škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi Yakıt Firmasını Tercih Ediyorsunuz ( Dizel ) ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
Seçenekler arasında yok  bundan dolayı yazıyorum euroil  2 seneden fazla oldu sadece euroil den alıyor bugüne kadar sorun yaşamadım

Çevrimdışı Leventce

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkdaslae ben cahil.biri olarak sormak istedim dpf acmamasi ne demek anlamadim bende shellden aliyorim ama anladigim kadar aldigin benxin degil benzin istasyonu onemli cunku shell farkli yerlerden aliyorum aracin sesi degisiyor sanki ama genel olarak motor sesi fazla veriyor shellden aldigim yakitlarda bp nin indirim olayi super bence daha alamadim hic bp den ama inşallah kayit ettirebilirsem kendimi shellden alacağım bir dahakine hemde % 3 indirimle.

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende  opet ten alıyorum . Uzun yolda  çok giderim. Ağırlıklı olarak İzmir bursa kocaeli . hiç bir sıkıntısını yaşamadım. çok sıkıntı yaşadığım için daha önceki aracımdaiZMİR Total den hiç almam. bp den almam.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün shell den alayım dedım sonra totalin ne kadar sessiz oldugunu farkettım arac hem bağırmaya basladı hem de 2 kez dpf çalıştı bırde merkezi yer

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracı aldığımdan beri sürekli Shell V-Power Nitro+ Dizel alıyorum. herhangi bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hep opet kullanırken temmuz ayında Shell V-Power Nitro+ almaya başladım . çok gezdiğim için konya karaman karadeniz tarfında opet yakıt ta sıkıntı oldu . çok yaktıgını düşündüm.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben uzun süredir Türkiye Petrolleri kullanıyorum. Ankara da hep Çevik Kuvvetin yanındaki TP'den alıyorum. Şehir dışında yada bulamadığım yerlerde Shell tercih ediyorum. Kesinlikle daha fazla km yaptırdığı düşüncesindeyim. Hiç olmazsa yerli sermaye. ;) Muayene'de bile gaz ölçümü çok düşük çıkıyor. Halk arasında bi Shell merakı var anlamış değilim? :confused:

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Önceki aracım dizel meganeydi ve tavsiye üzerine 1-2 ay boyunda shell den aldım mazotı ve sonuç olarak mazot pompasını bozdu. Genel olarak opet alıyorum gayet memnunum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aytemizden alıyorum. hem benzinli hem de dizelde. gayet memnunum. kartını alıp kullandığınızda otomatikman 13-15 krş. indirim yapılıyor. pazar günleri de kartsız aynı indirimi halk günü adı altında yapıyorlar. farklı istasyonlarından alım yaptım sorunla karşılaşmadım. olmadığı yerde de petrol ofisinin belli noktalarından alırım. ama sanki aytemiz daha bir performanslı geliyor. yakıt harcaması da.

benzinli de bir dönem shell'i kullanıyordum. içine katılan katkı maddesi yüzünden enjektörlerden biri tıkanıp patlamıştı. o zamandan beri shell'den uzak dururum.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Shell ile daha temiz çalışıyor motor. Daha az kurum daha uzun rejenerason aralığı.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Yıllardır hep opetten alırdık. İş yeri aracımız ve kendi şahsi araçlarımız için fakat artık Bp den alıyoruz 2 aydır. 1 depo ile dedikleri gibi 40km fazla gidiyor. Bununla birlikte hopinin uygulamasını kullanıyoruz %3 hopi ile puan veriyor örneğin Transporter 350TL ye kadar alıyor. 350x0,3 % 10,5TL puan veriyor. Yakıtıda avantajı da gayet güzel.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;633149
Yıllardır hep opetten alırdık. İş yeri aracımız ve kendi şahsi araçlarımız için fakat artık Bp den alıyoruz 2 aydır. 1 depo ile dedikleri gibi 40km fazla gidiyor. Bununla birlikte hopinin uygulamasını kullanıyoruz %3 hopi ile puan veriyor örneğin Transporter 350TL ye kadar alıyor. 350x0,3 % 10,5TL puan veriyor. Yakıtıda avantajı da gayet güzel.

Doğuş grubu araçlara %5 veriyordu en son. 3-4 aydır almıyorum bp’den. Değiştiyse bilemem.