škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb sportline

volkan.e · 124 · 27941

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yunculer_skoda;592681

bunları tek tek almanın anlamı yok ki

yazdığımız gibi hepsi içinde 300 tl

Resimdeki difüzör size fabrikadan tek parça halinde mi geliyor? Şayet öyleyse birde siz paylaşın orijinal parça numarasını.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım bu konular gözünüzden kaçtı arkadaşlar. [MENTION=12474]Cncskn52[/MENTION] [MENTION=13982]BadLizard[/MENTION]

Faruk Bey'in konusu
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=36288

Yüncüler'in konusu
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=36231
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2016, 11:12:36 Gönderen: wertasd »

Çevrimdışı yunculer_skoda

• Forum Sponsoru
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;592705
Sanırım bu konular gözünüzden kaçtı arkadaşlar. [MENTION=12474]Cncskn52[/MENTION] [MENTION=13982]BadLizard[/MENTION]

Faruk Bey'in konusu

Yüncüler'in konusu

çok acıklayıcı oldu teşekkürler.

ürünler sipariş edildi tekrar. geldiğinde tekrar duyuru yapılacak.
...

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;592705
Sanırım bu konular gözünüzden kaçtı arkadaşlar. @Cncskn52 @BadLizard

Faruk Bey'in konusu

Yüncüler'in konusu

Konuları daha evvel okudum ancak gözümden kaçan bir şey olmadığını düşünüyorum. Diğer yetkili servislerde 1500+TL fiyat çıkan ürün yüncülerde nasıl 300 tl oluyor? Nikelajının tek parçası 450 tl olan bir parçadan bahsediyoruz. 3 parça nikelaj ve 1 parça plastikten oluşan bu difüzörün yekpare halde 300 tl olmasına şaşırıyorum ve diyorum ki parça madem orijinal o zaman kodunu yazın herkes görsün.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BadLizard;592712
Konuları daha evvel okudum ancak gözümden kaçan bir şey olmadığını düşünüyorum. Diğer yetkili servislerde 1500+TL fiyat çıkan ürün yüncülerde nasıl 300 tl oluyor? Nikelajının tek parçası 450 tl olan bir parçadan bahsediyoruz. 3 parça nikelaj ve 1 parça plastikten oluşan bu difüzörün yekpare halde 300 tl olmasına şaşırıyorum ve diyorum ki parça madem orijinal o zaman kodunu yazın herkes görsün.

Ben yüncüler'de çalışmıyorum. Sorduğunuz soru için yönlendirme yaptım.
Eğer bu 2 konuya rağmen tereddüt içindeyseniz almazsınız olur biter.
Diğer bir tavsiyem de o 1500+ satan servislere Yüncüler'de 300 deyin bakalım, onlar ne söyleyecek.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

3V5 807 521 H parçanın üzerinde basılı olan koddur. Diğer nikelajlar alt sipariş olarak ETKA'da göremedim. Tek parça geliyor. Bana gelen ürünü kendim montajladım hiçde yan sanayi tipi yoktu ne kutuda ne paketlemede ne de ürün kalitesinde.

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;592750
3V5 807 521 H parçanın üzerinde basılı olan koddur. Diğer nikelajlar alt sipariş olarak ETKA'da göremedim. Tek parça geliyor. Bana gelen ürünü kendim montajladım hiçde yan sanayi tipi yoktu ne kutuda ne paketlemede ne de ürün kalitesinde.

17 numara plastik parça sizin verdiğiniz numara. 34-35 numara da nikelajları.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Anladim su ki uygun fiyata orjinal parca satincada suclu oluyorsun.

Adamlar bas bas bagiriyor yetkili servisim yan urun yok bende kampanyali satisimiz var bizim diye ama yine sorgulaniyor nedense

Siz gidin size yakin olan servisi sorgulayin siz niye bi yunculer olamiyorsunuz diye

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ender_atakan;592809
Anladim su ki uygun fiyata orjinal parca satincada suclu oluyorsun.

