škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VW Golf MK7 TDI-dgn

dgn · 111 · 31815

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: dgn;578692
Yağmur, Far sensörü ve kararan aynanın opsiyon fiyatı 460TL. Ben kararan ayna hariç 155 liraya mal edecem abi. Kararan dikiz ayna icinde cikma parca kovalayacagim :D

Camlar filmli, elzem degil aslinda.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;578833
Camlar filmli, elzem degil aslinda.
:+1: katılıyorum.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eibach 3 luk yayımızı taktık bugun. Sanayi deyimi ile pıstırdık :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah, iyi günlerde kullan,
Bu seferde jant istiyor, 18-19 jant fena olmaz,
Büyük jantsız yay değişince lastik davlumbaz üst kısmı daralıyor ama sağ sol kısmı daralmıyor, bu yüzdende büyük jant istiyor bence :-)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah diyelim...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastik jant değişimine gerek yok, orj ölçü jantlar gayet doldurmuş boşluğu, jant değişirse bu defa da araba sertleşecek, sesler falan başlayacak, başka konularla ilgili topicler açılacak... :)
Far konusuna katılıyorum, ilk iş bu olsun artık...

kazasız cezasız...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim :)

Öncelikle bi-xenon bende düşünüyorum ama u led yerine basic bi xenon olacak büyük ihtimalle.U led en kötü haliyle 3-4bin lirayı buluyor AFL donanımı olduğu için.Bu yüzden beni aşar.Jant olarakta replika durbanlar epeyi moda.Ama replika olması korkutuyor.Bu yüzden araştırma aşamasındayım.Bakalım sırayla güzelleştireceğiz arabayı.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;590786
Maşallah, iyi günlerde kullan,
Bu seferde jant istiyor, 18-19 jant fena olmaz,
Büyük jantsız yay değişince lastik davlumbaz üst kısmı daralıyor ama sağ sol kısmı daralmıyor, bu yüzdende büyük jant istiyor bence :-)

Bu durumu ortadan kaldirmak icin spacer var zaten ;)

Bkz: https://instagram.com/p/BJ7RAIFDUf-/

Doganim gardasim modern angry oluyo senin alet de yavas yavas. Allah gonlune gore versin :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;590846

Öncelikle bi-xenon bende düşünüyorum ama u led yerine basic bi xenon olacak büyük ihtimalle.U led en kötü haliyle 3-4bin lirayı buluyor AFL donanımı olduğu için.Bu yüzden beni aşar.Jant olarakta replika durbanlar epeyi moda.Ama replika olması korkutuyor.Bu yüzden araştırma aşamasındayım.Bakalım sırayla güzelleştireceğiz arabayı.

Yeni nesil Replika U ledli Bi xenon farlar geldi Doğan,mükemmel aydınlatması var mercekler çok kaliteli,hiç bir sıkıntı yaşamazsın tavsiye ederim..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;590938
Yeni nesil Replika U ledli Bi xenon farlar geldi Doğan,mükemmel aydınlatması var mercekler çok kaliteli,hiç bir sıkıntı yaşamazsın tavsiye ederim..

Tek u led mi?Ben tek u led istiyorum.Çiftlerin sahte olduğu çok belli oluyor.Link varsa bakayım alırız belki :)

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;590941
Tek u led mi?Ben tek u led istiyorum.Çiftlerin sahte olduğu çok belli oluyor.Link varsa bakayım alırız belki :)

http://www.golfturkiye.net/atolye/golf-mk-7/meka-atolyesi/7180-r-gti-model-replica-xenon-far-comfortline-mid-plus-icin-alim-gumruk-ve-montaj.html çokta güzel olmuş bence. ;) Ama çakma olduğu belli. :D
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2016, 22:07:48 Gönderen: Tamer06 »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;590946
http://www.golfturkiye.net/atolye/golf-mk-7/meka-atolyesi/7180-r-gti-model-replica-xenon-far-comfortline-mid-plus-icin-alim-gumruk-ve-montaj.html çokta güzel olmuş bence. ;) Ama çakma olduğu belli. :D

Fotolar tam yüklenmedi ama çift u led her türlü çakma olduğunu belli ediyor o yüzden tek olanını arıyorum :)

Teşekkürler.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;590846

durban kesinlikle alın comfortlinedaki bu jantlar iyi durmuyor bu araçta 17" dijon jant bile olsa yinede çok iyidir ama durbanlar bence daha iyi 18" olması belki biraz konforu düşürür ama yazlık kışlık yaparsınız sıkıntı olmaz :)