škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomster Genel Soru Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Roomster modeline ilişkin genel soru ve cevaplar...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Tando

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2007 model 1.4 style Bluetooth için ne yapılabilir. Dance teyp üzerinde alt yapı gözüküyor var ama kullanım için ek aparat mı lazım,
Kullanım kılavuzunda kit gerekli deniyor ancak konu hakkında net bir cevap bulamadım. Kaldı ki aracı alırken bluetooth olduğu belirtilmişti, ancak bu modellerde yokmuş denince biraz hayal kırıklığı oldu ama

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1k8 035 730d kitini ali Express den alarak yapabilirsiniz. 80$  civarında olur. Ama rehber aktarmaz dance desteklemez maxi dot da yoksa bu kit sizin için ideal olur

Çevrimdışı Tando

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bilgi için çok teşekkürler aux giriş kullanıyorum, sanırım aux daha mantıklı

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba;
 2011 1.2 HTP Rommstarımda hava akış metre nerde yerini bilen varsa Fotoğrafla gösterebilirmisiniz. Yaptığım araştırmada hava filtresi ve boğaz kelebeği arasında diyor ama benim arabada hava filtresi ve boğaz kelebeği arasında sadece düz flex boru var.

Çevrimdışı labrax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar 2008 skoda roomster 1.4 tdi 80 hp bnv motorlu aracım acaba partikul fitrelimidir.?

Çevrimdışı Caracule

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir arıza koduyla karşılaştım. P0420 yazıyor. Bu arıza ile ilgili çok yorum okudum. Genelde lpg takılı araçlarda çıkıyormuş. Benim romi benzinli. Birşey dikkatimi çekti. Arızayı sildikten sonra yolda 80 hız ve 3000 devir altı kullanırsam bu arıza çıkıyor. Birde kullandığım uygulamada motor suyu sıcaklığı 100-115 arası duruyor. 130 gördüğünde hararet lambası yanıyor. Fakat fan devreye girmiyor. Klima çalıştırsam fan çalışıyor. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar...

Çevrimdışı Murat Şahin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar aranıza yeni katıldım. Skoda roomster 1.6tdı aracımın cam tavanını açtırmak istiyorum bu işlemi daha önce yaptıran oldu mu?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Açtırmak derken cam tavan mı taktırmak istiyorsunuz?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Murat Şahin;651112
Merhabalar aranıza yeni katıldım. Skoda roomster 1.6tdı aracımın cam tavanını açtırmak istiyorum bu işlemi daha önce yaptıran oldu mu?

Hoşgeldiniz

Sabit panoramik cam tavanı açtıranı hiç duymadım.