Adamlar bas bas bagiriyor yetkili servisim yan urun yok bende kampanyali satisimiz var bizim diye ama yine sorgulaniyor nedense

Siz gidin size yakin olan servisi sorgulayin siz niye bi yunculer olamiyorsunuz diye

Sorgulamam sizi neden rahatsız ediyor anlamadım. Merinos koyunu değiliz ki hiç bir şeyi sorgulamadan her şeye eyvallah diyelim. Önce bir mantıklı düşünmek lazım; bir hizmeti maliyetinden daha ucuza kim satar? Bahse konu parça kalıba dökülmüş fiberglass değilse ben başka bir şey bilmiyorum. Ayrıca 299 Tl lik bakım kampanyası vardı birde. Adım kadar eminim ki o bakımlarda kullanılan parçalar da orijinal değildir. Motor tipi CAY olan 1.6 TDI bir Superb' in 15.000 bakımının servise maliyeti bile 300 tl' den fazladır. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. O konuda da yazdığım bir mesajım yönetim tarafından silindi. Sanırım bu mesajım da fazla kalmaz uçurulur. Bence siz koyun gibi yaşamayı bırakın da hayatı biraz sorgulayın.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Burda bakim hizmeti alan vede bu bahsi gecen parcayi satin alan kisiler var onlar koyunmu 300 tl bakim yapip olumlu yaizlar ve soylendigi gibi oldu diyenlerde var onlarin elinde fatura yokmu.

Bu parcayi alan rumixle kullanicisida almis ve kodu yaziyor hala kalip diyorsunuz. Etka kullanicisiniz siz bir bayide calisiyor olmayasiniz. Bu kadar maliyetleri bilecek kadar. Firmada calissaniz bile sponsor olan kullanicilara kolaylik ve hizmet saglayini birakin laf soylemeyi tesekkur etmeniz gerek.

Cokmu suphecisiniz sizde alin parcayi bakin bakalim yan urunmu. Gidin servisine bakim yaptirin bakin bakalim yan urunmu burdan klavyeden suclamak olmaz kanitiniz olmali.

Fiyati maliyetine veren firma bu kadar karalanmazki. Diger bayiler gibi duz mantik calissa daha mi iyi inek gibi sagan bayiler dahami sizin gozunuzde durust
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2016, 12:27:11 Gönderen: ender_atakan »

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ender_atakan;592818
Burda bakim hizmeti alan vede bu bahsi gecen parcayi satin alan kisiler var onlar koyunmu 300 tl bakim yapip olumlu yaizlar ve soylendigi gibi oldu diyenlerde var onlarin elinde fatura yokmu.

Bu parcayi alan rumixle kullanicisida almis ve kodu yaziyor hala kalip diyorsunuz. Etka kullanicisiniz siz bir bayide calisiyor olmayasiniz. Bu kadar maliyetleri bilecek kadar. Firmada calissaniz bile sponsor olan kullanicilari kolaylik saglayini birakin laf soylemeyi tesekkur etmeniz gerek.

Cokmu suphecisiniz sizde alin parcayi bakin bakalim yan urunmu. Gidin servisine bakin bakalim yan urunmu burdan klavyeden suclamak olmaz kanitiniz olmali

Etka kullanıcısı olmak için bir bayide çalışıyor olmaya gerek yok. İnternetten indirin sizde kullanın. Ayrıca üzerinde parça numarası olan her parça orijinal midir?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BadLizard;592798

17 numara plastik parça sizin verdiğiniz numara. 34-35 numara da nikelajları.

Dördünü birlikte sipariş ederseniz bir tam set diffüsörünüz bir çift de ekstradan çıta gelir muhtemelen o zaman. Bu arada ben servis falan değilim ama ETKA'dan 3V5 807 521 H  kodu için http://nemiga.com/cat_spares/etka/skoda/sup/851/807500/  bakıyorum. Gayet güncel bir etka servisidir Nemiga

Burdan bakıp ön göz için bir telefon yuvası (sigara paketi küllü yerine) parçayı ve parçayla birlikte gelmediğini düşündüğüm için alt pad'i ayrı sipariş ettim. Ana parçada da olduğundan iki tane geldi.

