škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 Style paket

wertasd · 178 · 34810

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;582678
Ustad .superskoda dan su an urun alina biliyormu.haberiniz varmi ben denedim paypal hata mesaji veriyor.baska alma sekli varmi.

Sitede banka transferi falan yazıyor ödeme şekli.havale gibimi oluyor.

Çevrimdışı HGHG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, Superb almaya karar verdim ama şu ikisi arasında kaldım
1.4 DSG Style Metalik renk + Anahtarsız giriş + Elektrikli bagaj: 102850
1.4 Manuel Prestige Metalik renk + Arka koltuk konfor paketi+ Ön bölge freleme: 103800

Sizce hangisini tercih etmeliyim, DSG sorunları hala devam ediyormu acaba? Bi türlü karar veremedim...

Çevrimdışı Turboordek

• Ucucu Madde
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Istanbul'da otomatik olmayan arac surmenin eziyetini cekmek isterseniz prestij elbette. Benim ilk tercihim otomatik vitestir.

Çevrimdışı HGHG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.4 DSG Style Bussines Gri + Anahtarsız giriş + Elektrikli bagaj ile yollardayım :)

Çevrimdışı Audici14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun hocam bu kadar kısa sürede Nasıl aldınız merak ettim :)

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Hüseyin Bey [MENTION=13665]HGHG[/MENTION]
Allah kaza bela vermesin. Güle güle kullanın.

Çevrimdışı HGHG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Audici14;585080
Hayırlı olsun hocam bu kadar kısa sürede Nasıl aldınız merak ettim :)

parayı veren düdüğü çalar :) şaka bi yana İstanbul ve çevre illerdeki tüm bayileri aradım Esenyurt Doğuş'ta bana yetecek özelliklerdeki bu aracı almaya karar verdim
ilk 800km karma yakıt tüketimin şimdilik 6.7 bakalım 1000km dolduktan sonra basmaya başlayınca kaça çıkacak

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç alacaklar tüm bayileri arasın Tek bayiye takılı kalmasın bende istediğim donanımı 10 gün içinde aldım

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bence de tüm olabildiğince fazla bayi ile iletişime geçmek lazım.
yaklaşık 20 bayiden fiyat aldım. 1500 tl'den fazla fiyat farkı olduğunu gördüm.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Aracımla yaklaşık 1300 km.deyiz. Maşallah her şey yolunda.
Ekonomi modundan normal moda geçtim. 1 tık daha iyi diyebileceğim vites geçişleri ve gaz tepkisi var. Fena değil yani. Arada manuel.e alıyorum.
Birde bugün sıkışık trafik-yer yer açılan otobanda S modunda da kullandım. Yüzümü güldürdü diyebilirim. Daha ne istenir ki diye düşünüyorum.

Selamlar.

Çevrimdışı Ridianod

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=280]wertasd[/MENTION] sa abi. Bizimde LPG li fiyat mareadan SuperB ye geçmek gibi bir niyetimiz var. Babam 16-20 kuruş arası yakıt parası vermeye alıştığı için almak istediği 1.4 150 nin önüne geçiyorum. Biliyorum yine son dakika yola çıkmaları , trafikte millete kızıp atak kullanması yüzünden aracın yakıtı 43(10/100) kuruşa kadar çıkacak. 1.6 da biraz hantal geliyor açıkcası ne yapsak bilemedik :D hep babamın agresif sürüşleri yüzünden kararsız kalıyoruz. Bir lpdi takıldı bu araca haberi görsek, koşarak arabayı alıp sistemi takıcaz :D sizin linea dediğinizi görünce yazayım istedim. Hayırlı olsun,kazasız belasız inşallah.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ridianod;586450
[MENTION=280]wertasd[/MENTION] sa abi. Bizimde LPG li fiyat mareadan SuperB ye geçmek gibi bir niyetimiz var. Babam 16-20 kuruş arası yakıt parası vermeye alıştığı için almak istediği 1.4 150 nin önüne geçiyorum. Biliyorum yine son dakika yola çıkmaları , trafikte millete kızıp atak kullanması yüzünden aracın yakıtı 43(10/100) kuruşa kadar çıkacak. 1.6 da biraz hantal geliyor açıkcası ne yapsak bilemedik :D hep babamın agresif sürüşleri yüzünden kararsız kalıyoruz. Bir lpdi takıldı bu araca haberi görsek, koşarak arabayı alıp sistemi takıcaz :D sizin linea dediğinizi görünce yazayım istedim. Hayırlı olsun,kazasız belasız inşallah.
Normal 150 bg CC lere takıyorlar superb olur büyük ihtimalle ben sormuştum karma prins marka tupe 4500 tl takarız dediler

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
AS Rıdvan [MENTION=13788]Ridianod[/MENTION] kardeşim.
Sizin için hayırlısı olur umarım. Ama tavsiyem 1.6 dizel olur. 10lt lpg'den sonra anca dizel kurtarır bence ki bende de babanız gibi bir durum var. ama ben kızdığımdan değilde, hızlanmayı sevdiğimden bir kaç defa yüklendim :) Özellikle spor mod.u bayya beğendim.
motora genel olarak hantal denmez bana göre. ama eko. modda herkesin dediği gibi arkadan çekiyorlar resmen :)
Çok emin değilim ama benzer bir sürüş stilinde 10lt.den fazla yakabilir 1.4 act. hoş, tabiki dizel 4lt yakmıyor ama 10lt.de yakmıyor.

Açıkçası benim şu anda pek sarfiyat umurumda değil :)
Fırsat bulsamda arabaya binsem diyorum. Sizde eğer bu aracı düşünüyorsanız yakıta odaklanmayın derim. Yakıtı düşünüyorsanız kesinlikle dizel alın derim.
Hepsi naçizane benim fikirlerimdir. Farklı düşünceler olabilir.
Selamlar.

Çevrimdışı Ridianod

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11855]ali729[/MENTION] usta karma sistem pek yanaşmak istemiyorum. Ettirdiği kar %30 35 civarı kışın bu %20 lere kadar düşüyormuş. Bazı arabalarda sübaplara zarar verdiğini vs'de okudum. Benzin ve lpg arasındaki 250 derece ye varan sıcaklık farkı yüzünden falan sanırım. Sadece lpg olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Yakıt sarfiyatı LPDI'de %50 ye kadar düşüyor. Bakalım euro 6 tsi lara ne zaman gelecek.
[MENTION=280]wertasd[/MENTION]
Yılda 30k ya yakın yapıyoruz abi ya yakıtı nasıl önemsemeyelim :D Reno gibi 130 160 lık dizeller olsaydı iyi olacaktı sanki. Neyse belki ecu editlettirerek bir 20 beygir vs eklettiredebiliriz. Düşünmeye devam o yüzden :D Yorumlarınız için teşekkür ederim. Tekrar hayırlı olsun.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13788]Ridianod[/MENTION] Rıdvan, hiç düşünme dizel al bence. Sıfır araç aldığını varsayıyorum, garantisini bozmuş olacaksın. Çokta eski olmayan bu motor için riskli değil mi? Üstelik 4500-5000tl ek masraf ile. Zaten act motorun tdi.ya yakın fiyatı var.
Kapalı yerlere girme işini geçtim, onu biliyoruz, her yere giriyordum ama servislere de almıyorlar/alamıyorlar.
Zaten tecrübelisiniz, biliyorsunuzdur.

Manuel mi tercih edeceksiniz belirtmemişsin ama kesinlikle gerek yok yazılıma. Hele dsg olursa... Zaten sınırlandırılmış torka sahibiz malum dsg nedeniyle.
Velhasıl, benim tavsiyem superb alacaksanız tdi-dsg olur.
Hayırlısı olsun.