škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1382917

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu renk lansman rengi Superb'in. Ben de beğeniyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı SyhByz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. 20000-30000 TL arası temiz skoda-fabia en az 2004 model ANKARA'da bi araba arıyorum.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;502415
aaaa renk hiç ofsayt olur mu bebek bebek. bide 61 plaka alıcan buna amanıııın :D

Alıntı yapılan: mustklc;502420
renk suberb 'i diğerlerinden ayırt ettiren şahane bir renk. ne passatta ne 508 de ne latitude de bu renk hiç görmedim

Alıntı yapılan: enoktakenokta;502423
Bu renk lansman rengi Superb'in. Ben de beğeniyorum.

Bundan önceki Octavia'mın rengi Türbe yeşili denen koyu yeşillerdendi.İlana koyduğum ilk günlerden birkaç kişi araba iyi ama renginin bakımı vs zor dedi.Kerataya iyi yakışırdı ama ikinciel sözkonusu olunca insanlar metalik gri beyaz ikilisinden vazgeçmiyor.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;502356
Superb IIlerin ikincielleri pek hızlı değil galiba. Bugün favorilerimdeki Superblerden 3'ü fiyatı çekmiş aşağı.
Renk biraz ofsayt bunda.Aslında güzel renk ama ikincielde sıkıntı.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-cok-acil-firsat-araci-2011-70-bin-km-orjinal-201858262/detay

İkinci eliyle alakası yok. O kasa 1 kere makyaj yedi zaten bide sene sonu yeni kasası geliyor ederi o kadar.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir de artık herkes alışmış;  Elegance donanımda sunroof ve koltuk ısıtma bir nevi standart donanımmış gibi görülüyor öyle olmasa da. Bu araçta bunlar da yok mesela.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mrbay35

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yldzfurkan;502448
İkinci eliyle alakası yok. O kasa 1 kere makyaj yedi zaten bide sene sonu yeni kasası geliyor ederi o kadar.

makyaj yemesi doğru fakat bordo renkte alanlara allah sabır versin 5 önceki aracım bordo tanus tu  neredeyse siyah kadar toz  ve çizik gösteriyor beyaz kadar çamur

onrbab

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SyhByz;502434
Merhabalar. 20000-30000 TL arası temiz skoda-fabia en az 2004 model ANKARA'da bi araba arıyorum.

2008 1.4 TDİ Ambiante çok temiz orjinal 80.000KM ,de aracımı satmayı düşünüyorum 05444697773

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onrbab;502714
2008 1.4 TDİ Ambiante çok temiz orjinal 80.000KM ,de aracımı satmayı düşünüyorum 05444697773
Fiyat ne düşünüyorsunuz?
Renk?
« Son Düzenleme: 16 Mart 2015, 19:18:50 Gönderen: Akif Hoca »

onrbab

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Akif Hoca;502725
Fiyat ne düşünüyorsunuz?
Renk?

Merhaba
hocam fiyatı 27500tl Renk   füme extraları hız sabitleyici(cruise control) sis farı
cam filmi kapı eşikliği,park sensörü,kol dayama kolçak,lastikler iyi Aküsü yeni Varta 2016 aralık ayına kadar muayenesi var,değişeni yok 3 parça lokal boya var,

Çevrimdışı ata0619

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2011 1,6 TDI siyah Elegans Octavia satmayı düşünüyorum bi ev pazarlığım var olursa eğer 110 binde 2. sahibiyim diş hekimi bi arkadaşımındı ondanda bana geçti tüm bakımları Skoda yetkili servisi olan balgat And skoda da yapıldı 100 binde ağır bakım yaptırdım neler değişti tam bilmiyorum sanırım kayışlar falan tümden değişti evrakları ata skodada geri geri gelen bi kamyonun duran aracıma dokunması sonucu ön kaput yetkili servisinde değiştirilmiştir onunda resimleri mevcut (ustaya götürsem yapılırdı ama) başkada hata boya yok sizce ne eder bilgisi olan arkadaşlar Ankara dış kapıda bi galeri 45-46 verebiliriz dedi
« Son Düzenleme: 19 Mart 2015, 10:50:44 Gönderen: ata0619 »

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ata0619;503278
2011 1,6 TDI siyah Elegans Octavia satmayı düşünüyorum bi ev pazarlığım var olursa eğer 110 binde 2. sahibiyim diş hekimi bi arkadaşımındı ondanda bana geçti tüm bakımları Skoda yetkili servisi olan balgat Ata skoda da yapıldı 100 binde ağır bakım yaptırdım neler değişti tam bilmiyorum sanırım kayışlar falan tümden değişti evrakları ata skodada geri geri gelen bi kamyonun duran aracıma dokunması sonucu ön kaput yetkili servisinde değiştirilmiştir onunda resimleri mevcut (ustaya götürsem yapılırdı ama) başkada hata boya yok sizce ne eder bilgisi olan arkadaşlar Ankara dış kapıda bi galeri 45-46 verebiliriz dedi
45 e verecekseniz yarın ben gelip alayım.. O fiyattan daha fazla eder.  55 gibi satılık ilanına çıkartmanızı öneririm.

Çevrimdışı ata0619

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;503279
45 e verecekseniz yarın ben gelip alayım.. O fiyattan daha fazla eder.  55 gibi satılık ilanına çıkartmanızı öneririm.

Hocam ilginize teşekkür ederim pek alım satım işinden anlamam ama bana 55 fazla gibi geliyor ilanlara bakıncada aslında tam ne diyeceğimi bilemiyorum 8 yıldır octi kullanan biri olarakta aracımdan da ayrılmayı açıkçası çokta düşünmüyorum ama dediğim gibi ev pazarlığım var olursa mecburiyetten satacam Ama geçici bi ayrılık olacak en kısa sürede tekrar almak kaydıyla

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ata0619;503280
Hocam ilginize teşekkür ederim pek alım satım işinden anlamam ama bana 55 fazla gibi geliyor ilanlara bakıncada aslında tam ne diyeceğimi bilemiyorum 8 yıldır octi kullanan biri olarakta aracımdan da ayrılmayı açıkçası çokta düşünmüyorum ama dediğim gibi ev pazarlığım var olursa mecburiyetten satacam Ama geçici bi ayrılık olacak en kısa sürede tekrar almak kaydıyla
Alma konusunda ciddiyim.   O paralara verecekseniz,  ben hemen alırım.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı ata0619

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam ilginize teşekkür ederim 50 nin altında bir rakama satmayı düşünmüyorum açıkçası 51-52 eder diye düşünüyorum ilana da çıkmadım ama