Linkte 17'satırda sportline için olanı bulabilirsiniz. Başka bir kod yok bildiğmi kadarıyla.

Çevrimdışı yunculer_skoda

• Forum Sponsoru
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BadLizard;592820
Etka kullanıcısı olmak için bir bayide çalışıyor olmaya gerek yok. İnternetten indirin sizde kullanın. Ayrıca üzerinde parça numarası olan her parça orijinal midir?

merhabalar

ürün orjinaldir. 300 tl olan orjinal ürünü neden yan ürün yapalım krom + plastik parçayı kalıp yaptırsak bu maliyet kafa kafaya cıkar.

bizim yan ürün diye uyardığımız sadece spoylerde oluyor nedeni basit orjinal ürünle arasındaki fiyat farkı daha fazla olduğundandır. yan ürün spoyler satışı yapılcaksada müşterinin rızası ile olur.

bizim yaptığımız bakım ve aksesuar satışında herhangi olumsuz olduğuna dair bir geri dönüşüm almadık. illagel işlerle ilgilenmiyoruz YAN ÜRÜN SATIP BAKIM YAPMIYORUZ.

Forum yöneticilerinden aldığımız geri dönüşümler parça ve bakımlarda üyelerimize yardımcı olmak kolaylık sağlamamızı istemektedirler. bizde 2 yıldır bu yönde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. forum üyelerine özel fiyat az kar marjı ile çalışmaktayız.

BadLizard üyemizi en yakın zamanda bizlerden alacağı parça veya hizmetlerimizle tanışması forum üyesi olduğu sitenin ayrıcalıklarını yaşamasını dileriz.

iyi günler
...

Çevrimdışı Brc27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence haksız yere yargılama yapıyorsunuz. Ürünün orjinalliğinden zerre kadar şüphem yok. Kimse böyle küçük hesaplar peşine düşmez zaten. Ben parçayı sipariş etmek için bayram öncesinden beri arıyorum. Artık yedek parça bölümü sesimden beni tanır oldu. Ürün yok zaten. Bu ay sonu gelir sanırım. Yani 1,5 aydır bekliyorum ve gelir gelmezde hemen almak istiyorum.
Dediğiniz gibi yan sanayi olsa stoklarında eksik olmaz zaten. Sonuç olarak almak isteyen alır istemeyen almaz.

Bu arada Yüncüler otomotivden lütfen rica edeceğim. Ürün stoklarda nezaman olur acaba?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BadLizard;592813
Sorgulamam sizi neden rahatsız ediyor anlamadım. Merinos koyunu değiliz ki hiç bir şeyi sorgulamadan her şeye eyvallah diyelim. Önce bir mantıklı düşünmek lazım; bir hizmeti maliyetinden daha ucuza kim satar? Bahse konu parça kalıba dökülmüş fiberglass değilse ben başka bir şey bilmiyorum. Ayrıca 299 Tl lik bakım kampanyası vardı birde. Adım kadar eminim ki o bakımlarda kullanılan parçalar da orijinal değildir. Motor tipi CAY olan 1.6 TDI bir Superb' in 15.000 bakımının servise maliyeti bile 300 tl' den fazladır. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. O konuda da yazdığım bir mesajım yönetim tarafından silindi. Sanırım bu mesajım da fazla kalmaz uçurulur. Bence siz koyun gibi yaşamayı bırakın da hayatı biraz sorgulayın.

Bu kadar emin ve yargılayıcı bir şekilde nasıl konuşabiliyorsunuz merak ediyorum?

Servislerin muhasebesini siz tutuyorsunuz heralde kar-zarar marjları sahte ürün suçlaması falan maşallah..