škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tdi da zincir kalkti diye biliyorum. Servise danismaktabfayda var

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kapağa bakınca da anlaşılıyor dediler genede sormak lazım.

Teşekkürler

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İkinci el 2014 model Octavia 1.6 TDI DSG araç aldım. Genel itibariyle çok memnunum. Maxi Dot ekranda sadece tüketim ve hız menüsü ile ses ve telefon menüsünü görebiliyorum. Diğer ayarlar menüsü (dil ayarı, ışık ayarı vb.) nü göremiyorum. Youtubeda aratinca maxi dot ekranda avrupa araçlarda bu bilgiler menüsüne giriş yapıldığını gördüm. Acaba set tusu veya başka bir yolla bunun bir ayarı varmı yoksa bu bilgiler sadece Bolero ekrandanmı görülebiliyor. Bu arada araçta Necvox Platinium Multimedya cihaz mevcut.

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkan29;596945
İkinci el 2014 model Octavia 1.6 TDI DSG araç aldım. Genel itibariyle çok memnunum. Maxi Dot ekranda sadece tüketim ve hız menüsü ile ses ve telefon menüsünü görebiliyorum. Diğer ayarlar menüsü (dil ayarı, ışık ayarı vb.) nü göremiyorum. Youtubeda aratinca maxi dot ekranda avrupa araçlarda bu bilgiler menüsüne giriş yapıldığını gördüm. Acaba set tusu veya başka bir yolla bunun bir ayarı varmı yoksa bu bilgiler sadece Bolero ekrandanmı görülebiliyor. Bu arada araçta Necvox Platinium Multimedya cihaz mevcut.
Güncel..

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Octavia için benzer bir parça satan biyer yok mudur?RS Görünümlü krom egzoz ucu aparatı var mıdır bir yerlerde?

http://urun.n11.com/egzoz-ucu/yeni-skoda-superb-egzoz-ucu-2015-superb-cift-egzoz-ucu-kromu-P137878623

Çevrimdışı bluebird64

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar ...
Bagajı kumandayla açıp,anahtarı bagajda bırakıp kapatırsak yandık mı ?  :(

Çevrimdışı abcdiver

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 model ambition octavianın arka cam sileceğinde su fıskıyesi var mı acaba? Herkese saygılar.

Çevrimdışı bluebird64

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bluebird64;597281
Selam arkadaşlar ...
Bagajı kumandayla açıp,anahtarı bagajda bırakıp kapatırsak yandık mı ?  :(

Önceki soruya cevap alamadım :confused:
Bu da ikinci sorum:
Elektrikli katlanır aynalar kumandaya basıp kapıları açınca kendisi açılıyor.
Ancak aynalar tam açılmadan tekrar kilitlerseniz aynalar kapanmıyor.
Birşeyler yanlış mıdır? Bilenler lütfen cevaplasın..

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İlk sorunuz: evet yandınız :(
İkinci sorunuz: evet bu durum normal

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konuya göz atabilirsiniz.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=36894&highlight=bonjovi0433

Alıntı yapılan: Trakia;597272
Octavia için benzer bir parça satan biyer yok mudur?RS Görünümlü krom egzoz ucu aparatı var mıdır bir yerlerde?

http://urun.n11.com/egzoz-ucu/yeni-skoda-superb-egzoz-ucu-2015-superb-cift-egzoz-ucu-kromu-P137878623

Çevrimdışı acaglar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-skoda-orjinal-android-navigasyon-dvd-tv-usb-hd-kamera-interface-353411558/detay[/QUOTE]

Merhabalar. Aranıza sıfır octavia 1.6 tdi dsg alarak katıldım. Aracı alırken beni en çok etkileyen geri görüş kamerası ve navigasyon olmamasıydı. Bunu servis kamera takılabileceğini veya smart linkten cep telefonu bağlantısıyla navigasyona bağlanarak çözebileceğimi söyledi. Açıkcası cep telefonu ile navigasyona bağlanma fikrini pek tutmadım. çünkü türkiye'nin her yerinde aynı hızda çekmiyor maalesef. Ayrıca servis başka biryerde takılan navigasyon ve kameranın aracın garantisini bozduğunu söylediler. Küçük bir araştırma yaptım. Foruma da üye olduktan sonra bu başlığı inceledim. Yukarıda verilen adres harici orjinalliği bozulmadan (telefon ile görüştüm) navigasyon ve geri görüş kamerası özelliği olan android navigasyonun takıldiğinı söylediler. Ayrıca aracın garantisinin bozulmadığını da ilettiler. Acaba buradan aracına taktıran arkadaş var mıdır? Varsa memnuniyet ve tavsiye konusunda yardım istiyorum. Teşekkürler.

