škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu bir opsiyon. Sipariş aşamasında ekletebiliyorsunuz. Ön koltuğun arkadan kontrol edilmesini sağlıyor. Arkaya oturan patronlar için düşünülmüş. Superb makam aracı düşüncesiyle üretildiği için böyle bir opsiyon var. Bildiğim kadarıyla bu özellik çok az araçta var. Olanlar da makam arabası diyebileceğimiz araçlar...
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2017, 13:06:45 Gönderen: beko86 »

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Resimde gozuken opsiyon, arka sag tarafta oturan kisinin on koltugu ayarlamaya yariyor. Arkadaslarin dedigi gibi makam araclari icin tasarlanmis.
Benim aracimda var makam haricide ise cok yariyor. Arkaya cocukla oturan biri olursa koltugu almak icin obur uca egilmek zorunda kalmiyorum.

Bazi seyler tezatta olusturuyor. Bubaraci makam araci olarakta kullanimi dusunulmus ben bu yuzden aldim mesela ama yaz gunu koltuk sogutmayi sofor ve yan koltuktaki kisi kullaniyor, arkada oturan pisiyor deri koktukta.

Bu opsiyon yerine arka koltuklar icinde sogutma opsiyon olabilirdi mesela

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arka koltuklardaki ısıtma seçeneği beni bu araca çeken önemli etkenlerde biriydi. benim için en kıymetlilerim olan çocuklarım arkada oturuyor. kışın biz hanımla önde ısınırken onları üşümesi düşünülemezdi. ortaları kumaş ve açık renk olduğundan soğutmasına çok ihtiyaç duymadık. ama o da olsa daha güzel olur.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Sabah işe giderken baktım ki aracın üzerine yukardan sigara izmariti atmışlar,düştüğü yeri sarartmış .kıl oldum.Yöneticiyi aradım durumu söyledim.Oda panoya yazı asarız en azından bundan sonrası için etkisi olur dedi.Düşen yeri cilayla sildim sarılık gitmedi.Zamanla gidermi bilemiyorum.Sigara ne illet bişey,içmediğim halde zarar görüyorum.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=4833]ringcep[/MENTION] Cila değilde birde pasta diye tabir edilen aşındırıcı ürünlerle deneyin. Geçmiş olsun.

Çevrimdışı drayildiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba 2016 1.6 tdi dsg style paket superb ile aranıza katıldım. Onceki aracim 1.2 tsi dsg octavia idi. Bizde sinif atladik artik D segmentinin gözünü seveyim

Çevrimdışı tlgrl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir konuda bilgi almak istiyorum. iPhone 6s telefon araç ile eslestirince kişilerin resimleri ekranda görünmüyor. Menüden Kişilerin resmini göster ifadesini tıklamama rağmen olmadı. Acaba iOS ile mi ilgili yada yapmam gereken farklı birşey mi var?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tlgrl;617078
Bir konuda bilgi almak istiyorum. iPhone 6s telefon araç ile eslestirince kişilerin resimleri ekranda görünmüyor. Menüden Kişilerin resmini göster ifadesini tıklamama rağmen olmadı. Acaba iOS ile mi ilgili yada yapmam gereken farklı birşey mi var?

Malesef iOSun şu ana dek hiçbir sürümü fotoğrafların görüntülenmesine izin vermiyor.

Çevrimdışı drayildiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar bu smartlink olayı kullananan varmı? yani ben denedim pek de bir esprisi yok gibi , navigasyon ve müzik dışında zaten izin vermiyor rehbere mesajlara ulaşamıyorum video izleyemiyorum ne anlmaı kaldı o zaman? ya da ben bilmiyorum
birisi anlatabilir mi, boleroda telefonun ekranını nası yansıtabiliriz? telefonum  samsung j7 prime, lütfen baştan sona adım adım yapılacaklar diye birisi yazabilrmi, konu cok dagınık tüm mesajları okumama rağmen cozemedim

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba
Araçlarımızın yedek parçalarını / onların kodlarını görebileceğimiz ("etka" gibi birşeydi sanırım) bir imkan var mıdır?

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba aracın kilidini açarken çıkan o tatlı ses nasıl açılıyor 1 saate yakın aracın her menüsünde tarafında aradım bulamadım araç prestij paket bi kaç octavia da bile duydum bizimkinde yok mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cagri33;617214
Merhaba aracın kilidini açarken çıkan o tatlı ses nasıl açılıyor 1 saate yakın aracın her menüsünde tarafında aradım bulamadım araç prestij paket bi kaç octavia da bile duydum bizimkinde yok mu ?

bildiğim kadarı ile üst donanım paketlerinde mevcut. Alt paketlerde vag com ile açılıyor ama araç kornası çalıyor.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;617344
bildiğim kadarı ile üst donanım paketlerinde mevcut. Alt paketlerde vag com ile açılıyor ama araç kornası çalıyor.

Prestij paketten dolusu L&K onda mı var bir tek ?

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cagri33;617424

Prestige de var.

CAR tuşuna basın,
Ekrandan ayarlar ikonuna tıklayın.
Açılan sayfada "Açma ve kapatma" menüsüne tıklayın.
Bu menü içerisinde "Sesli onay" seçeneğini göreceksiniz.
Buradan açıp kapatabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2017, 14:16:32 Gönderen: hyayla24 »

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;617425
Alıntı yapılan: Cagri33;617424

Prestige de var.

CAR tuşuna basın,
Ekrandan ayarlar ikonuna tıklayın.
Açılan sayfada "Açma ve kapatma" menüsüne tıklayın.
Bu menü içerisinde "Sesli onay" seçeneğini göreceksiniz.
Buradan açıp kapatabilirsiniz.

bende yok hocam araç 2016 1.6 prestige ayrıca otomatik kapatma diye bir seçenek var anlayamadım nedir bu?