škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia koltuk isitma

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nazarotokilif

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://Www.Nazarotokilif.com
Herkese merhaba oncelikle tdi octavia aldim 1 ay oldu sifir bunda koltuk isitma yok aracinda orjinalinde olan varmi malzemeler hazir yapicagim deri kılıflarin altina yapicam isitmayi yorumlarinizi bekliyorum [emoji119][emoji112]

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hocam olsa bile yabancı sitelerde vardır, onuda monte edecek bir yer olduğunu sanmıyorum. Bu tür işleri en iyi yapan Ender Elektronik, onlarda Skodaya ikinci sınıf muamele yapıyorlar, uğraşmak istemiyorlar, geçen direksiyon kumanda tuşlarını sordum, Audi Vw var Skoda da stok çalışmıyoruz dediler. Neymiş Skoda binicileri para harcamak istemiyormuş. Koltuk ısıtma gibi bir ekipmanın orjinal de opsiyon alınması gerektiğini düşünüyorum, sonradan takılması hem zor hemde kim takacak.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Koltuk ısıtma sonradan yapılabilen bir uygulama, ancak şahsi olarak birinin uygulamasını hiç görmedim, bu işi yapan firmalar var. Mesela zamanında Alfa Romeo Jülyet't test etmiştim, normalde koltuk ısıtma yoktu ancak bayideki araca sonradan koltuk ısıtma yaptırılmıştı bayii tarafından.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Nazarotokilif

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben kendim yapicam montaj islemini dugmelerini vs bulucam o sekilde yapicam elektrik vs isini kendim yaparim yapinca paylasicam deri kilif yapicagim icin altina yapmadan koymayi dusundumde yapinca kilifla birlikte resimlerini paylasirim

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Nazarotokilif;556817
Ben kendim yapicam montaj islemini dugmelerini vs bulucam o sekilde yapicam elektrik vs isini kendim yaparim yapinca paylasicam deri kilif yapicagim icin altina yapmadan koymayi dusundumde yapinca kilifla birlikte resimlerini paylasirim

Ben çakmaklıktan çalışan bir koltuk ısıtıcı aldım. Ancak araç stop ettiğinde çakmaklıktan çıkarmak gerekiyor. Isıtıcı için satılan pedler var (Aliexpress'te). Butonu da bulsanız bile kodlanması gerekebilir mi acaba? Ender Elektronik'e sormak (stoksuz çalışıyor olsalar bile) temin edebilmek açısından faydalı olabilir.

Çevrimdışı Nazarotokilif

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Malzemeyi bulayim iscilik sorun degil oto doseme ve elektrik uzerine benim isim yoksa baskasina yaptirmaya kalksan ugras ilmaz

Çevrimdışı deathrider

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hocam bunun bazı riskleri oldugunu düşünyorum..

1. si aracınızın kesinlikle elektronik olarak garanti dışı kalır.. en basiti bir xenon arızası bile cok masraflı oluyor.. direk sucu tesista atacaklarını düşünüyorum..

bunun dışında elektirksel olarak bir kaçak vs durumunda cok sıkıntı çekeceğinizi düşünüyorum.. kasko bile devre dısı kalır

iyi günler dilerim

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
forumda bi ara koltuk kaplaması üzerine konu vardı orda art car firmasından bahsedilmişti firma koltuk kaplamanın yanında ısıtma sistemiyle de uğraşıyordu ama siz kendiniz yapmak istediğiniz için karar sizin

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Nazarotokilif;556743
Herkese merhaba oncelikle tdi octavia aldim 1 ay oldu sifir bunda koltuk isitma yok aracinda orjinalinde olan varmi malzemeler hazir yapicagim deri kılıflarin altina yapicam isitmayi yorumlarinizi bekliyorum [emoji119][emoji112]

Bu servislerin beceriksizliği kalifiye personel yetersizliği ve abuk subuk fiyat politikaları yüzünden millet herşeyi kendi yapmak istiyor.Yap kardeşim canla başla destekliyorum ve merakla bekliyor olacağım yapılmaz diye bişey yok yeterki tesisatı güzel çek ve döşemeyi orjinalı gibi yap gerisi gelir elinden geliyorsa yap ve bunu o beceriksiz skoda servislerine ve kendini bi halt sanan doğuş oto yetkililerine ve vatandaşı sallayan esnaf bozuntularına inat yap burayada koy sosyal medyadada paylaş ve alem görsün...gusura bahman eccik sinirlendim...

Çevrimdışı Nazarotokilif

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;556896
Bu servislerin beceriksizliği kalifiye personel yetersizliği ve abuk subuk fiyat politikaları yüzünden millet herşeyi kendi yapmak istiyor.Yap kardeşim canla başla destekliyorum ve merakla bekliyor olacağım yapılmaz diye bişey yok yeterki tesisatı güzel çek ve döşemeyi orjinalı gibi yap gerisi gelir elinden geliyorsa yap ve bunu o beceriksiz skoda servislerine ve kendini bi halt sanan doğuş oto yetkililerine ve vatandaşı sallayan esnaf bozuntularına inat yap burayada koy sosyal medyadada paylaş ve alem görsün...gusura bahman eccik sinirlendim...

Yuzumu guldurdun sabah sabah tesekkurler guzel yorumun icin :D yaptigimiz kiliflara facebook veya web nazarotokilif.com sayfasindan bakabilirsiniz guzel ozel birsey yapicam [emoji3]

Çevrimdışı Akın55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Nazaroto kılıf olarak Skoda octavia için bir şaft tüneli paspası üretseniz ne güzel olurdu.

Çevrimdışı Nazarotokilif

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akın55;556916
Nazaroto kılıf olarak Skoda octavia için bir şaft tüneli paspası üretseniz ne güzel olurdu.

Havuz paspasla o problem kalmadi gerek duymadim ama yapilmicak birsey degil yani

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: telepinu;556837
Ben Medisana masaj minderi aldım, ısıtması da var, çok memnun kaldım.

Medisana 88937 Isıtıcılı ve Titreşimli Masaj Minderi - MCE

çakma girişi var mı ki araç için göremedim ben sitede.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: telepinu;556837
Ben Medisana masaj minderi aldım, ısıtması da var, çok memnun kaldım.

Medisana 88937 Isıtıcılı ve Titreşimli Masaj Minderi - MCE

Kaç dkda ısınıyo hocam  ve sağlam ısınıyor mu?