,

Aracın garantisi devam etmekte olduğundan, yetkili bir servise taktırmanızı öneririm.

Bu tür işlemleri yapabilen özel servis statülü yerler arasında ise, İstanbul Maltepe' de Ender Elektronik bulunuyor. En azından bir danışıp, fiyat bilgisi almanız da mümkündür.
Cevabınız için teşekkür ederim. Ender Elektronik'te taktırırsam garantim bozulmuyor, doğru mu anladım?

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpturac;608891
Cevabınız için teşekkür ederim. Ender Elektronik'te taktırırsam garantim bozulmuyor, doğru mu anladım?

Ender elektronik yetkili servis değildir. Ancak, VAG grubu araçlar ile ilgili görüntü ve ses sistemleri konularında deneyim sahibidir.

Orada taktirirsanız, taktırdığınız ekipmanla yada elektrikle ilgili herhangi bir aksamla ilgili olarak ileride bir sorun yaşamanız halinde, yetkili servislerin aracınızdaki sorunu garanti dışı bırakma ihtimali ortaya çıkabilir.

Çevrimdışı Erkki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

elegance versiyonuna ait tam donanım listesini nereden bulabilirim. skoda sitesinde bu versiyon artık satılmadığı için yer almıyor

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erkki;609091
Merhabalar,

elegance versiyonuna ait tam donanım listesini nereden bulabilirim. skoda sitesinde bu versiyon artık satılmadığı için yer almıyor

Eski bir araçla ilgili sorgulama yapıyorsanız, şu adreste, geçerli olabilecek bir donanım listesi bulunuyor,

http://www.ototeknikveri.com/haber/1608/yeni-2014-makyajli-skoda-yeti-active-ambition-ve-elegance-donanim-incelemesi

Türkiye' ye özel siparişle gelen yeni araçlarda, "elegance" yerine, Style ve L&K adlı iki ayrı seri mevcut.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farlardan biri(xenon) pembe yanmaya başladı. Vefat etmek üzere mi dostlar :confused::(:uve:

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;609444
Farlardan biri(xenon) pembe yanmaya başladı. Vefat etmek üzere mi dostlar :confused::(:uve:

Kullananlar, pembeleşen xenon ampullerin, ömürlerini tamamlama aşamasında olduğunu belirtiyorlar.

Ampül değişiminin, çift olarak yapılması öneriliyor.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13655]miyop[/MENTION]

Oyyy babooo!

Ben de bundan korkuyordum:uve: Keşke halojenli yeti alsaymışım:(..
Teşekkürler abi.

Çevrimdışı Erkki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;609444

Ne kadar zaman geçtikten sonra pembe yanmaya başladı?

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15038]Erkki[/MENTION]

Yeti'mi Ekim-2013'de aldım; yani 3 yaşında. Aşağı yukarı 1 aydır pembe yanıyor.

Çevrimdışı Erkki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;609698
@Erkki

Yeti'mi Ekim-2013'de aldım; yani 3 yaşında. Aşağı yukarı 1 aydır pembe yanıyor.

Değişimi nasıl yapılıyor acaba merak ettim, pek bilgim yok bu konuda ne kadardır acaba?

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15038]Erkki[/MENTION]

Selam... Benim de pek bilgim yok. Aşağıda bağlantısını verdiğim konuyu okuyunca kısmen bir şeyler öğrendim ve işin maliyeti gözümü korkuttu. 200-300 TL'ye zenon ampul satın alarak kurtulabilirsem sevineceğim ancak, değişimi epey tuzlu olan(yaklaşık 1000 TL'den bahsediliyor) "balast"ın değişimi gerekmez inşallah diye dua ediyorum.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32018&highlight=bi-xenon