škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Off road donanımlı yeti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BRCSIERRA

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cihanaydemir;556694
Net te hiç denk gelmedi yükseltilmiş şnorkelli sepetli gören bilen duyan var mı?

Cihan Bey merhaba,
Tam anlamıyla bir arazi aracı değil ama güzel bir modifiye örneği olduğu için şu linki paylaşıyorum sizinle:
https://www.youtube.com/watch?v=zdSVkrr7jLE

İyi akşamlar dilerim.

Çevrimdışı cihanaydemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BRCSIERRA;562238
Cihan Bey merhaba,

Tam anlamıyla bir arazi aracı değil ama güzel bir modifiye örneği olduğu için şu linki paylaşıyorum sizinle:

https://www.youtube.com/watch?v=zdSVkrr7jLE

İyi akşamlar dilerim.

Bu araç meşhur zaten nette teşekkürler...

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;563130
Benim favorim keçim de bu! :gaz:

110 alsak daha iyi abi :D

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;563243
110 alsak daha iyi abi :D

Aaaahh para... Bakıp bakıp yutkunuyoz iste :uve:

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;563244
Aaaahh para... Bakıp bakıp yutkunuyoz iste :uve:

abi alınamayacak gibi değil 8-10 a falan alınır da toplaması cep yakıyo malesef

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ben bu canavarı dönüştürmüyorum, aman Yetiyi bulaştırmayın. Öncelikle aracı yükselt, yeti de kit var mı bilmem ancak bunlar için iyisi 4-5 bin. Yükselttiniz lastikler küçük geldi, 4 lastik 2 bin, e araç yükseldi, iki diferansiyele giden ki yetinin altına hiç bakmadım, şaftların açıları değişti, mafsalı şaft yaptır veya al, tanesi 400-500 DOLAR, e şnorkeldi, fendir flare di, tampondu ki tamponun tanesi en aşağı 500 dolar, vinciydi, diferansiyel korumasıydı, bir 25-30 bin BİZİM ARAÇLAR İÇİN, e yeti ile offroad yapan olmadığı için bu parçaları bulamazsınız, ürettireceksiniz, çarpın maliyeti ikiyle:). Bazı araçlar ve markalar vardır offroad A dönüştürmek hem kolay hem mantıklıdır, Jeep,land,bazı caponlar (Suzuki, mitsu), YETI maalesef bunlardan biri değildir. Çevrilmeye çalışılsa da şu an itibariyle altyapısı uygun değildir. Resmin kapısından yansıyan olabilir bakın:))).Selamlar
« Son Düzenleme: 04 Mart 2016, 19:18:43 Gönderen: LeChiffre »

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;563273

Ben bu canavarı dönüştürmüyorum, aman Yetiyi bulaştırmayın. Öncelikle aracı yükselt, yeti de kit var mı bilmem ancak bunlar için iyisi 4-5 bin. Yükselttiniz lastikler küçük geldi, 4 lastik 2 bin, e araç yükseldi, iki diferansiyele giden ki yetinin altına hiç bakmadım, şaftların açıları değişti, mafsalı şaft yaptır veya al, tanesi 400-500 DOLAR, e şnorkeldi, fendir flare di, tampondu ki tamponun tanesi en aşağı 500 dolar, vinciydi, diferansiyel korumasıydı, bir 25-30 bin BİZİM ARAÇLAR İÇİN, e yeti ile offroad yapan olmadığı için bu parçaları bulamazsınız, ürettireceksiniz, çarpın maliyeti ikiyle:). Bazı araçlar ve markalar vardır offroad A dönüştürmek hem kolay hem mantıklıdır, Jeep,land,bazı caponlar (Suzuki, mitsu), YETI maalesef bunlardan biri değildir. Çevrilmeye çalışılsa da şu an itibariyle altyapısı uygun değildir. Resmin kapısından yansıyan olabilir bakın:))).Selamlar

Hocam sen nerdesin ya vallahi özlettin kendini de canavarı da ayıp [emoji23]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=4224]LeChiffre[/MENTION] aynen abi nerdesin

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
grand cherokee de aslinda yeti , veya octavia gibi unibody kasasi var, ladder frame, bizim sase dedigimiz sistemi yok, ve zorlu offroad kullaniminda sase sorun cikariyor, deforme oluyor vs vs
 bu problem icin guclendirici kitler gelistirmisler  sonradan  uygulaniyor araca, govdesi guclendiriliyor...

burada guzel anlatmis, ingilizce...

http://www.morris4x4center.com/blog/2015/02/06/jeep-unibody-and-ladder-frames-whats-the-difference/

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geldim geldim, 4.7 den sonra bir de 5.9 aldım, düpsüz, Mutlu Mesut yaşıyoruz. Özledim valla ben de sizleri:)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi ikiside super makine. Paran varsa kardesinden yoksa abisinden alicaksin biticek.

Bu 5.9 luk abi ne yakiyor? Kardes ne yakiyor?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;563444
Geldim geldim, 4.7 den sonra bir de 5.9 aldım, düpsüz, Mutlu Mesut yaşıyoruz. Özledim valla ben de sizleri:)

Hay maşallah valla abi aslan terbiyecisi oldun desene[emoji23]