škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Dün Tekirdağ yolculuğum oldu,Skoda Yüncüler bayiyinde hiç araç kalmamış,oysa hep dolu olurdu.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;656689
Dün Tekirdağ yolculuğum oldu,Skoda Yüncüler bayiyinde hiç araç kalmamış,oysa hep dolu olurdu.
WAG grubu araçları şu anda çok sınırlı geliyor TR'ye, gelen de hemen satılıyor.
Arkadaş Seat bakıyor 1 aydır, ne bulsa alacak, hiç bir bayide araba yok.
Yeni kasa Octavia Avrupa ülkeleri yollarında gezmeye başladı, satışı var, ancak TR'de henüz yok, ne zamana geleceği de belirsiz.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;656690
WAG grubu araçları şu anda çok sınırlı geliyor TR'ye, gelen de hemen satılıyor.
Arkadaş Seat bakıyor 1 aydır, ne bulsa alacak, hiç bir bayide araba yok.
Yeni kasa Octavia Avrupa ülkeleri yollarında gezmeye başladı, satışı var, ancak TR'de henüz yok, ne zamana geleceği de belirsiz.

Kredi faizleri düşünce talep arttı,fiyatlarda abartılı şekilde artmaya devam ediyor..Tekirdağ dönüşü İstanbul yolu çok yoğun olduğundan Muratlı üzerinden Edirne otobanına devamında ise Anadolu otobanı Trakya bağlantısı üzerinden hiç trafiğe takılmadan İstanbula döndüm.Muratlı yolu yapılmış,güzel olmuş

Çevrimdışı serdal38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba muhafiyetle 1.5 tsı prestige almayı düşünüyorum.Muafiyet limiti 303bin lira.Grubumuzda var mıdır skodada çalışan veya satış müdürü bir arkdaşımız.İkametim mersin dün aradım  bayiyi arac kalmadı ocakta gelecek dedi.Sipariş bile almıyorlarmış.Sizlerin düşüncesi nedir?

Çevrimdışı *AGA*

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, 2020 superB ler de sıfır km bayiden çıkarken amortisör takozları sökülmüş oluyor mu? Yoksa kontrol ettirmek gerekiyor mu? Tümsek ve çukurlarda biraz sert gibi geldi de!

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *AGA*;657034
Merhaba, 2020 superB ler de sıfır km bayiden çıkarken amortisör takozları sökülmüş oluyor mu? Yoksa kontrol ettirmek gerekiyor mu? Tümsek ve çukurlarda biraz sert gibi geldi de!

Öyle bir şey yok,bilakis rakıplerıne göre oldukça yumuşak .Araçlar kontrol edilmeden satışa sunulmuyor

Çevrimdışı *AGA*

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;657049
Öyle bir şey yok,bilakis rakıplerıne göre oldukça yumuşak .Araçlar kontrol edilmeden satışa sunulmuyor
Anladım, teşekkürler yinede. Civic te 45 yanak lastikler vardı kısa tümsek ve çukurlarda daha tok geçiyordu. Ya çok yumuşak olduğu  için  alışamadım seslere. Çukur veya logar kapağı  vs. fobisi oluştu. :)

SM-P610 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *AGA*;657034

Lastik basınç havaları ne durumda? Depo kapağında yazan basınç ile kıyaslayın havaları.
Havalar normalse yine de serviste takozları kontrol ettirmenizde fayda var.
Servislerde de bilgisiz ve ciddiyetsiz elemanlar olabiliyor.

Çevrimdışı *AGA*

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;657051
Lastik basınç havaları ne durumda? Depo kapağında yazan basınç ile kıyaslayın havaları.

Havalar normalse yine de serviste takozları kontrol ettirmenizde fayda var.

Servislerde de bilgisiz ve ciddiyetsiz elemanlar olabiliyor.
Bayiden aldığımda 36 idi tüm lastikler. Depo kapağında 215/55/17 için önler 32 arkalar 33 yazıyor öyle ayarladım bende. Daha yumuşadı. 100 km ye gelince direksiyonda hafif titreme oluyordu. Araç 1200 km ye geldi. Balans yaptıracağım tekrardan o sırada takozlarada baktıracağım inşallah.

Çevrimdışı Sertacerdo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba,
2020 superb elite model aracımda usb den müzik dinlemek istiyorum ancak her kontak açılıp kapandığında ilk şarkıya geri dönüyor. Acaba kaldığı yerden devam etmesi seçeneği var mıdır?
Forumda aradım ancak yanıtını bulamadım. Bilgisi olanlar geri dönüş yapabilirse sevinirim. Teşekkür ederim.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertacerdo;657073
Herkese merhaba,
2020 superb elite model aracımda usb den müzik dinlemek istiyorum ancak her kontak açılıp kapandığında ilk şarkıya geri dönüyor. Acaba kaldığı yerden devam etmesi seçeneği var mıdır?
Forumda aradım ancak yanıtını bulamadım. Bilgisi olanlar geri dönüş yapabilirse sevinirim. Teşekkür ederim.

bende kaldığı yerden devam ediyor. yazılımsal bir durum olabilir.

Çevrimdışı hansebahattin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sa kolay gelsin. 2018 dsg dizel aracımın hafif rampalarda ara sıra ilk çalıştırdığım anda tekerlek yarım tur dönecek kadar geri bırakıyor. İlk zamanlar çok nadir oluyordu ama şu aralar sıklaştı. Sizce servisle irtibata geçmem mi gerekiyor? Yoksa panik yapmaya gerek yok mu?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Aksento

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Foruma yeni üye oldum,  nerede soracağımı bilemediğim için  bu başlık altında soruyorum.

2015 1.4 tsi superb aldim 2 hafta önce.  Üzerinde  235/45/18 yazlıklar var. Kışlık olarak 225/50/17 lastik ve jant takımı kullansam sorun olur mu

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aksento;657176
Merhaba,

Foruma yeni üye oldum,  nerede soracağımı bilemediğim için  bu başlık altında soruyorum.

2015 1.4 tsi superb aldim 2 hafta önce.  Üzerinde  235/45/18 yazlıklar var. Kışlık olarak 225/50/17 lastik ve jant takımı kullansam sorun olur mu

Kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun olmaz.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hansebahattin;657166
Sa kolay gelsin. 2018 dsg dizel aracımın hafif rampalarda ara sıra ilk çalıştırdığım anda tekerlek yarım tur dönecek kadar geri bırakıyor. İlk zamanlar çok nadir oluyordu ama şu aralar sıklaştı. Sizce servisle irtibata geçmem mi gerekiyor? Yoksa panik yapmaya gerek yok mu?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracı kapattığınızda ve açtığınızda el freni çalışmıyor mu? Normalde kontakt kapanırsa el freni otomatik çekili pozisyona gelir. Açtığınızda, gaza basınca kendi salar veya siz indirine kadar beklemesi gerekir. Çalıştırdığınız anda bırakıyorsa, el freni çekili değildir. Yokuşta sadece P konumunda da park yapılmamalı. Yarım tur dönmesi bile baya fazla. Ben mi olayı anlamadım?