škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Off road donanımlı yeti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;563467
Abi ikiside super makine. Paran varsa kardesinden yoksa abisinden alicaksin biticek.

Bu 5.9 luk abi ne yakiyor? Kardes ne yakiyor?

bunların hesabı kolay reyiz :D 1 km=1 tl :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;563479
bunların hesabı kolay reyiz :D 1 km=1 tl :D

Ya cok guzel alet ya ama ikiside. Hele kardes olan tam gundelik kullanmaya. Tupte 40kurus yaksa raziyim valla :) rahat genis araziye cikar alayina gider

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;563480
Ya cok guzel alet ya ama ikiside. Hele kardes olan tam gundelik kullanmaya. Tupte 40kurus yaksa raziyim valla :) rahat genis araziye cikar alayina gider

tüpte 40 falan yakar da uzun yol gibi binmen lazım :) yoksa 50-55 falan olur normal gidişe

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;563482
tüpte 40 falan yakar da uzun yol gibi binmen lazım :) yoksa 50-55 falan olur normal gidişe

Binilir be yaaa. Tosssun tosssun konforsa konfor atraksiyonsa atraksiyon. Bizim ev yuksek giris yerden 3 metre yukarda salona sokarim ben bunu :)

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;563492
Binilir be yaaa. Tosssun tosssun konforsa konfor atraksiyonsa atraksiyon. Bizim ev yuksek giris yerden 3 metre yukarda salona sokarim ben bunu :)

5.2 var 2 tane bi tane de 5.7 var donanımlı :) ayarlarız istersen :D :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;563495
5.2 var 2 tane bi tane de 5.7 var donanımlı :) ayarlarız istersen :D :D

Angryle takas dusunurlerse neden olmasin :)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mert kardeşim yakıtla ilgili detayları gayet güzel vermiş. 4.7 İstanbul da. 5.9 yanıbaşımda, bazen beraber uyuyoruz hatta koyun koyuna. Amerika'dan parçalar getirtip mekanik birçok konuda güncellemeler yapıyorum. İkisi de 170 bin km ve altında. 5.9 u toparladıktan sonra kapalı garaja kafesleyeceğim Aslan'ımı dinlensin, o bana ileride lazım. Şimdilik 0-100 performansımız 7 saniye civarı, daha da aşağıya çekeceğim. 4.7 günlük kullanmaya devam edeceğim. Ön koruma bar I da depoda duruyor, onu da taktırıp birkaç ilave aydınlatma, bir de tavana araç üstü çadır Bursa dan, bu yaz orman a salacağım siyah panterimi . Sizler ne yaptınız görüşmeyeli? Şkodaları değiştiren var mı? Pederde 2009 Octavia duruyor miss gibi, gıdım gıdım biniyor da, içim gidiyor her gördüğümde.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;563497
Mert kardeşim yakıtla ilgili detayları gayet güzel vermiş. 4.7 İstanbul da. 5.9 yanıbaşımda, bazen beraber uyuyoruz hatta koyun koyuna. Amerika'dan parçalar getirtip mekanik birçok konuda güncellemeler yapıyorum. İkisi de 170 bin km ve altında. 5.9 u toparladıktan sonra kapalı garaja kafesleyeceğim Aslan'ımı dinlensin, o bana ileride lazım. Şimdilik 0-100 performansımız 7 saniye civarı, daha da aşağıya çekeceğim. 4.7 günlük kullanmaya devam edeceğim. Ön koruma bar I da depoda duruyor, onu da taktırıp birkaç ilave aydınlatma, bir de tavana araç üstü çadır Bursa dan, bu yaz orman a salacağım siyah panterimi . Sizler ne yaptınız görüşmeyeli? Şkodaları değiştiren var mı? Pederde 2009 Octavia duruyor miss gibi, gıdım gıdım biniyor da, içim gidiyor her gördüğümde.

5.9 cherokee nin 0-100 u 7 sn civari mi? Aman tanrimmmm

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;563496
Angryle takas dusunurlerse neden olmasin :)

çok mümkün :D

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;563497

kısa şanzuman mı? bizim araçlar 10 civarı falan gidiyo ama 315/70/17 çamur lastiklerini hesaba katarsak normal diyorum :D da sizinki çok iyi geldi pistonlarla oynadınız mı?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;563531
çok mümkün :D

Araclari goreyim bir ara :)

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle