škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Alınık SmartLink özellikli Bolero

m@hm@ · 18 · 12209

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
SmartLink-MirrorLink özellikli Octavia uyumlu Bolero cihaz arıyorum elinde olan satmak isteyen varsa buradan ulaşmasını rica ederim

Çevrimdışı ahmet38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bizdeki boleroların smartlink özellikli olup olmadığını nasıl anlarız.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Menüde MirrorLink diye bi bölüm olması lazım yada 2015 6.aydan sonraki modellerin hepsinde var

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mirror link benim cihazdada var ama nasıl aktif edicez yada kulkanıcaz
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili servislerden ücret karşılığı açılabiliyor şuan 525 TL kampanyalı normalde 700 TL filan ücreti var

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;566531
Aramaya devam ediyorum....

Bütçen nedir?Bi tane var lakin biraz tuzlu 2800 tl istiyor.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
en az 500 lirada aktif ettirme ücreti eklersen fiyat aynı.En iyisi 0 ını almak tabi garanti açısından.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alınmıştır.... Aktivasyon işlemi kalmıştır

Araçtan çıkan bolero için satılık konusu açıcam

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;567268
Alınmıştır.... Aktivasyon işlemi kalmıştır

Araçtan çıkan bolero için satılık konusu açıcam

Sakıncası yoksa nerden kaça aldın beklentilerini karşıladımı araçla uyum sorunu yaşattımı ayrıntıları paylaşırmısın.Hayrlı olsun.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hepsini yazıcam bi aktivasyon işlemi kaldı onuda yaptırayım

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araçta 5.8" bolero sistem vardı torpido gözünde cd sürücülü ünitesiyle birlikte, smart link özelliği olan 6.5" bolero sistem cihazı bi arkadaşdan temin ettim (fiyatını burada söylemiyim) torpidodaki ünitede cd sürücü yok sadece sd kart takılabiliyor, uzatmadan söyliyim sistem torpidodaki üniteyle birlikte çalışıyor yani ekran yeni ünite eskisi oldumu olmuyor ikisi birbirine tanımlı olarak çalışıyor, sistem montajı kolay soketler birbirine uyumlu sadece ekranın arkasına takılan enerji soketinin (4 pinli) tırnakları uyumlu değil pin sayısı ve pin yerleri aynı, uyumlu olmayan tırnakları kesip soketi taktım sistem açıldı fakat "Bileşen koruma etkin" mesajı ekranda belirdi tüm özellikleri menüleri gezebiliyosunuz fakat sistem ses vermiyor ve ekran soluk kalıyor, sabah yetkili servise gittiğimde pc ye bağlayıp bu sorunu giderdiler artık tüm özelliklerini kullanabiliyordum fakat iş smartlink aktivasyonuna geldiğinde işler yolunda gitmedi, sebebini bilmediğimiz bi hata ile karşılaşıyoruz "FM bandı genişliği sebebiyle bu sistemde yükleme yapılamadı" gibi bi mesaj verip aktivasyonu yapamadık, servisin söylediğine göre; " bolero sistemi fabrikadan çıktığı araç şasesine tanımlı olduğundan başka şaseli araçta aktivasyon yapılamıyor" "22. Hatfadan önceki araçlarda smartlink olmadığından aktivasyonada izin verilmiyor" denildi. Ender elektroniğe sorduğumda oda olabilir dedi ama kodlama denemek lazım belki olur dedi tabi ben smartlink aktivasyon kodu orjinal olduğu için elletmedim, Pazartesi yetkili servis teknik destek alarak sorunu tam olarak söylecek çözülüp çözülemeyeceğide belli olacak, kosaca tüm özellikleri sorunsuz çalışmakta sadece smartlink aktivasyonu yapamadık, konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

Çevrimdışı kaanoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;567371
Benim araçta 5.8" bolero sistem vardı torpido gözünde cd sürücülü ünitesiyle birlikte, smart link özelliği olan 6.5" bolero sistem cihazı bi arkadaşdan temin ettim (fiyatını burada söylemiyim) torpidodaki ünitede cd sürücü yok sadece sd kart takılabiliyor, uzatmadan söyliyim sistem torpidodaki üniteyle birlikte çalışıyor yani ekran yeni ünite eskisi oldumu olmuyor ikisi birbirine tanımlı olarak çalışıyor, sistem montajı kolay soketler birbirine uyumlu sadece ekranın arkasına takılan enerji soketinin (4 pinli) tırnakları uyumlu değil pin sayısı ve pin yerleri aynı, uyumlu olmayan tırnakları kesip soketi taktım sistem açıldı fakat "Bileşen koruma etkin" mesajı ekranda belirdi tüm özellikleri menüleri gezebiliyosunuz fakat sistem ses vermiyor ve ekran soluk kalıyor, sabah yetkili servise gittiğimde pc ye bağlayıp bu sorunu giderdiler artık tüm özelliklerini kullanabiliyordum fakat iş smartlink aktivasyonuna geldiğinde işler yolunda gitmedi, sebebini bilmediğimiz bi hata ile karşılaşıyoruz "FM bandı genişliği sebebiyle bu sistemde yükleme yapılamadı" gibi bi mesaj verip aktivasyonu yapamadık, servisin söylediğine göre; " bolero sistemi fabrikadan çıktığı araç şasesine tanımlı olduğundan başka şaseli araçta aktivasyon yapılamıyor" "22. Hatfadan önceki araçlarda smartlink olmadığından aktivasyonada izin verilmiyor" denildi. Ender elektroniğe sorduğumda oda olabilir dedi ama kodlama denemek lazım belki olur dedi tabi ben smartlink aktivasyon kodu orjinal olduğu için elletmedim, Pazartesi yetkili servis teknik destek alarak sorunu tam olarak söylecek çözülüp çözülemeyeceğide belli olacak, kosaca tüm özellikleri sorunsuz çalışmakta sadece smartlink aktivasyonu yapamadık, konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

Üstad bu konudan bende müzdaribim. Bununla ilgili dm de attım size ama gelişme katedebildiniz mı? Açabildiniz mi smartlink i ?