škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sizce bu fabia nasıl

by_tncy · 41 · 10068

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkfc66

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;561799
arac güzel ancak aracı alacak şahısın bütçesi 22 Bine kadar izin vermekteymis
Bence o arabanin da edecegi anca 22 hadi taş catlasin 23'tür. Sonucta istanbul arabasi. Bir de adam ne özellik varsa işaretlemiş kardesim; airmatik mi ararsin, arka kol dayama mi ararsin, hem analog hem dijital klima mi ararsin, yolcu ve tavan airbaglari mi ararsin...[emoji28] gel de bu adama güven şimdi...

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazalı hasar kayıtlı arabaya 0 ı ile aynı fiyatı yazanlar bile var herkes kendisini einstein zannediyor valla elimizde ki arabaya yapıştık bırakmıyoruz artık bu saçma sapan piyasa da araç alacaklara Allah yardım etsin. Pinokyo gibi yalan soyleyenlerin burnu uzasaydı muhtemelen yolda yurumekte zorlanırdık...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla kotu golfun sifiri 100 milyar olunca ister istemez ikinci eller de etkileniyor.

Cok degil bundan birkac sene once sifir superb2 2.0tdi 4x4 girtlak doluline 100.000₺ idi.

Paramizin degeri kalmadi vesselam.

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Şuanda araclarimiz neredeyse sıfır bayi çıkış fiyatlarına yaklaştı buyrun gazete reklami

« Son Düzenleme: 26 Şubat 2016, 08:43:23 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sahibinden'deki fiyatları baz almak çok yanıltıcı oluyor. Keyfekeder satıcılar şişirilmiş fiyat yazıyorlar.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mkfc66

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;561825

Şuanda araclarimiz neredeyse sıfır bayi çıkış fiyatlarına yaklaştı buyrun gazete reklami

Daha net görebileceğimiz formatını yükleme imkanınız var mı? Bir de hangi tarihli gazete o?

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;561834
sahibinden'deki fiyatları baz almak çok yanıltıcı oluyor. Keyfekeder satıcılar şişirilmiş fiyat yazıyorlar.

valla ben de o fiyatlara şişirilmiş derdim ama, bazen oradaki fiyat da belirleyici oluyor.

Geçen hafta arkadaş kaput değişik, motor yenilenniş ama yağ akıtan dizel aracını piyasasından 2 bin tl eksiğe 2 günde sattı.

bence en az 10 bin eksik satmalıydı o aracı, kendim biliyorum motoru haşattı yani.

ama alıcı çok işte.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;561825

iyi bulmuşsun ilanı burak.
:gut:

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;561870
valla ben de o fiyatlara şişirilmiş derdim ama, bazen oradaki fiyat da belirleyici oluyor.

Geçen hafta arkadaş kaput değişik, motor yenilenniş ama yağ akıtan dizel aracını piyasasından 2 bin tl eksiğe 2 günde sattı.

bence en az 10 bin eksik satmalıydı o aracı, kendim biliyorum motoru haşattı yani.

ama alıcı çok işte.

Ya bu ulkede motordan anlayan kim var? Linea ya da accenttir araba kesin ya da turevleri; sadece kaportaya bakiyolar sadece kaput degisik piyasanin iki lira assasi ooo hucuuuuuum yapmislardir. Hele ki km soyle 200k yi gormediyse peynir ekmek olmustur

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yerli araba yapacaklar ya bize fabia I superb I in falan kalıplarını versinler mis gibi bineriz valla millet hala anadoluda toros a kartala biniyor istanbul a bakmayın burası biraz sosyetik :)

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Valla bugün fabia 1 sedan sıfırı olsun allah canımı olsun başka arabaya bakarsam.yerim şimdiki arabaları efsane efsane yada reno 19 1,6 sıfır olsun direk alırım renonun başka rabasına bakmam.ama hala 2007 sedan fabiamı çok seviyorum benim gözümde sınıfında tek.millet tutturmuş bi boya takıntısı sırf bu yüzden km sahtekarlığı başladı çoğu kişi muayeneye girmeden km düşürüyor biçok kişi km düşürülmüş arabaya biniyor haberi yok

Çevrimdışı bipekkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Walla,herkeşler (!) 2. el fiyatlarından yakınıyor. Bir örnekle açıklayayım Ben 2006 Martında Fabia I SW Ambientin peşin fiyatı 26.140 TL idi.Ek ilaveler.(Kırmızı Kapı lambaları-org. sisler ve org.anahtarı.Alt karter koruma sacı,arka geri vites ikaz sistemi)bana 27.050 TL'ye anahtar teslim mal olmuştu. O tarihte bana Octavia ambient 1.6 MPI' yi 27.200 TL ye teklif etmişlerdi.Şimdi kafamı taşlara vuruyorum o ayrı konu. Şimdi aynısı yok ama 1.2 green Tech optimal desek 65.400 TL.(PESSSSSS) Donanımı ne dir ne değildir? açıkçası bilmiyorum ama bu gövdeye 110 BG deseler bile bu araba yokuşu doluyken ite-kaka çıkar. Oda en az ortalama 10 litre yakarak. Kısacası SIFIR' lar 10 yılda nerden nereye? üstelik son 8-9 yılın genel olarak araç kaliteleri ortada. Aşağıdaki listeyi 10 dk önce çıkarttım.

Motorsiklet motorlu (1.0 MPI) Fabia HB 42.550 TL.(El insaf) SW yok listede.Üstelik bu fiyat taban model. SW olsaydı tahminimce en 3000 TL yukarda olurdu.Gelelim can alıcı noktaya,aracımı satmaya kalksam, 52.000 km de 1.4lt.benzinli, 16Valf 2006 SW Beyaz Hiçbir sıkıntısı yok.Her şeyi ile adeta sıfır. Mayısta triger ve su devr-i daimi değiştireceğim, boya, darbe yok sadece sürtmeden dolayı ufak tefek ezikler,rötuşlar, sağ ayna ucundan çatlak ve 8-10 tane geçen seneki doludan biri motor kaputu diğerleri tavanda ufak darbeler var. Ne fiyat isteyeyim? Genel eğilim millet ölmüş eşek (afedersiniz) arıyor, gerçekten ederi nedir?

Alıntı yapılan: adnan58;562010
Valla bugün fabia 1 sedan sıfırı olsun allah canımı olsun başka arabaya bakarsam.yerim şimdiki arabaları efsane efsane yada reno 19 1,6 sıfır olsun direk alırım renonun başka rabasına bakmam.ama hala 2007 sedan fabiamı çok seviyorum benim gözümde sınıfında tek.millet tutturmuş bi boya takıntısı sırf bu yüzden km sahtekarlığı başladı çoğu kişi muayeneye girmeden km düşürüyor biçok kişi km düşürülmüş arabaya biniyor haberi yok
Aynen katılıyorum. km. si zaten yüksek araçlarda olmazda, benimki gibi genel olarak kullanıalmayan araçlar dışında, mutlaka resmi servislerde sorgulanmadan alınmamalı.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yeni araçlarda güzel elbet ama fabia 1 bence efsane tamamen şahsi fikrimdir fabia 2 mi 1 mi ben katiyen 1 derim 3 için valla poloya yıllardır göz alışkanlığı olduğundan mı bilmiyorum ama yani fabia 1 aracımı severek kullanıyorum ah birde sw olsaydı ilerde belki çok temiz bir sw denk gelirse değişirim sedan da da iyi bagaj var ama sw daha yakışıklı bence görsel olarak.