škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb III modeline ilişkin genel soru ve cevaplar...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Obi_Y

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yeni konu açmaktansa buraya yazmayı uygun gördüm
rumiexile nickli arkadaş anladığımım kadarı ile Briskoda Forum una da hakim
acaba klimanın sıcak hava üfleme sorunu yurtdışında da mevcut mu yoksa sadece biz mi yaşıyoruz.
bu konu başka yerde geçtimi bilmiyorum

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İbrahim bey merhabalar;

Bahsettiğiniz sorunu kendim yaşamadım. Briskoda bir başlık var mı diye sizin için bakarım. Termostatla çalışan her türlü cihaz özellikle geçiş mevsimlerinde böyle sorunlar yapabilir gibi geliyor bana. Soğuk bir kış günü 22 derece sıcak üfleyecektir, Sıcak bir gün için 22 derece serinletmek üzerine çalışacaktır. Dediğim gibi diğer forumda böyle bir sorun varsa bakıp size tekrar yazmaya çalışayım.

Çevrimdışı Obi_Y

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Donanımhaber Skoda Superb III ana konu üzerinde benim gibi birkac kişi daha var bu sorunu yaşayan.
kış olduğu için genelde soğutma ihtiyacı duyan pek yok ama ben antalyada yaşıyorum
güneş bazen yazı aratmıyor klimayı soğuğa ayarlasanızda kalorifer sıcağını basıyor aracın içine bir kaç kere auto manuel on off yaparsanız soğuk mod da üflemeye başlıyor
diğer forumdaki arkadaşların söylemesine göre servisler bir kaç şey denemişler çözüm için ama başarılı olmamış.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Elektrikli bagaj kapağı opsiyonu eğer KESSY olmadan alınırsa eller serbest olarak yani ayak hareketi ile bagaj açılabiliyor mu?

Teşekkürler

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Klima sorununu bizde yasiyoruz soguk uflemiyor cozum bulursaniz lutfen paylasin

Çevrimdışı mfuluat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;567297
Merhabalar,
Elektrikli bagaj kapağı opsiyonu eğer KESSY olmadan alınırsa eller serbest olarak yani ayak hareketi ile bagaj açılabiliyor mu?

Teşekkürler

Hocam o dediğiniz özellik prestige pakette bir opsiyon "Sanal Pedal Sistemli Bagaj Kapağı" olarak görülüyor. KESSY ve elektrikli bagaj kapağı da zaten standart bu pakette. Bildiğim kadarı ile KESSY'den bağımsız bir özellik.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler Mehmet bey [MENTION=5437]mfuluat[/MENTION]
Tuzluymuş fiyatıda (3800tl)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında koyacakları bir kaç centlik bir alıcı göz ile onu yönetecek bir program. 3800 tl fahiş bir fiyat.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;567709
Aslında koyacakları bir kaç centlik bir alıcı göz ile onu yönetecek bir program. 3800 tl fahiş bir fiyat.

Haklısınız bu opsiyonun bu kadar pahalı olması çok anlamsız, yurtdışı fiyatları çok daha uygun olmasına rağmen. 170 EUR civarında hatırlıyorum Almanya için.  Türkiye'mde 1000€, üstelik en küçük ötv sınıfında, tebrik ediyorum Yüce de en iyi Skoda ithalatçısı seçilmiş dünyada.
« Son Düzenleme: 28 Mart 2016, 18:29:11 Gönderen: rumiexile »

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Obi_Y;566961
Donanımhaber Skoda Superb III ana konu üzerinde benim gibi birkac kişi daha var bu sorunu yaşayan.
kış olduğu için genelde soğutma ihtiyacı duyan pek yok ama ben antalyada yaşıyorum
güneş bazen yazı aratmıyor klimayı soğuğa ayarlasanızda kalorifer sıcağını basıyor aracın içine bir kaç kere auto manuel on off yaparsanız soğuk mod da üflemeye başlıyor
diğer forumdaki arkadaşların söylemesine göre servisler bir kaç şey denemişler çözüm için ama başarılı olmamış.

http://www.briskoda.net/forums/topic/394107-blowing-hot-air/

İbrahim bey, benzer bir konu açıldı, kompresör ya da iç mekanizmadaki flaplarden olabileceğinden bahsediyor, siz de takip edebilirsiniz.

Çevrimdışı hsyn_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar
ben bir ay önce 2015 model style plus 1.6 dizel otomotik superb aldim.
teknik özelliklerde yakıt deposu 60 lt görünüyor ama iki kez aracı fulledim ve her ikisinde de 66 67 lt aldı?
yedek deposu mu var bunun acaba?

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba,
teknik özelliklerde 66 litre görünüyor.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ARAbayı vosmerden aldım ilk defa fullediğimde 70 litre yakıt aldı. vosmerin sırasındaki opetten aldım yakıtı. ya pompa hileli, ya da rezerv de dolmuş oldu.
dün kardeşimin 50lt deposu olan leon fr ını fulledim. 40km menzil kalmıştı, 51 lt yakın aldı.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle