škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

geç çalışma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodacıyım

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar son zamanlarda aracımda şöyle sıkıntılar olmaya başladı.bazen aracı çalıştırdığımda araç çalışıp hemen stop ediyor.çalıştığı bile belli olmuyor neredeyse.marş basıyor.aracın soğuk veya sıcak olması farketmiyor.bazende hiçbişey yok.öncelerde hemen çalışırdı neredeyse marşa bastığımla çektiğim bir olurdu.şimdi biraz geç alıyor(öncekine göre) 6. 7. seferde çalıştığı oluyor.tabiri caizse gıv gıv etmiyor yani.çalışıp anında stop ediyor.araçta sıralı sistem lpg var.lütfen yardım edin.teşekkürler.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bogaz kelebeginizi temizletmekle baslayabilirsiniz :)

Çevrimdışı skodacıyım

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugün boğaz kelebeğini temizlettim.ondan olmayacağını söylediler.şimdi gazın sigortasını söktük.bir süre benzinde kullanacağım.

Çevrimdışı armagant

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Lpg regülatörden manifolda gaz sızması olabilir ama genelde ilk çalışmada arabayı zorlar. Lpg'yi kapatmışsınız bir kaç gün deneyin.

Çevrimdışı skodacıyım

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu arızayı boğaz kelebeğinden yapma olasılığı var mıdır?normalde 12 saat çalışmazsa sonrasında zor çalışıyordu.bugün denedim 22 saat oldu tek seferde çalıştı.yinede biraz kullanacağım benzinde.şimdi lpg demi sorun yoksa boğaz kelebeğinde mi ?şüphede kaldım.birde önceden rölantide dalgalanma oluyordu lpg de iken benzinde bişey yoktu.bununlada ilgisi var mı bilmiyorum.cevaplarınızı bekliyorum.