škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bisiklet taşıyıcı

Fzt26 · 18 · 4082

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar aracim 2010 octavia classic 2de bisikletim var taşımak için kullanabilecegim aparat ariyorum.bildigim.kadariyla standart tasiyiclar bize uymuyor  satan arkadaş varsa alabilirim.yada tavanda taşınıyor onun içinde tavan çıtası lazım onuda arıyorum

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınızda tavan barları var mı? Eğer tavan barları varsa ara barlar ve tavan üstü bisiklet taşıyıcı işinizi rahat ve güvenli bir şekilde görecektir. Elim de Yeti için ara barlar ve tavan üstü kilitli bisiklet taşıyıcı mevcut Octavia'ya uyar mı bilemiyorum. Bisiklet taşıyıcı standart her araca uyar komple alüminyum kaliteli İtalyan malı ama ara bar ölçüleri uymayabilir.

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam tavan barları da yok onları da almam lazım :/

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tavan barları derken aracınızın üstünde fabrika çıkışı standart rayları sormuştum bu raylara ara bar gerekiyor

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam  raylar var doğrudur siyah şerit olanı kastediyorsaniz. Gerçekten uyarsa çok sevinirim

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sn. Fzt26, yanlış anlama olmasın diye 2 örnek göstereyim size.

Rocky62 dostumuzun bahsettiği standart tavan rayı:

Aşağıdaki de ara barlar:

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam malesef rayda yok bende bu bisikleti nasıl tasiyacagim:/  araç octavia o raylardan nasıl nerden temin edebilirim

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;561785
Sn. Fzt26, yanlış anlama olmasın diye 2 örnek göstereyim size.

Rocky62 dostumuzun bahsettiği standart tavan rayı:

Aşağıdaki de ara barlar:
Çok teşekkür ederim

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fzt26;561788
Hocam malesef rayda yok bende bu bisikleti nasıl tasiyacagim:/  araç octavia o raylardan nasıl nerden temin edebilirim

Yan sanayii ürünü olarak var mıdır bilmem ama, öncelikle skoda yetkili servislerinden orijinalini almaya çalışın. Yetkili servislerde yoksa çıkmacılara da bakılabilir. Şu çok önemli; piyasada bu rayların tavana yapıştırılanları var, bu tür tavan raylarından uzak durun!

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;561791
Yan sanayii ürünü olarak var mıdır bilmem ama, öncelikle skoda yetkili servislerinden orijinalini almaya çalışın. Yetkili servislerde yoksa çıkmacılara da bakılabilir. Şu çok önemli; piyasada bu rayların tavana yapıştırılanları var, bu tür tavan raylarından uzak durun!
Alakaniza teşekkür ederim o yollari denecegm belki siteden bile cikabilir:)

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sedan araçlara  taşıyıcı ray hem yakışmaz hem de  koyulmaz. Tavanda sadece barların takılacağı yuvalar varsa   bu yolu kullanabilirsiniz. Ancak tavana bisikleti takıp çıkarmak oldukça meşakkatli.
 Size tavsiyem araca çeki demiri taktırıp( takılıp çıkarılan) bisiklet taşıyıcısını  buna uygulamanız. Bu da maliyetli olur.

Linkteki ürünlere bir göz atın.
https://www.google.com.tr/search?q=%C3%A7eki+demirinde+bisiklet+ta%C5%9F%C4%B1y%C4%B1c%C4%B1&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiizY6u85PLAhXIEiwKHTLMDD8Q_AUIBigB#imgrc=_

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ceki demirininde ruhsata islenmesi gerekir, nadiren bisiklet tasıyacaksanız bagaj kapagına takılan bisiklet tasıyıcıları isinizi görebilir, ben Fabia I de cokda iyi olmayan bir bisiklet tasıyıcısıyla bile iki bisikleti sehirlerarasında sorunsuz tasımıstım,

bu sekilde;
https://www.google.com.tr/search?q=%C3%A7eki+demirinde+bisiklet+ta%C5%9F%C4%B1y%C4%B1c%C4%B1&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiizY6u85PLAhXIEiwKHTLMDD8Q_AUIBigB#tbm=isch&q=bisiklet+tas%C4%B1y%C4%B1c%C4%B1s%C4%B1&imgrc=0CkPJjJrx_ErlM%3A

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;561809
Sedan araçlara  taşıyıcı ray hem yakışmaz hem de  koyulmaz. Tavanda sadece barların takılacağı yuvalar varsa   bu yolu kullanabilirsiniz. Ancak tavana bisikleti takıp çıkarmak oldukça meşakkatli.
 Size tavsiyem araca çeki demiri taktırıp( takılıp çıkarılan) bisiklet taşıyıcısını  buna uygulamanız. Bu da maliyetli olur.

Linkteki ürünlere bir göz atın.
https://www.google.com.tr/search?q=%C3%A7eki+demirinde+bisiklet+ta%C5%9F%C4%B1y%C4%B1c%C4%B1&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiizY6u85PLAhXIEiwKHTLMDD8Q_AUIBigB#imgrc=_
Hocam yakışmasi sorun değil önemli olan bisikleti yükleyip tura çıkmak  görsellik ikinci planda benim için:) artık biraz mesakkatli olsun zaten spora gidiyoruz :)