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: acaglar;598180
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-skoda-orjinal-android-navigasyon-dvd-tv-usb-hd-kamera-interface-353411558/detay

Merhabalar. Aranıza sıfır octavia 1.6 tdi dsg alarak katıldım. Aracı alırken beni en çok etkileyen geri görüş kamerası ve navigasyon olmamasıydı. Bunu servis kamera takılabileceğini veya smart linkten cep telefonu bağlantısıyla navigasyona bağlanarak çözebileceğimi söyledi. Açıkcası cep telefonu ile navigasyona bağlanma fikrini pek tutmadım. çünkü türkiye'nin her yerinde aynı hızda çekmiyor maalesef. Ayrıca servis başka biryerde takılan navigasyon ve kameranın aracın garantisini bozduğunu söylediler. Küçük bir araştırma yaptım. Foruma da üye olduktan sonra bu başlığı inceledim. Yukarıda verilen adres harici orjinalliği bozulmadan (telefon ile görüştüm) navigasyon ve geri görüş kamerası özelliği olan android navigasyonun takıldiğinı söylediler. Ayrıca aracın garantisinin bozulmadığını da ilettiler. Acaba buradan aracına taktıran arkadaş var mıdır? Varsa memnuniyet ve tavsiye konusunda yardım istiyorum. Teşekkürler.

Öncelikle hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etisin.

Bu ürünü getirenlerin söylediklerine göre aynı uygulamayı Ümraniye ve Altur bayiileri de 2.500tl gibi bir ücrete yapıyorlar(aynı kişiye yaptrıyorlarmış)

Ben konuştuğumda bu bayilere gidersek kendisini uygulama için arayıp çağıracakalrını belirtti.Eğer bayi üzerinden olmazsa 1.800tl yaparız demişti.

Bunun haricinde yine aynı marka ürünü linkini verdiğim yer uyguluyor onlar da 1.500tl istemişlerdi.

Ürünü ülkeye getiren ve Skoda bayilerinde(ümraniye,altur) uygulayan kişi ise Ersan Demirel.Telefonu 0530 413 56 20 telefonla size detaylı bilgi verecektir.

Uygulamanın videosu da aşığıda mevcut

https://www.youtube.com/watch?v=VwInN9vI1j0

Çevrimdışı acaglar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yardımınız için teşekkürler. Bilgileriniz ışığında görüştüm. Bir karar vereceğim.

Çevrimdışı ahmtcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar...bugün 2016 1.2 TSİ OCTOVİA AMBİTİON aldım  ve araniza katildim...

Araç içerisindeki AUX, USB VE SD KART GİRİŞLERİ MEVCUT.

ANCAK aux girişi çalişmasina rağmen usb ve sd kart menüleri aktif değil...ne kadar çabalasamda beceremedim çaliştirmayi...lütfen yardim edin çok canim sikildi teşekkürler şimdiden

Alıntı yapılan: karamsar24;576395
Merhaba,
Skoda Octavia Ambition modelinde Radyo ekranına entegre görsel destek özelliği olan arka park sensörü sonradan taktırılabiliyor mu? Yada aldığınızda ben taktırmak istiyorum diyerek taktırabiliyor musunuz? Ne kadara mal oluyor?
Teşekkürler...

öğreebildiniz mi sorunun cevabını? bende merak ediyorum

Alıntı yapılan: abcdiver;597698
2016 model ambition octavianın arka cam sileceğinde su fıskıyesi var mı acaba? Herkese saygılar.

evet var. silecek kolunu öne çekerseniz ön cama, arkaya iterseniz arka cama su sıkar