škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yolda skoda görenler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar malum araç sayımız baya arttı. yolda çok fazla skoda görüyorum ve merak ediyorum acaba skoda forum üyesi var mı diye. Bir uygulamamız var mı yoksa şöyle birşey yapsak mı skoda gördüğümüzde eğer forum üyesiysek dörtlüleri yaksak mı?

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benimde hep aklımdan geçiyor acaba üyemi diye ama sanki çıkartmalar daha çok iş yapar gibi geliyor

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bazen selektör atıyorum azda olsa karşılık geliyor :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahi bu zamana kadar benim arabaya bir hareket yapan olmadı ki sanırım forumda forumdan olduğu en belli araçlardan biriyim. Arka camda sticker var, ön-arka pleksi plakalıklarda direkt rumuzum(enoktakenokta) yazıyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış başlığa yazmışım. Selamlar :)
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2016, 11:25:38 Gönderen: macrostr »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sticker talebi az. üyeler daha fazla sticker kullanırsa olası karşılaşmalarda birbirlerini tanıyabilirler

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen bi spaceback e (aynı araç benim araçla) korna ile selam verip solladım hiçbir cevap alamadım. O günden sonra kimseye selam vermiyorum.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acaba forum olarak şu pelksi plakalıklardan mı yaptırsak? Sağ tarafında forum adı ve sol tarafında da üye nick leri yazsa ?

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Mesela Şöyle bi konu başlığı olabilir "Bugün Hangi ST Üyesini Gordunuz" diye ancak bunun için forum üyelerinin sticker kullanmalari lazimki forumdan olduğunu bilelim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;555256
Mesela Şöyle bi konu başlığı olabilir "Bugün Hangi ST Üyesini Gordunuz" diye ancak bunun için forum üyelerinin sticker kullanmalari lazimki forumdan olduğunu bilelim.

Ücret talep edilmediği halde hepi topu 50 tane sticker'ı bile zamana yaygın bir biçimde dağıttım.

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz burda iş biz üyelere de düşüyor Ender abi.Forumdan sticker dosyasını alıp bi reklamciya gitsek kendimizde yaptiririz aslında

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;555275
Biraz burda iş biz üyelere de düşüyor Ender abi.Forumdan sticker dosyasını alıp bi reklamciya gitsek kendimizde yaptiririz aslında

Aynen, tekrar toplu bastırsam mı diye düşünmedim değil ancak hakikaten bastırıp aylarca tek tek uğraşmak zor oluyor. Üyeler sticker'a beklediğim ilgiyi göstermedi açıkçası...

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
roomsteri bırak ben yolda skoda görmüyorum,3 gün önce felica gördüm başka yok :D

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yeni kasa octavia ve eski kasa ve yenisuperb çok görüyorum

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir yurtdışı SKODA forumunda şu uygulama var.

Seyir esnasında skoda gören/kaşılaşan SKODA'cılar selektör ile selamlaşır, sonra forumdaki "SEN MİYDİN" isimli konuya karşılaştığı aracın plakasını ve aracı gördüğü yeri yazar. Aracın sahibi forumdaysa ve konuyu takip ediyorsa, forumdaki konuya yanıt verir.
Stiker olabilir, ancak genellikle kafa kafaya karşılaşma olunca stikeri kimse görmez.