škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 fabia fiyat listesi

Dre42 · 25 · 6739

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı snoowmonster

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bulunduğum şehirdeki yetkili skoda bayisi bu fiyatlardan daha yüksek verdi.böyle birşey yapabilirler mi?(peşin fiyat)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: snoowmonster;556989
bulunduğum şehirdeki yetkili skoda bayisi bu fiyatlardan daha yüksek verdi.böyle birşey yapabilirler mi?(peşin fiyat)

Bilmiyorum ama bulunduğunuz ilden almak zorunda değilsiniz bence almayın da benim şimdiki aklım olsa aracımı konyadan almazdım

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Durduk yere kara geçiyoruz yani iyi bakalm alanların tuzu kuru :)

Çevrimdışı fabia3.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sa hocam bende erzurumdan aldım aracı.ilk bana 54800 fiyat verdi.kayseride ve trabzonda 53300 fiyat verdi..burayla pazarlık yaptım aynı fiyata geldi.ama sayfa fiyatının üstünü istemesi biraz abes.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde genel olarak fikrim yakın uzak bütün bayilerle gorusulmesi. Çok uygun fiyat veren yerler var.yol masrafıniz taş catlasin 500 lira tutar.

Çevrimdışı erka1907

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;557015
Durduk yere kara geçiyoruz yani iyi bakalm alanların tuzu kuru :)

1.0 mpi ambition 37.300 TL eksi 42.550 TL kadar kardayım yani.
hem de 6 ayda. :gut:

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ya benim bunların fiyat listesine de fiyat anlayışına da acayip sövesim var:ban: Sizin de yok mu?
Adam 39.900tl den bir lira aşağı inmedi. Aynı liste üzerinden aldık Eray arkadaşla üstelik donanım haber forumunda arabayı bana sormuştunuz yanlış hatırlamıyorsam. Arabayı 16 Temmuz 'da aldınız diye hatırlıyorum...
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2016, 16:43:32 Gönderen: Alcanzar »

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;557267
Ya benim bunların fiyat listesine de fiyat anlayışına da acayip sövesim var:ban: Sizin de yok mu?
Adam 39.900tl den bir lira aşağı inmedi. Aynı liste üzerinden aldık Eray arkadaşla üstelik donanım haber forumunda arabayı bana sormuştunuz yanlış hatırlamıyorsam. Arabayı 16 Temmuz 'da aldınız diye hatırlıyorum...

Hocam arabayı alacağımız gun zam geldi araçlar ona rağmen 1000 lira indirimle aldık konmardan....çünkü kendimizi zorlayarak aldık 39.900 deseydi kalsın diyecektik :) o yüzden indirim yaptı sağolsunlar

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben aldığımda zam gelmişti çoktan. Fiyat konusunda firma çok sıkı diyerek hiç indirim yapmadı. Sonradan faturada ve ödeme planında gördüm o bin lira kendi ceplerine kalmış. Neyse ticaret bu beğendik aldık. Ama benden iki ay sonra adamın bu kadar ucuz aldığını duymak hakikaten zoruma gidiyor!

Çevrimdışı trolley

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatlar gerçekten çok değişiklik gösteriyor, her kafadan ayrı bir ses çıkıyor.

Bende 18 Ağustosta almıştım 37.500' e bırakmışlardı.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;557508
Ben aldığımda zam gelmişti çoktan. Fiyat konusunda firma çok sıkı diyerek hiç indirim yapmadı. Sonradan faturada ve ödeme planında gördüm o bin lira kendi ceplerine kalmış. Neyse ticaret bu beğendik aldık. Ama benden iki ay sonra adamın bu kadar ucuz aldığını duymak hakikaten zoruma gidiyor!

Faturadaki açıklık benimde kafama takılıyor ama kim uğraşacak...

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
45 e aldım 51 olmuş ama inanın karda değiliz 2 sene sonra aldıgın paraya satsan ne olur alacağın sıfır araç için cebinden bir dünya para çıkacak heleki c segmente geçersen hatırı sayılır bir para çıkıcak bence karda falan değiliz...